Какъв подарък за новородено?

  • 1 829
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 747
А, и пропуснах да добавя- попитай приятелката си какво предпочита- не считам, че има нещо неудобно в това!

# 31
  • Мнения: 101
Памперси-със сигурност ще и влязат в употреба.

# 32
  • Мнения: 1 564
Най-добре попитай родителите.Аз бих купила от бебешките дневници,одеялце или халатче за баня.На нас  са ни подарявали к-т олекотено юрганче с възглавничка,чаршафче и някаква играчка. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен памперси ми звучи доста страноо... Rolling Eyes
Все едно на мен превръзки да ми подарят Mr. Green

Албум е мн добра идея...И поне остава спомен за цял живот.Дрехите се надрастват,но пък са си нужни винаги...
Бебефон не те съветвам,може майката да няма намерение да купува...
Абе албум,албум Peace или бебешки дневник-албум по-добре

# 34
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Това, че бебчето спи при тях не означава, че нямат нужда от бебефон.
Точно това бях решила да напиша Peace

# 35
  • Мнения: 11 547
Ако са ти близки питай.Ако не,или дрешка/да речем есенна/Предполагам летни са накупили вече/изчисли на колко ще е тогава бебето и вземи малко по-голяма,да му става целият сезон/Или някаква занимателна играчка/не плюшените,тишични,почти никое дете не играе с тях/има супр голям избор на такива.Можеш да вземеш и пеещо гърне,или друг такъв аксесоар.
  newsm10Само бих добавила и бебефон-това една много полезна вещ,независимо дали бебето спи при родителите си.Аз дори в съседката да сляза си го вземам и съм спокойна. Wink

# 36
  • Мнения: 3 334
Другите мами са ти изброили също много хубави и важни неща,но аз те съветвам да питаш и ако няма кана за преваряване на вода,да й подариш.Много са функционални и ще се радва много.Една братовчедка ще ражда тази седмица и аз ще й купя.

Общи условия

Активация на акаунт