Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 224

  • 83 706
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Дива, не бих казала, че е особена гражданска позиция участието в сериали, които се правят основно за пари, особено за млади и неособено известни актьори, за които е шанс да играят главни роли. Рискът е много по-голям за създателите на даден проект- сценаристи, режисьори и продуценти. , както и позицията е преди всичко тяхна  За мене е по-важно е позицията им в живота. За Б.С. - не знам, но Дж.Е. не съм чула да има някаква активна позиция.

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 00:10 от Bagi

# 706
  • Мнения: 10 009
Дива  Hug и аз уважавам мнението ти, и както ти си подчертала, гражданската позиция (преувеличено е, но да наречем така нещата  Peace), всъщност е на създателите - сценаристи и продуценти, които са наели изпълнителите и режисьора да им реализират проекта.
Баги  Hug е права за младите актьори и парите в дизитата.
Дори в игралните филми - отговорността за съдържанието се носи от СЦ и продуцента. Затова и казах, че дори участието на Онур в проект на "болна" за обществото, тема не бих нарекла чак гражданска позиция.

Но вероятно няма да се убедим една друга. А то не е и нужно.  Peace



РР исках да напиша, че 10 години са доста голям период за развитието на региона.
Давам пример Сирия 2011 - 2016

Скрит текст:

Ужасно е това, което прави човешкия род! Ужасно!  Sick

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 00:28 от Lina_4

# 707
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Днес героите са уморени  Wink

Празник, почивка, посрещане и изпращане на гости или пък някои гостуват, ама...  Wink малко остава и утре пак ще е нормален ден за повечето хора  Simple Smile



# 708
  • Мнения: 41 774
Добро утро на втория ден от Великден!


Цвети Hug,
Който има много гости да му мисли! LaughingПри мен само сина дойде снощи!Очаквам внучката през седмицата,че вчера празнуваха при др.баба! Laughing

Да видим днес Ферзан бей ще ни зарадва ли със снимки! Peace

# 709
  • Мнения: 10 009
Добро утро!  Hug



От вчерашните материали в пресата, повтарят още един



тук

http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-yeni-imajiyla-dizi … -alabilir/44083/4

Ето и превода на Elmira Ismaeil  Hug  bouquet
Скрит текст:
pishet: Nejat vernulsya na rabotu. zhdem odin serial. xorosho, s kem? Ilker Kaleli i Erdal Besikcioglu s ... mozhet Tuba Buyukustun s novoi imidzhom poluchit mesto(prisoedinitsya) No kak komanda? konechno, ne srazu, v techenie goda. zdes net zapyatoi. poetomu mozhno eshe vot tak ponimat. Srazu, ne v techenie goda, konechno. poslednee predlojenie ne ponyala polnost'u, kazhetsya tak: ia ne xochu govorit prosto tak.

Превеждам го, защото Елмира пише на латиница и да ви е по-лесно.  Simple Smile
Нежат се е върнал на работа. Чакаме сериал. С кого?  Ilker Kaleli i Erdal Besikcioglu, а може и Туба Б. с новия си имидж да се присъедини. Как ви се струва групата? Разбира се, не веднага, в течение на годината. Тук няма запетая, и затова може да се разбере и по този начин: Веднага, не в течение на годината, разбира се. Последното изречение не го разбрах напълно, струва ми се че е така: Аз не искам да говоря просто така. (Коментарите са на Елмира  Hug)

Това, разбира се, са поредните слухове и възможност на медиите да се рекламират. Надали е нещо сериозно. Но понеже е в пресата, да го знаем... Wink




Желая ви приятен и ползотворен почивен понеделник!  Hug

# 710
  • Мнения: 4 535


Хубав ден желая на всички!  Hug Моят ще е релаксиращ, че снощи бях като разбитите ракети на Гришо Mr. Green Хубаво, че ми се извини момчето, та го заобичах пак Wink Grinning

Не се отказвам лесно от любимците си, а и имам търпимост към чуждите. Например с удоволствие изгледах тези снимки и оцених труда и хрумката да се съчетаят тези две актриси в колажи/ даже ако общото е една тънка презрамка на рокля Mr. Green/



Освен общи партньори и една обща връзка с мъж, и двете са еднакво обичани и мразени от фенове. Общо е и това, че си създават личен живот, без да се съобразяват с почитателите си. Както и трябва да бъде, де Grinning

# 711
  • Мнения: 5 738
Здравейте Hug
Момичета HugОще веднъж благодаря  на всички Вас за отправените
ми благопожелания,Благодаря ви.
Линка HugНеуморимия вестоносител newsm10,за преводи ,снимки
Благодаря ти. newsm51 newsm51

Канти Hug невероятен колаж. newsm10 newsm10



 Тази информация може и да е слагана,но сега е забелязах.

Доколкото разбрах от Гуги,явно арабския не му е приоритет,та че ще се прави американска версия на 20 минути.

Феновете на Туба Бююкюстюн Universal · 1 май 2016 г.
Вестник журналист и критик вестник Allvzione Sina Kologlu Милиет, че серията от 20 минути и Alordalasud обяви, че ще направим една американска версия на тях.
Новината беше съобщена в колона си на 1 май 2016 г. и е написал следното:
(Наскоро научих, че той е бил добавен към списъка на други две творби сериали, които са дело на копие от което САЩ и две 20-минутна Karajul)
Series 20 минути, произведени през 2013 г. на Star TV канал в 25 епизода, които Btaloh Tuba Büyüküstün и Илкер Аксум
Източник: HTTP: //medyanoz.org/haber/11276/20 -..

Скрит текст:
20Dakika و Karagul
Tuba Buyukustun Universal fans·1 май 2016 г.
في مقال للكاتب والناقد اللفزيوني Sina Kologlu بجريدة ميليت ان مسلسل 20 دقيقة والوردالاسود قد اعلن انه في طريقهم لعمل نسخة امريكية منهم .
وقد اعلن الخبر في عموده بتاريخ 1 مايو 2016 وكتب التالي :
(مؤخرا علمت انه تم اضافة عملين اخرين لقائمة المسلسلات اللتي يتم عمل منها نسخة امريكية وهما 20 دقيقة وكاراجول)
مسلسل 20 دقيقه انتج عام 2013 على قناة ستار تي في في 25 حلقة وهو بطلوة توبا بيوكستون وايلكر اكسوم
المصدر :http://medyanoz.org/haber/11276/20-...
ترجمة :Tuba buyukustun Universal Fan

                                


                   

Приятен ден и повече релакс.

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 16:30 от vdleri Вичона

# 712
  • Мнения: 4 233
Здравейте на втория ден на Великден, момичета

Новини - йок, снимки - тоже Sunglasses
Но все пак има нови хубави колажи - Цвети, Злати Hug Hug, интересен клип - Надин Hug, както и преглед на оскъдната информация на пресата с превод- Линка Hug

Вичи Hug много се радвам за тази информация за 20 минути.
Вчера Майя Hug преведе информацията в темата за Минутите



Dizi, ABD yolcusu!
Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'lu 20 Dakika'dan büyük başarı: http://medyanoz.org/haber/11276/20-Dakika-ve-Karagul-ABD-Yolcusu
 По информация на Синан Колооглу -критик ,20минути и Черната Роза са на път за Америка .
20минути с американска версия

http://medyanoz.org/haber/11276/20-Dakika-ve-Karagul-ABD-Yolcusu
Щом американците са  го харесали да направят по него свой сериал говори много. yes Значи дизито, което в родината му го оплюваха по време на излъчването и критикуваха Туба за избора й, сега ще се репродуцира в американски вариант  Whistling Явно има хляб в него и историята заинтригува зрителите на запад от Турция с интересно поднесената история Peace

Понеже при нас е доста хладно за сезона, а и часът е подходящ - по едно кафе и още нещо за всички Heart Eyes



Скрит текст:





Ако няма какво да правите да заместя за малко Линка Wink , че нещо отдавна не сме правили тестове. Теста е да разберем какво е нивото на образованието ни Flutter(нали знаете, че всичко е за забавление Laughing)

http://www.cluber.com.ua/tests/2015/12/test-mozhem-li-myi-ugadat … ego-obrazovaniya/

Скрит текст:
Излезна, че съм с научна степен  hahaha
У вас есть ученая степень
Вы - среди самых умных людей в своей стране.

Вы наверняка получаете удовольствие от получения знаний и всякой беллетристике предпочитаете академические труды. У вас отлично развито самосознание, вы знаете, чего хотите от жизни, и, возможно., посвятили свою жизнь если не науке, то преподаванию.

Вы - человек трудолюбивый и ответственный, и никто не может бросить вам вызов по части интеллектуальных способностей. Все отлично, Профессор!

Ако ви се чете нещо с кафето ви предлагам  Правилата на съдбата

http://drugitenovini.com/pravilata-na-sadbata-spazvajte-gi-i-sht … adete-shtastlivi/



Пожелавам ви лежерен следобед!

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 16:53 от kanti

# 713
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вичи, Канти  Hug интересно инфо за Минутите сте донесли, ама...  Thinking защо ми се върти нещо, че в Щатите и закупиха, и дори излъчиха сериала  newsm78
Нещо имам такива спомени  newsm78, та...  Thinking може би след като вече е минал успешно са решили да го направят и по техен образ. Все пак помним кои са и първообразите на ''20 минути'', Щатите си имат вече римейк на първия филм, защо пък  Wink да не направят и на сериала.  Simple Smile



# 714
  • Мнения: 4 535
Още един Професор се присъединява към Канти Joy Joy Само дето не са познали, че обичам да се трудя Mr. Green

Към кафето от прибавям този красив клип с песен на Кони Френсис Grinning


 И една красива жена Grinning



Цвети, в Щатите никога няма да излъчат турски сериал. Те адаптират и снимат наново даже хитови английски или скандинавски сериали. Има обаче и частни канали за малцинствата, може да са излъчвали по тях  Thinking

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 17:58 от nadine1111

# 715
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Wink претовари ми се напоследък ''главния архив''  ooooh! - толкова инфо мина през главата ми последните години, че...  Blush май почвам да забравям  Blush

Но... дори и да има новина за излъчване на турски сериал по щатска тв, то... тя ще е точно от тези частни и за испаноговорящи ( нали там се снимат и много латино сериали, та... сигурно си ги излъчват де  Wink)



А теста... и преди не го отбелязах, че - вярно си е за забава, отговарях на въпросите по-скоро така, без много да се замислям и...  Wink ами и мен ме изкара професор  newsm78 Та... или има само един отговор, или...  hahaha трябва да има и по-висши титли от тази  Joy Joy Joy ( не мисля, че съм отговорила на всичко без грешка)

# 716
  • Мнения: 613

Здравеите запленени  на втория ден от Великден !





С пожелание за здраве, благополучие и светли Великденски празници. Нека има Мир и Любов в сърцата ни!Да сме повече смирени и по-добри
един към друг! Честито Воскресение
Христово!

ЧИД на Вичи с пожелание за здраве и  незабравими моменти с любимите хора.

# 717
  • Мнения: 41 774
Линка HugНадин HugВичи HugКанти HugЦвети Hug,благодаря за споделеното! bouquet

20минути е с по-малко епизоди,а Черна роза е 4сезона-излъчени 119 еп. до сега! Peace

По теста и аз съм като Канти Laughing
Скрит текст:
У вас есть ученая степень
Вы - среди самых умных людей в своей стране.

Вы наверняка получаете удовольствие от получения знаний и всякой беллетристике предпочитаете академические труды. У вас отлично развито самосознание, вы знаете, чего хотите от жизни, и, возможно., посвятили свою жизнь если не науке, то преподаванию.

Вы - человек трудолюбивый и ответственный, и никто не может бросить вам вызов по части интеллектуальных способностей. Все отлично, Профессор!

Вы согласны с этим результатом? Поделитесь им с друзьями или у нас в комментариях!


ПП Доре Hug,добре наминала! Laughing Весели празници,мила! bouquet

# 718
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Знаех, че сме ГБП - грациозни и красиви, ама се оказа, че сме и образовани, при това не просто учени, ами професори. Невероятно, но факт Shocked  Обичам ги тестовете, повдигат ми самочувствието newsm47 Канти Hug



Не се отказвам лесно от любимците си, а и имам търпимост към чуждите. Например с удоволствие изгледах тези снимки и оцених труда и хрумката да се съчетаят тези две актриси в колажи/ даже ако общото е една тънка презрамка на рокля Mr. Green/



Освен общи партньори и една обща връзка с мъж, и двете са еднакво обичани и мразени от фенове. Общо е и това, че си създават личен живот, без да се съобразяват с почитателите си. Както и трябва да бъде, де Grinning

Надин, то аз съм още по-консервативна не се отказвам и не си добавям нови Wink Търпимост имам, щото се научих, че в живота понятия като "най", "винаги" и "никога" няма. Както и че всеки се вълнува от различни неща и че ако искам да бъдат почтителни към любимците ми и аз трябва да съм почтителна към чуждия избор и гледам да не сравнявам, Търпя и не се вълнувам, до момента, в който усетя несправеливост или фалш.  Тогава се изказвам и отказвам.

Изредила си приликите, аз  още една да добавя. Покрай тях фенките откриват партньорите им, а след това от ревност ли, от завист ли, от  що ли newsm78, мнозина от тях сменят "осанната" с "разпни я" Mr. Green

Нов тест няма да сложа, ама резултат от един от моите - да, защото обяснява, защо си оставям запленена Wink


Вы обладаете дьявольской харизмой и способны в считанные секунды обворожить кого угодно! Вы легко располагаете к себе людей. Окружающие чувствуют вашу уверенность и доброжелательность еще до того, как вы заговорите. Вас очень интересно слушать, но самое главное, что вы сами тоже умеете слушать других.

Да повторя и аз  нещо, което много ми хареса:

Лека нощ и спорна, макар и кратка работна седмица и нови и по-интензивни темни емоции Hug

# 719
  • Мнения: 4 233
Малко преди да се отправя към царството на Морфей реших да се отбия тъдява Heart Eyes

Явно в това дъждовно време сте си легнали по-раничко

Гледам, че Дори Hug се е отбила насам. Надявам се да имаш възможност по-честичко да ни навестяваш Peace

От резултатите от теста изглежда, че тук сме се събрали от знайни по-знайни професорши. Whistling Понеже Баги Flutter е по експериментите, ама я няма днес, та реших да я заместя и направих експеримент да видя дали е един единствен резултата - Цвети Heart Eyes На над 3/4 от въпросите дадох грешен отговор. И резултатът беше, че съм тройкаджийка и съм завършила едва 9 клас  hahaha

Линка Peace човекът, за съжаление, е животното, което най-много е навредило на природата и на ближните си Sad

За лека нощ - една приказка-притча за Великден - Дядо Величко

Скрит текст:

В една старинна легенда се разправя, че преди много години, когато Бог ходел по земята сред хората и ги лекувал, имало едно царство. В това царство живеел зъл магьосник. Заключил той водата и слънцето в една дълбока пещера с девет катинара. Минали много години. Народът работел от сутрин до здрач, но земята нищо не раждала без вода и светлина. Тревата изсъхнала, животните измрели, птичките изчезнали. Хората живеели в малки тъмни къщурки, обрасли с бурени, с които се хранели... Те забравили своите традиции и толкова много се озлобили, че постоянно враждували помежду си.
В една схлупена къщурка, сгушена в диплите на планината, живеел млад мъж с две дечица – момиченце и момченце. Злият магьосник отвел майката насила в своите палати, за да му слугува. Тежка била зимата, мраз и студ сковавали земята. Дошла пролетта и един ден бащата отишъл в гората за свежи коренчета. Там издялал едно дървено яйце, боядисал го с червена пръст и решил да го занесе на своите дечица да си поиграят. Когато се върнал у дома, децата били заспали и той сложил червеното яйце до главичките им, та като се събудят сутринта първо него да видят. Легнал си и той.
През нощта на сън при него дошъл един белобрад старец и го предупредил, че на другия ден в къщата му ще дойде злият магьосник, за да вземе и двете му дечица. „Но ти не се бой, рекъл дядото, дръж червеното яйце в ръката си!" Казал му това и изчезнал. Този белобрад старец бил дядо Великден.
На другия ден в каляска, впрегната с триглав змей, с гръм и трясък пристигнал магьосникът и спрял пред къщурката. Ужасил се бащата и силно притиснал двете си дечица в здрава прегръдка. Червеното яйце се търкулнало край главиците на децата и заблестяло като малко слънчице. Сетил се бащата за съвета на добрия дядо Великден. Грабнал той яйцето в ръка и го вдигнал високо над главата си.
 Тоз час цялата земя се огряла с голяма светлина. От тази светлина магьосникът ослепял. В същия миг силата му се загубила и той се превърнал в малък черен бръмбар.
Хората разбили катинарите и освободили слънцето и водата. Небесното светило се издигнало високо и огряло цялата земя. Водата се спуснала от планината, весело забълбукала и заляла гората, полята и нивите. Дърветата се раззеленили,  птиците и животните се завърнали по родните места и земята възкръснала  за нов живот.
Оттогава хората посветили този ден на дядо Великден. Боядисват в червено яйцата и празнуват възкръсналата природа.

С Мелек ви пожелаваме Лека нощ!
И спорна работна седмица( толкова дълги работни седмици много ги обичам  newsm53)



ПП. Опс, Баги Hug се е появила докато пиша

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 00:28 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт