Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 413
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 433
Аз имам и лосиона и скраба за тяло с аромат на виолетки. Харесват ми Simple Smile

# 496
  • Мнения: 261
Здравейте,
какво мислите за шампоан Le Petit Marseillais или на Himalaya. Ако някой е ползвал от тези моля да сподели отзиви  Peace

# 497
  • Мнения: 1 328
Le Petit Marseillais за боядисана коса за мен е отвратителен, адски ми изсуши, иначе нормалната коса!
за Хималая нямам мнение, веднъж бях тръгнала да купувам, но видях парабени и се отказах.
Препоръчвам ти да пробваш от ДМ Балея, имат за всякакъв тип коса, както и от Лидъл Сиен

# 498
  • Мнения: 2 700
Ползвала съм шампоан и балсам на Himalaya. Вече не помня коя серия точно. Косата ми стана много суха и се заплиташе ужасно.

# 499
  • Добрич
  • Мнения: 795
За моята суха, изсушена коса се чудя каква маска за коса да взема. Може би нещо хидратиращо, овлажняващо. С балсам на Балеа не усещам разлика, в сравнение без него.

# 500
  • Мнения: 679
Лосион нямаше, но намерих Cottage Хидратиращо мляко за тяло с аромат на теменужка. Вълшебно е, влюбена съм в аромата на теменyжки!  Heart Eyes

На Ив Роше преди време имах мляко за тяло с дъх на праскова. Омекотяваше и хидратираше добре, а ароматът беше като на токy-що откъснати праскови, много натyрален!
Имам и балсам за yстни с портокалови корички и канела, и също съм доволна, но сякаш очаквах нещо по-специално.


Имах период, когато бях със сyха коса и тогава много добре ми действаше Балсам за коса с козе мляко - Regal Бях го кyпила от ДМ, но не знам дали сега го имат. Това беше преди няколко години.

# 501
  • София
  • Мнения: 681
Здравейте,
какво мислите за шампоан Le Petit Marseillais или на Himalaya. Ако някой е ползвал от тези моля да сподели отзиви  Peace

Косата ми е нормална, небоядисана, чуплива, но я подлагам на сешоар и преса и съм ползвала сериала на Марсели-то за суха и изтощена коса. Не ми премиваше (мия я само веднъж с шампоан по време на баня, иначе два пъти седмично), маската не ми отежняваше. Въобще много доволна останах. Пак бих купила.

Хималая съм ползвала пак за суха и изтощена коса- шампоана с нахут и още нещо и балсама с бобени кълнове и още нещо. При него положението е същото- не ми изсушаваше, косата ставаше чиста и ми придаваше лек обем. Балсама ми идваше лек - може би маска щеше да е по-добрия избор. И тук пак бих купила.

П.С. Сега съм в търсене на лек дневен крем(серум) за нормална кожа-за мен и за смесена- за мъжлето.

# 502
  • София
  • Мнения: 5 289
Това кремче е чудесно, ползвала съм незнам колко опаковки, хвалила съм го не веднъж. Peace Не съм го ползвала около 7-8 месеца, но сега смятам да се завърна към него лятото. Много добре ми действа, става ми много приятно на лицето, не е мазен и тежък, подходящ за основа на грим, не прави кир ефект, хидратира, че има и UV филтър, просто е прекрасен. Много е евтин, можеш спокойно да го пробваш. Simple Smile

# 503
  • Мнения: 814
Това кремче е чудесно, ползвала съм незнам колко опаковки, хвалила съм го не веднъж. Peace Не съм го ползвала около 7-8 месеца, но сега смятам да се завърна към него лятото. Много добре ми действа, става ми много приятно на лицето, не е мазен и тежък, подходящ за основа на грим, не прави кир ефект, хидратира, че има и UV филтър, просто е прекрасен. Много е евтин, можеш спокойно да го пробваш. Simple Smile
В кои аптеки се продава тази марка? Изглежда обещаващо. Peace

# 504
  • Мнения: 36 026
За моята суха, изсушена коса се чудя каква маска за коса да взема. Може би нещо хидратиращо, овлажняващо. С балсам на Балеа не усещам разлика, в сравнение без него.

PANTENE Hair Fall Defence - серията се води срещу косопад дължащ се на накъсване /каквото и да означава това  Laughing/, моята коса е системно тормозена с боя

най-доволна съм от шампоана - косата ми е чиста, но не пресушена, прави чудна пяна
балсамът също ми харесва - икономичен, хидратира косата до колкото е възможно
препоръчвам шампоана и балсама
тоник-лосион за коса /всъщност спрей за скалпа/ - пръскам го редовно, но резултат не съм убедена, че има
маска за коса - ухае чудно, но не ми допада като ефект - струва ми се по-слаба от балсама макар, че би трябвало да е обратното, ще я измъча с неудоволствие

Скрит текст:

# 505
  • София
  • Мнения: 5 289
В кои аптеки се продава тази марка? Изглежда обещаващо. Peace
Ами за аптека немога точно да ти кажа, но в някои ги има продуктите от серията. Иначе по козметичните магазини също. Само да кажа, че съм по доволна от този крем от колкото другият дневен, тъй като съм ползвала и дневният, нощният и околоочният, но този е по хубав за мен.

# 506
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 789
Аз също съм доволна от продуктите на Yoghurt of Bulgaria. В момента ползвам нощния и околоочния крем, харесвам много дневния, измиващия продукт, почистващата маска, крема за ръце. Много са добри и на поносими цени. Аз купувам продуктите от Ремедиум или дрогерии BeFit.
За маска за суха коса препоръчвам:

# 507
  • София
  • Мнения: 5 289
Е тази маска колкото е хвалена, толкова абсолютно нищо не прави на косата ми. Слагала съм по повече понякога, само и само да успея да разреша косата, еми и това не може. Толкова е зле за мен. А не е като да съм със изтощена или суха или буйна или къдрава коса. Rolling Eyes Кръгла нула ми е.

# 508
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз да попитам какво използвате за заглаждане на косата? Да няма стърчащи краища, когато е изправена и да има блясък?

# 509
  • Мнения: 46 553
Е тази маска колкото е хвалена, толкова абсолютно нищо не прави на косата ми. Слагала съм по повече понякога, само и само да успея да разреша косата, еми и това не може. Толкова е зле за мен. А не е като да съм със изтощена или суха или буйна или къдрава коса. Rolling Eyes Кръгла нула ми е.
Забелязала съм, че различните продукти имат различно влияние в зависимост от твърдостта на водата Simple Smile
От тази маска съм доволна при мека вода, при твърда не ми стои добре. Балсамите на Балеа пък само на твърда ги понасям, на мека направо не мога да си бръкна в косата Crazy
Така че е напълно възможно за един и същ продукт да има различни отзиви не само в зависимост от вида на косата Simple Smile

Аз да попитам какво използвате за заглаждане на косата? Да няма стърчащи краища, когато е изправена и да има блясък?
Това ми стои добре на мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт