Токуда Болница София - тема 22

  • 96 789
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 26
Относно ОЗОФ Доверие и възстановяването на разходи с един амбулаторен лист ми бяха направени и ехографа и записа на тонове и пишеше "изследвания: ежедедмично NST" и в графата "обективно състояние" беше отбелязано NST - добра реактивност и т.н. Изпратих по пощата копие на амбулаторния лист, графиката на тоновете и снимката от ехографа, фактурата и касова бележка в оригинал и попълнената бланка за заявяване за изплащане.
При втория ми запис на тонове не си взех фактура. Още не ми бяха изплатили предния и имах съмнения, че може да ми откажат и не ми се занимаваше за 25лв. После като ми платиха първите тонове с ехографа ме хвана яд, че изпуснах вторите тонове, но нищо следващоте ще си ги поискам.
Фетална морфология също ми платиха, но нея си я правих във Фемина, с която си имат сключен договор. Даже ми възстановиха парите за запис на диск, което много ме учуди.
За записите на тонове в Токуда имах съмнения дали ще ги платят, защото пише в сайта на Доверие, че договора им с Токуда е само за болнична помощ.

# 766
  • Мнения: 26
Момичета, изивнявайте, искам да попитам, актуален ли е телефонът за записване на чосове в клиниката 02/ 403 4000 ? Звъня вчера и днес, общо сигурно 10 пъти съм звъняла, и ме държи музиката на изчакване по 2-3 минути ис е отказвам Sad

Ами не се отказвай  Wink И звъни сутрин рано или вечер след 18  Peace

И на мен ми се случи веднъж два поредни дни да звъня на АГ регистратурата и да не мога да се свържа. Започнах да звъня на всякакви други телефони, които имаше в сайта и да искам да се свържат с АГ и никой не можа. Оказа се, че си били забравили слушалката отворена там и така. Стори ми се супер смешно и безотговорно, но явно се случват и такива неща.

# 767
  • Мнения: X
Всъщност Токуда е една от малкото болници с адекватна регистратура. Малко са местата, където може да си запазиш час по телефона и персонала е любезен (на регистратурата, да подчертая). Факт е че са натоварени, но предвид наплива....

# 768
  • Мнения: 19 697
Всъщност Токуда е една от малкото болници с адекватна регистратура. Малко са местата, където може да си запазиш час по телефона и персонала е любезен (на регистратурата, да подчертая). Факт е че са натоварени, но предвид наплива....
Помня, че преди две години никой не можа да ми даде подробности относно лапароскопия и след като ме прехвърляха на няколко вътрешни, накрая финиширах в кафето Joy Но след това не съм имала такива изпълнения.

# 769
  • Мнения: 1 602
Търпение трябва с телефона на регистратурата. За първи път като звънях ми отне седмица, за да се свържа. После много лесно ставаше, звънях обикновено към 10-11ч.

# 770
  • Мнения: 2 760
Търпение трябва с телефона на регистратурата. За първи път като звънях ми отне седмица, за да се свържа. После много лесно ставаше, звънях обикновено към 10-11ч.

Колкото по-рано сутрин, по-добре. Simple Smile

# 771
  • София
  • Мнения: 1 915
здравейте, момичета, някой има ли актуална информация кога ще е в отпуск д-р Димитров? Насочиха ме за раждане към него, като добър в секциото, но не го познавам и не съм ходила на ЖК в Токуда Rolling Eyes Същевременно по- назад прочетох, че ще е в отпуск от края на август до 19.09, а на мен терминът ми е точно в този период newsm78 Чудя се дали има смисъл тогава въобще да ходя при него и да уговаряме дата за секцио Rolling Eyes

# 772
  • Мнения: 29
здравейте, момичета, някой има ли актуална информация кога ще е в отпуск д-р Димитров? Насочиха ме за раждане към него, като добър в секциото, но не го познавам и не съм ходила на ЖК в Токуда Rolling Eyes Същевременно по- назад прочетох, че ще е в отпуск от края на август до 19.09, а на мен терминът ми е точно в този период newsm78 Чудя се дали има смисъл тогава въобще да ходя при него и да уговаряме дата за секцио Rolling Eyes
Здравей, не знам до кога е в отпуск Димитров, но аз си записах час при него, за да се уговорим за раждане миналата седмица чак за 17 октомври(беше първия възможен), но все пак звънни и попитай

# 773
  • София
  • Мнения: 1 915
здравейте, момичета, някой има ли актуална информация кога ще е в отпуск д-р Димитров? Насочиха ме за раждане към него, като добър в секциото, но не го познавам и не съм ходила на ЖК в Токуда Rolling Eyes Същевременно по- назад прочетох, че ще е в отпуск от края на август до 19.09, а на мен терминът ми е точно в този период newsm78 Чудя се дали има смисъл тогава въобще да ходя при него и да уговаряме дата за секцио Rolling Eyes
Здравей, не знам до кога е в отпуск Димитров, но аз си записах час при него, за да се уговорим за раждане миналата седмица чак за 17 октомври(беше първия възможен), но все пак звънни и попитай
благодаря Hug

# 774
  • София
  • Мнения: 5 750
Момичета, изивнявайте, искам да попитам, актуален ли е телефонът за записване на чосове в клиниката 02/ 403 4000 ? Звъня вчера и днес, общо сигурно 10 пъти съм звъняла, и ме държи музиката на изчакване по 2-3 минути ис е отказвам Sad

Аз звъня на този номер 02/ 403 4928 и съм забелязала,че ако звъня от стационарен е абсурд да се свържа.От мобилен винаги успявам.

# 775
  • София
  • Мнения: 626
Момичета, изивнявайте, искам да попитам, актуален ли е телефонът за записване на чосове в клиниката 02/ 403 4000 ? Звъня вчера и днес, общо сигурно 10 пъти съм звъняла, и ме държи музиката на изчакване по 2-3 минути ис е отказвам Sad

Аз звъня на този номер 02/ 403 4928 и съм забелязала,че ако звъня от стационарен е абсурд да се свържа.От мобилен винаги успявам.

Номерът, който е дала Taffi, е актуалният за АГ регистратура. Макар че на листчетата, които дават при записване на час, пише друг номер...

# 776
  • Мнения: 700
здравейте, момичета, някой има ли актуална информация кога ще е в отпуск д-р Димитров? Насочиха ме за раждане към него, като добър в секциото, но не го познавам и не съм ходила на ЖК в Токуда Rolling Eyes Същевременно по- назад прочетох, че ще е в отпуск от края на август до 19.09, а на мен терминът ми е точно в този период newsm78 Чудя се дали има смисъл тогава въобще да ходя при него и да уговаряме дата за секцио Rolling Eyes

Мисля, че някоя беше писала, че в този период на отпуск, от 5-ти септември е на работа една седмица, но попитай все пак.

# 777
  • Мнения: 8
Здравейте и аз да се включа с няколко въпроса към родилите секцио...предстои ми планово секцио в понеделник.Въпросите са ми кога,как и къде близките могат да получат информация,как е преминала операцията...кога таткото може да види бебето и кога мога и аз да се видя с близките..четох че свижданията са 16-18 часа...но дали ще пуснат мъжа ми още първия ден при мен,нали първо сме в реанимация...Благодаря ви предварително за информацията Simple Smile)))

# 778
  • София
  • Мнения: 4 884
Няма реанимация, от операционната те завеждат в стаята, и довеждат мъжа ти малко след това при теб да те види за 5 минутки, като преди това са му пилазали вече бебето Simple Smile

# 779
  • Мнения: X
В Токуда няма реанимация, директно те закарват в стаята. Дават ти телефона и звъниш на таткото да идва и да види теб и бебето ( теб в стаята, бебчо през прозореца на бебешката стая). Свижданията са постоянно, щом може да ставаш имаш възможност да излизаш по всяко време. Бащата повече не може да влиза в отделението, освен ако не си във ВИП стая, където има постоянен достъп.
Сега се сетих, че не си спомням посещението на мъжа ми след второто раждане  Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт