Качествени реплики на валентино, фурла и други?

  • 7 880
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 325
Ти смяташ ли, че условията са различни и големите марки са Ок. с това да се изнася тяхна стока правена с техни материали и с тяхното лого на по-ниска цена и извън определената от тях бройка независимо дали се прави в България или Бангладеш?

# 16
  • Мнения: 22
Аз съм отговорила на radina.v.p , а на всички други въпроси, относно условията за ишлеме в другите държави или по какво се отличава оригинала от ментето / първото условие е, да познаваш добре дадена марка,/ , са други теми . 
Където има подобни обсъждания, там мога да обясня доста неща.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Където има подобни обсъждания, там мога да обясня доста неща.

   Обсъждането е тук, чувствай се поканена да обясниш. Laughing

# 18
  • Мнения: 22
Бъди щастлива The Black Cat  ! Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   Щастлива съм, но това няма общо с обсъжданата тема. Wink

   Ще кажеш ли нещо смислено, все пак, или да приемем, че се изчерпа откъм полезната информация, която се канеше да споделиш...? Whistling

# 20
  • Мнения: 22
Отговорила съм съвсем добронамерено на въпроса на момичето, а иначе, не мисля да влизам в дълги безсмислени спорове. Винаги се намират хора, които, каквото и да кажеш, техният отговор е : "Да, ама .... " . Нямам какво да доказвам и да се обяснявам, на който и да било.  Когато преценя, че мога да напиша нещо, с което да помогна, ще го направя.  Няма смисъл да разводняваме темата повече. От мен - толкова. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт