Качествени реплики на валентино, фурла и други?

  • 7 870
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
здравейте, видях няколко бутика, в които предлагат китайски дрехи от ибей(с голяма надценка) и сред тях и много качествени реплики на чанти и обувки.Търсих в ибей, но не открих. Някой да има представа откъде си ги доставят и къде мога да ги  намеря.Oт естествена кожа са с кутия на марката и лого.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
   Какъв е този завиден афинитет, ширещ се из нашенската пазарна конюнктура, към парцаливи реплики, просто никога няма да успея да си обясня. ooooh!

# 2
  • бургас
  • Мнения: 739
не са от Ибей защото там реплика много рядко може да видиш пазаруват ги от алиекспрес ако не се лъжа моя позната си купуваше много такива боклучки от алиекспрес за смешни пари

# 3
  • Мнения: 3 595
   Какъв е този завиден афинитет, ширещ се из нашенската пазарна конюнктура, към парцаливи реплики, просто никога няма да успея да си обясня. ooooh!

+1

Има прекрасни чанти и обувки, които не са скапана реплика на нещо скъпо. Какво се демонстрира с реплика не разбирам.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Има прекрасни чанти и обувки, които не са скапана реплика на нещо скъпо. Какво се демонстрира с реплика не разбирам.

   Именно! Когато не мога да си позволя нещо на дадена марка, макар да ми е харесало, просто не си го купувам и се насочвам към друго, според текущия ми бюджет.

   Има толкова прекрасни и качествени стоки, които не са дизайнерски...

   Онлайн пазаруването по време на разпродажби е друг достъпен и практичен вариант.

# 5
  • Мнения: 7 325
И аз не съм привърженик на репликите. За цената, която ще дадеш за уж качествена такава можеш да си купиш нещо много по-добро. А и рискуваш разхождайки гордо копието някой да познае, че е такова.
Е, ако държиш да разхождаш чанта с точно такова име, пък без значение че не е оригинал е друг въпрос.

# 6
  • Мнения: X
Вие вече сте друга възраст.
Репликите са за младежта.
Ех, къде е това времеееее.......
Безгрижието и очарованието на младостта.Робуването на марките. Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Вие вече сте друга възраст.
Репликите са за младежта.

   Не съм стара нито на години, нито по дух, та не е "там заровено кучето". Laughing

# 8
  • Мнения: 22
Възможно е да са от Alibaba или Taobao .

# 9
  • Мнения: 4 188
Доста фирми имат филиали в Китай. При ишлемета, всички знаем, че има остатъчни консумативи и материали, от които се произвеждат бройки, които не са реплики. Такива бройки се намират в Тао Бао на много по - ниска цена. Трябва да знаеш къде и как да търсиш.

# 10
  • Мнения: 7 325
мислех, че фирмите отдавна не рискуват с такова нещо.

# 11
  • Мнения: 4 188
мислех, че фирмите отдавна не рискуват с такова нещо.
Що да рискуват, кои фирми? Това е оригинална стока, произведена с оригинални материали, на много ниска цена. Просто трябва да си познавач, да знаеш, да следиш и като излезе нещо да поръчваш. Аз не го мога, но имам приятел, който е спец и само това му е заниманието.Знае къде, какво се произвежда, познава техническите изисквания на фирмите поръчители, следи какво излиза. Следи до бодките в сантиметър. Доста неща ни е поръчвал, никакви забележки нямам.

# 12
  • Мнения: 7 325
Имах предвид фирмите, които са спечелили поръчката, че не рискуват да шият извън определената бройка и да разпространяват нелегално. Това е един от сигурните начини да си загубиш клиента ( ако си фирма шиеща на ишлеме )

# 13
  • Мнения: 22
Имах предвид фирмите, които са спечелили поръчката, че не рискуват да шият извън определената бройка и да разпространяват нелегално. Това е един от сигурните начини да си загубиш клиента ( ако си фирма шиеща на ишлеме )

Тези изисквания при шиене на ишлеме се отнасят за фирмите в България. Ние не знаем, какви са условията в Китай. Не е сигурно, дали шият и изнасят нелегално. Факт е, че от там излиза доста качествена, вероятно оригинална маркова стока.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Факт е, че от там излиза доста качествена, вероятно оригинална маркова стока.

   По какво разбирате, че е оригинална? За качествена – ок, по става да го кажеш, макар че критериите за качествена стока са доста индивидуални и вероятно и тук можем да поспорим.

   Винаги са ми били интересни твърденията, обаче, че даден продукт е оригинален, при положение че няма необходимата документация, удостоверяваща това, или пък е с напълно неустановим произход.

   Подкрепям постовете на I.Hr. Peace
   

Общи условия

Активация на акаунт