Мъжете в Бг-мамма

  • 7 931
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 262
Баштатко, обърка се. Темата е дали мъжете търсят контакт с жените във форума. В този ред на мисли трябва ти да си действащата фигура и да пишеш на някоя съфорумна, а не да подканваш всички на теб да пишат. Ако още нещо ти обягва, пиши ми на лични, ще ти обясна в подробности.  Mr. Green Wink

# 46
  • Мнения: 150
Имам позната с профил в Бг-мамма,която твърди,че повечето от мъжете тук били големи женкари.Пишели и,правели намеци.Та смешно ми стана и пускам тази петъчна тема.Хайде мъже,признавайте си бързо Simple Smile А жените да си кажат мнението.Случвало ли е им се,вярват ли в това или нашите форумци тук не правят така? Аз не познавам никой от мъжете лично,писали са ми няколко човека на лично съобщение,но не за да искат нещо а за да обсъдим казуси във връзка с някоя/моята тема.И във Фейсбук имам един,но той е свободен и сме си просто приятели.Все приятни хора.Досадници,мачовци,гларуси,тцъ Grinning Може би е и въпрос на провокация,не знам.Споделете  Wink

Темата далеч не ми е интересна, но още първото изречение ми прозвуча като онази реплика от фейсбук "за един прЕАтел питам"  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 422
Моето мнение е, че мъжете в бг-мама са шегаджии и не приемат форума много насериозно. Често пъти стават обект на нападки и критики, а някои от тях отговарят агресивно вместо да приемат критиката с усмивка и да отговорят достойно. Често пъти остават неразбрани и думите им се преекспонират. Има и сериозни мъже, които имат много точна и вярна мисъл. Не мисля, че флиртуват, но им е интересно да общуват виртуално в женски форум. Чувстват се така, все едно са влезли в женската баня и искат да се покажат.

# 48
  • София
  • Мнения: 11 497
Стеффффффф, бас държа, че ако първите ти теми тук не бяха за твоята голяма любов, щеше да получиш рояк месиджи тип "свалки и зарибякви" от колеги тук, ама.... секснала си им мерака още в началото: ))

# 49
  • Мнения: 1 159
Стеффффффф, бас държа, че ако първите ти теми тук не бяха за твоята голяма любов, щеше да получиш рояк месиджи тип "свалки и зарибякви" от колеги тук, ама.... секснала си им мерака още в началото: ))

Ronaldddd  Mr. Green Тцтцтцт,ама че съм и аз! А можех да намеря моята друга голяма любов точно тук а,представяш ли си? Joy

Общи условия

Активация на акаунт