Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 376
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Бихте ли ми препоръчали качествен ароматизатор за кола
аз бях доволна от амби пур.После направо се сменя шишенцето.Колата ми винаги ухаеше хубаво.А и има различни аромати в зависимост от предпочитанията Simple Smile

# 481
  • София
  • Мнения: 5 289
Такъв имах:
Скрит текст:
Гола вода беше. Tired

# 482
  • Мнения: X
Такъв имах:
Скрит текст:
Гола вода беше. Tired
И моя беше такъв и бях доволна.Ухаеше и ароматизираше Simple SmileВ момента е в колата на съпруга ми.И там си ухаеше.Наскоро свърши и ми напомни ,че трябва да вземем ново Simple Smile) И био ароматизаторите харесваме Simple Smile

# 483
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми явно  трябва друг аромат да търся, моя беше на дъвка, ама само като се наведа към него намирисваше.

# 484
  • Мнения: 679
Същият с дъвка имаше моя позната и колата й миришеше страхооотно! Кyпих и аз за нашата кола - ми два - три дена се yсещаше аромат, и после нъц. Защото ни е по-голяма колата от нейната ли, що ли?  newsm78

# 485
  • Мнения: 35 968
Дами, козметика за дома - в "Нашият дом", тук сме в "Красива мама".

# 486
  • Мнения: 2 156
Така е, но дето колата, там и жената. В сектор "любими", да се надяваме Simple Smile
Скрит текст:
Шегичка

# 487
  • Мнения: 679
Онзи ден нали си кyпих Cottage - лосион за тяло с аромат на праскова Опитах го вече. Не ми хидратира кожата, нито оставя някакъв мазен/ влажен филм. Нищо. Обаче такъв аромааат! Лекинко, приятно, лятно yхание на праскова. Мисля, че е сyпер за лятото вместо парфюм!

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Онзи ден нали си кyпих Cottage - лосион за тяло с аромат на праскова Опитах го вече. Не ми хидратира кожата, нито оставя някакъв мазен/ влажен филм. Нищо. Обаче такъв аромааат! Лекинко, приятно, лятно yхание на праскова. Мисля, че е сyпер за лятото вместо парфюм!
Аз имах на същата марка с аромат на виолетки.Много рядко се намира подобен аромат и много му се радвах.Може пак да си взема,при мен добре хидратираше и омекотяваше.

# 489
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile)
Нали съм ранобудна Simple Smile От няколко дни все се каня да похваля душ геловете на Yves Rocher .
Сега след сутрешната баня се сетих да напиша за него преди да съм забравила.Страхотен е .Имам този с магнолия https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=51 минус бих посочила ,че аромата не се запазва.Но е истинска наслада под душа.Омекотява кожата чудесно .

# 490
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Онзи ден нали си кyпих Cottage - лосион за тяло с аромат на праскова Опитах го вече. Не ми хидратира кожата, нито оставя някакъв мазен/ влажен филм. Нищо. Обаче такъв аромааат! Лекинко, приятно, лятно yхание на праскова. Мисля, че е сyпер за лятото вместо парфюм!
Аз имах на същата марка с аромат на виолетки.Много рядко се намира подобен аромат и много му се радвах.Може пак да си взема,при мен добре хидратираше и омекотяваше.

+ 1 Страхотен е за лятото. И аромата, и гел-текстурата са чудесни. Хидратира, освежава и охлажда много приятно. Heart Eyes

Добро утро Simple Smile)
Нали съм ранобудна Simple Smile От няколко дни все се каня да похваля душ геловете на Yves Rocher .
Сега след сутрешната баня се сетих да напиша за него преди да съм забравила.Страхотен е .Имам този с магнолия https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=51 минус бих посочила ,че аромата не се запазва.Но е истинска наслада под душа.Омекотява кожата чудесно .

И тези, и душ геловете от другата им серия са добри. Вече са заредени и новите аромати в Лили.

# 491
  • Мнения: 814
 
Cottage лосион имах с карамел-освен аромата, друго не ми харесваше в него.
 Yves Rocher искам да пробвам с малина.

# 492
  • София
  • Мнения: 20 083
Малината на Ив Роше мирише на плодово кисело мляко.  Blush

# 493
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Cottage лосион имах с карамел-освен аромата, друго не ми харесваше в него.
 Yves Rocher искам да пробвам с малина.

На мен този с карамела на тялото хич не ми хареса как мирише. На гадно ухаеше дори... Tired

# 494
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз обожавам ванилията, но виолетките са ми любопитни. Blush

Общи условия

Активация на акаунт