Лидл 82

  • 112 808
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 020
И аз тук при вас.
Харесах детските дрешки, дано успея да взема. Simple Smile

# 46
  • Мнения: X
Другата седмица не всички продукти са био, някои са просто здравословни.
Харесала съм суровите десерти.Предния път ги пуснаха и след 16 часа като отидохме на пазар нямаше и следа от тях  ooooh! .
Дали са вкусни?
Да знам в понеделник да отивам рано сутринта за да се доредя и да си взема Simple Smile) И оцета ще си го взема .Скъпичък е но да го пробваме .

# 47
  • Мнения: 433
Записвам де и аз да ви следя. Скоро не съм ходила до Лидл, но тези дни ще мина. Пробвах маската за лице с жожоба и ми хареса. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 716
На изчистената риба винаги оставят хрилете един вид като доказателство, че е прясна. Peace
Филтри за Брита купувам от Метро, но по-удобно би било ако в Лидл ги има постоянно, че в нашия град няма нито Метро, нито друга верига откъдето да ги купувам. Peace

# 49
  • Мнения: 68 650
Решила съм да взема филтриращата каната   на Брита.

Дали имат в асортимента резервни филтри?
Няма  да имам пари да взема тези 4 броя сега..

Моят съвет е сега да си вземеш филтри, че са доста изгодни - един излиза около 8 лв. В момента същата промоция я има и в Била-до сряда 4бр. са около 33лв. Иначе рискуваш да останеш без филтри, докато чакаш промоция на 4бр. На около месец се сменят Peace Един на редовна цена са ти писали, че е доста по-скъп.
Иначе ние сме с кана от Кауфланд, но ММ винаги купува филтри Брита... Съвместими са.

Оф, не ме сещайте за бенгалските бонбонки, че още един ред ме чака Rolling Eyes Горния го подравних изцяло за около два часа, със следобедното кафе вчера на работата Mr. GreenМмммм

# 50
  • Мнения: 545
Здравейте момичета!
Някой да е виждал налични все още мелничките от тази седмица в някой от магазините в София? В Студентски град няма.

# 51
  • Мнения: 24 344
Взех душгел на Cien. Някой пробвал ли го е вече?

# 52
  • Мнения: 7 848
Изчерпаха ли се вече мелничките?Да се произнеса, че по- голям боклук от тия мелници няма! И като изработка и като консумативи - по 6! батерии! Това е само за пред гости да се покажеш колко си фешън, не е за готвещи всеки жени -ден по няколко ястия.

Лично мнение!

На сдобилите се с тях - желая търпение. И късмет!

# 53
  • Мнения: 6 184
Реших и аз да си взема от така хвалените белгийски бонбони-е не ми харесаха изобщо ,идват ми тежки Crossing ArmsПредпочитам пияните вишни.

# 54
  • Мнения: 68 650
Тежки ли...как ще са тежки бре, само триста и няколко грама са Joy
Давай ги насам, без тези с плодов пълнеж...

Мелничките - не са за готвене според мен, а да си подправяш ястието. Вкъщи поне за това ги ползвам. Детето им се радва, аз също...
Доста са им консумативите, да, аз даже предупредих по-нагоре за батериите... Peace

# 55
  • Мнения: 1 338
"Тежки"  hahaha и на мен ми стана смешно, ама всеки с вкуса си все пак - хубавият, качествен шоколад е така, хапнеш едно парче/бонбон и толкова - абсолютен кеф и наслада (така поне е с оред мен) ... а от нашенските, една кутия да изяде човек и пак не стига да си подслади  Wink

# 56
  • Мнения: X
Тези белгийски бонбони които ги обсъждате да не са  от вида морски дарове или за други говорите ?
Те са с белгийски шоколад.Много са сладки наистина и са ми едни от най-любимите.Повече от три обаче ми е трудно да изям от тях.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Simple Smile тц не са морски дарове.
Шоколада има съвсем друг вкус.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Не знам тези мелнички как са,но аз имам от предишните. Батериите изкараха повече от година,при постоянна употреба! Не съм имала никакви проблеми и много си я ползвам  Peace

# 59
  • Мнения: 3 546
Да кажа и аз за белгийските бонбони. Супер са, и ММ много ги хареса. Въобще не са ни тежки. Пълнят устата с наслада. Утре ще пращам сестра ми за още една/две кутии. Simple Smile Мерси, че ги похвалихте, ако не ви бях прочела, нямаше да ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт