Мъжете в Бг-мамма

  • 7 940
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 741
  Нещо на кифленско повърхностно елементарно избива.
Точно такова не бих го нарекла. Напротив. Съвсем естествено си общуват жените тук. Всяка според собствения си характер, възпитание, култура... Кифленското предполага по-освободено от емоции общуване и поведение.
За повечето от мъжете във форума, съм забелязала,  че общуват спокойно, неагресивно. Много полезни неща можеха да се научат от тях. Но си мисля, че за много от тях, присъствието им във форума е равносилно на казарма...

# 31
  • Мнения: 2 695
Аз пък не виждам нищо екстравагантно в снимката на Капитан Морган. Аз също не обичам сърчица, валентинки, цветенца и бла бла...
Аз пък се чудя, това наистина ли е жена на снимката?

# 32
  • Мнения: 1 283
Аз пък не виждам нищо екстравагантно в снимката на Капитан Морган. Аз също не обичам сърчица, валентинки, цветенца и бла бла...
Аз пък се чудя, това наистина ли е жена на снимката?
На мен снимката много ми хареса, но и аз не мога да различа мъж или жена е... Joy Joy Joy hahaha ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 695
Да знаем значи, че не си ти на снимката? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 283
Да знаем значи, че не си ти на снимката? Simple Smile
Mr. Green А, правя се на отнесена само.... Mr. Green Whistling

# 35
  • Мнения: 1 262
Смятам, че на мъжете в бг мама по-скоро им е любопитна друга женска гледна точка. Така до го наречем любопитство. Сравняват и няма лошо. Нека видят, че има и по-зли  от жените им  Twisted Evil и да си свиват сърмичките.

Иначе и аз си имам татковци, на които симпатизирам тук във форума, но от всички най-интересен и странен като типаж ми е Labrador (надявам се, че си мъж Laughing)

# 36
  • Мнения: 109
Мъж е гаранция:)

# 37
  • Мнения: 1 262

Хахах, я кажи сега от къде тези гаранции Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 6 372
Пиша си на лични и с мъже от форума.  Mr. Green Чудо голямо.

Даже с един от тях "връзката" ни прерасна във виртуално приятелство. Не ме сваля, не го свалям. Просто си общуваме често, вече на друго място и на двамата ни е много приятно да си пишем.

В момента си пишем, даже.

# 39
  • Мнения: 2 695

Хахах, я кажи сега от къде тези гаранции Mr. Green
Возила се е на лексуса Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 11 513

Хахах, я кажи сега от къде тези гаранции Mr. Green
Возила се е на лексуса Simple Smile
Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 1 262
Ама той и Лексус ли има? А ти откъде знаеш, че тя се е возила на Лексуса ам Laughing Whistling

# 42
  • Мнения: 2 695
Аз го играех шофьора за това Simple Smile
Не бе... шегувам се, изръсих го защото знам, че ти си фенка на лексус за това  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 1 262
Като цяло прави впечатление, че мъжете във форума не са много, но пък знаят много за много от съфорумките  Thinking Явно все пак доста от мъжете търсят контакт с нас на лични. Laughing

DonJon, не е само Лексус любимата ми Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 063
Хм... редувам кратки периоди на активност тук с дълги периоди на отстъствие.
През цялото време усещах някаква непълнота, а то какво било - липса на пълноценно ЛС-общуване.
Дами, ако някоя търси дискретна връзка - да пише на лични.
Предупреждавам, че жена ми се усеща много бързо, но за сметка на това е много зла към потенциалните си съперници. За реалните не знам. Все още никоя не е посмяла да мине на този етап, след като вече е пострадала на предходния Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт