Крем за около очи - 7 тема

  • 167 406
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
За крема с Уреа ли става дума?Наистина ли е толкова добър?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Добър е.
И може би понеже е много евтин, към него се подхожда без очаквания. А пък той хидратира много добре, не мазнее излишно, не дразни - и това е супер приятна изненада, защото други, десет и отгоре пъти по-скъпи, не правят повече.
От дрогерийните харесвам много и този:

# 692
  • Мнения: 36 133
аз също много го харесвам  Heart Eyes

ще допълня Тайга - и защото другите на тази цена не са добри - например кремът на жая с козе мляко за очи има 5 /пет!/ парабена в състава си  Crossing Arms

# 693
  • Мнения: X
Кажете моля ви,има ли ефект за избистряне на тена около очите,малко помага ли за тъмни кръгове,фини линии?

# 694
  • Мнения: 167
Досега съм ползвала околоочен на Аvene  и La rosh.Не съм видяла кой знае какъв ефект.Вечер слагам рициново масло,кокосово под очите.Мисля да пробвам това с маслото от Ему.

# 695
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
Кажете моля ви,има ли ефект за избистряне на тена около очите,малко помага ли за тъмни кръгове,фини линии?
Със тъмните кръгове ни вярвам да се справя, но за финните бръчици ще има лек резултат. Аз си взех и дневния крем с урея и съм доволна. Явно не винаги цената е определяща. Не съм сигурна дали имаше за тъмни кръгове на тази марка.

# 696
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
И аз да се присъединя към положителните мненията на Тайга и bubanka за кремчето на Биотен. Страхотно е, а и цената му е чудесна. Вече ми е на привършване, затова смятам сега да си взема околоочния на Балеа с урея. Hug

# 697
  • Мнения: 2 514
А за този има ли някакви отзиви - https://beautycosmetic.biz/bioten-skin-defence-okoloochen-krem-p-6639.html
Аз също имам онзи с нар, не го ползвам много редовно. Все още не съм намерила с какво да заместя крема около очи на Пирин дрийм. Козметичката ме посъветва да сменям кремовете на 2-3 месеца, защото кожата имала различни нужди.

# 698
  • Мнения: 2 562
Момичета,крема на Биотен с нар има ли го в ДМ,Лили дрогери или Елитис?

# 699
  • Мнения: 36 133
и на трите места
има го и във Фантастико, т. е. предполагам, че и в повечето вериги супермаркети

# 700
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Скрит текст:
За Балеата в една съседна тема писах впечатления, направо пускам цитат, за да не пиша пак Confused

Лек, лесно се разнася, няма кир ефект, в същото време много богат, хидратира чудесно.
Ползвала съм много видове, един ми лепне, друг ми идва лек, трети тежък, някои попиват бавно, имам и случаи всичко да е наред, но да ми дразни очите - люти, щипе.
Под грим също се държи добре.
Имам бръчици в лявата половина на лицето, до едното око и в ъгъла до устната, когато не сложа достатъчно хидратиращ се задълбочават, сега почти не се забелязават, кожата е някак по-свежа. С имам случаи с много по-тежки кремове да се не постигна същото хидратиране
Не разбирам много от състава, но мисля, че и той е приемлив.

Като цяло не очаквам чудеса от околоочния, най-вече хидратиране и да ми е комфортно на кожата. От доста по-скъпи не съм го получавала, а в този случай го получих с/у 4 лева Simple Smile

Ползвала съм и марки от рода на Elemis, Filorga и подобни, смело мога да твърдя, че този при мен има най-добър ефект.

Ако става въпрос за крема на "Балеа" с урея подкрепям написаното! Купих си крема в петък. Ползвам го от три дни и чувствам кожата около очите подхранена и свежа. Със суха кожа съм и имам леки бръчици около очите. Ще видим как ще се отрази и в дългосрочен план. Съотношението цена-качество е повече от добро.Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 562
и на трите места
има го и във Фантастико, т. е. предполагам, че и в повечето вериги супермаркети
Супер,благодаря ти 🤗🤗🤗

# 702
  • Мнения: 5 167
Наскоро си купих околоочен крем от Кауфланд в жълто-бяла опаковка, тяхна марка. Произведен е в Германия и се оказа много сполучлив избор. Омекотява ми добре кожата, която е много суха около очите. Ползвам го от 5-6 дни и друго за сега не мога да кажа като действие. Peace

# 703
  • Мнения: 433
Момичета, през зимата сменяте ли околоочните кремове с някакви по-специални? Много съм доволна от моя и хич не ми се ще да го сменям.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 15 613
Аз не го сменям. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт