Защо се бие?

  • 1 372
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 414
съдята си каза тежката дума hahaha
моето дете на година и 1/2 хапеше наред...сигурно защото с баща и така сме я стимулирали Shocked
сега е на две и щипе децата по бузите. прави го като израз на радост. тя има големи бузи и аз съм забранила да я пощипват, защото още си спомням колко неприятно ми е било...явно баща и я щипе тайно и сега вече е стимулирана да щипе децата Joy
неприятно е. ходя непрекъснато след нея, за да не докопа някое дете...обяснявам, карам се...няма много ефект...вчера една баба /очевидно с възгледите на съдята/ така се разкрещя... бях до Ния и тя не успя да ущипе детето, но то се стресна и се разплака...не ми се разказва какво ми чуха ушите...ние чакахме едни приятели и нямаше как да се махнем много - отдалечихме се, колкото може...Ния на няколко пъти се запътваше към детето/аз я спирах, естествено/ и бабата наддаваше вик: "махай се от тук!няма да приближаваш!" ...и това при положение, че бяхме поне на 100 метра от тях!
неприятна работа! дано отмине този период по-бързо!

п.п. само да добавя, че никога не е бита, щипана и т.н., а вкъщи телевизия се гледа изключително рядко - сао като дойдат бабите, т.е. на 2 месеца...ние и кабелна нямаме по този повод. от детските филмчета съм и смъкнала Бейби Айнщайн и Телетъбис...

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
agneshka , не е нужно да се крием вече - признай си, че малтретираш детето и то затова се хапе и щипе CrazyПризнай си и че мъжа ти те побийва редовно - то това е наследствено бе, не може току така да й хрумне да се щипе hahaha

# 32
  • Мнения: 1 680
Разбрах защо се бие!Тъпата телевизия е виновна CloseВсяка сутрин му пускам Картуун-а да зяпа, докато аз се разбудя.Тази сутрин видях, че на онова идиотско филмче със скелета каката заби един шамар на момченцето и нашия веднага посегна да ме ошамари и мене #CrazyИ се радва и крещи "бууууум" #Cussing outУжас!!!

аз пък сега разбрах защо моя не се бие, нямаме кабеларка и гледа филмчета подбрани от нас, като Франклини и мечо Пух Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 14 654
може би си зависи и от темперамента на самото детенце,дали ще е склонно към агресия или не.не знам дали съществуват такива периоди.моето дете е много спокойно,никога не се е бил с децта.посяга,само ако на него му посегнат.

# 34
  • Мнения: 4 414
Разбрах защо се бие!Тъпата телевизия е виновна :...
аз пък сега разбрах защо моя не се бие, нямаме кабеларка и гледа филмчета подбрани от нас, като Франклини и мечо Пух Heart Eyes
ами не е само за това:) и ние нямаме кабелна и гледа само Айнщайн, където дори не бих казала, че има някакви герои, и Телетъпис, ама ей на!
agneshka , не е нужно да се крием вече - признай си, че малтретираш детето и то затова се хапе и щипе CrazyПризнай си и че мъжа ти те побийва редовно - то това е наследствено бе, не може току така да й хрумне да се щипе hahaha
абе, признавам си! че като те гледам каква си наследствена, току виж си ме ступала  box

хайде сега малко сериозно...значи Ния като хапеше, си говорих с педито/не специално, просто стана въпрос/. жената е педиатър с 20 години стаж - много деца са и минали през ръцете. та, тя не ми каза нищо различно от това, което са казали другите майки - период е...минава...интересни са им реакциите...изучават. каза също, че и да и се карам, тя не може да ме разбере, защото още не могат да съпреживяват и да съчувстват, т.е. разбират единствено себе си. НО това не означава, че не трябва да реагирам. напротив - обясняваш до откат, детето трябва да вижда, че не одобряваш това, което прави. просто резултатите не идват мигновено.
сега Ния ходи на ясла и там посбутва децата и ги пощипва. аз, естествено всяка вечер /ако ми кажат, че пак така е правила/ и обяснявам, че не бива, че ги боли, че няма да играят с нея, ако прави така и т.н. говорих и с учителката - жената ми каза "не се притеснявай, детето не е агресивно. играе с децата, забавлява се. просто от време на време пощипва някого." не знам как ви звучи, но аз мисля, че щом човек с опит с много деца казва, че не е агресивна и всичко е в рамките на нормалното, по скоро е права, отколкото греши newsm78...голяма мисъл казах, ама карай Embarassed

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 11:23 от agneshka

Общи условия

Активация на акаунт