Лидл 82

  • 112 800
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 137
Много хубав беше лавракът, пекох го във фурната - за пръв път купувам напълно изчистена риба, включително без люспите, а на лаврака те са много неприятни за чистене, защото перките му са като шипове и докато го чистиш, може да си избодеш ръцете.
Иначе е доста малогабаритен за лаврак, но само заради това, че е почистен по този начин, за в бъдеще пак от Лидл ще си го купувам.

# 31
  • Мнения: 6 714
Благодаря за темата!
И аз ще видя детските дрешки, дано има, което ме интерисува до следобяд. Praynig
А някой дали си спомня при предишната био седмица дали имаше прах за пране "My forest"? И дали ще има и сега? newsm78  Благодаря! bouquet

# 32
  • Русе
  • Мнения: 7 057
От кафявата захар и аз съм доволна. Разтваряла съм във вода. Водата потъмнява, но захарта не става бяла. Днес правих скалички и сложих кафява захар, само, че купувана от БИЛЛА. Трябваше да я разтворя в стопленото мляко и пак по същия начин - млякото се оцвети, но захарта, докато се разтвори си остана тъмна.

Понеже преди имаше дискусия за бабите и лелите, да споделя случка от нашия ЛИДЛ тази сутрин. Като невидели се втурнаха на пъстървата и бонбоните. Чух 2 баби да коментират, че ще си купят по няколко кутии бонбони да се запасят за Коледа и Нова година. Масово хората носеха по 3-4-5 кутии с бонбони, същата история, както със зехтина. Като, че ли без пари ги дават. На мен направо ми стана неудобно, че се наредих на касата с една кутия бонбони и 2 пакета мюсли, по един от вид. Тази вечер отидохме с ММ да купим брашно. До хладилните витрини сутринта кашоните с бонбони опираха във висящата табела. Тази вечер бяха останали само два кашона един до друг. А там, където са стелажите с бонбоните, имаше само един кашон с 2-3 кутии вътре.

# 33
  • Мнения: 439
Записвам се и аз при вас. Харесвам доста неща в Лидл.

Да попитам за комплекта за маникюр и педикюр. Става ли добре за поддръжка на петички? Идва лято и ще е добре да не давам пари само за педикюр.

# 34
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Лаврака във варна беше с неизчистени хриле .. а пъстървата още вчера сутринта беше свършила

# 35
  • Мнения: 3 546
От следващата брошура хвърлих око на скриновете (имам нужда от един). На детето не му е удобна седалката на колелото и сигурно ще я сменим с лидълските, дали са удобни! ММ си хареса машинката за подстригване. Био продуктите и аз ще ги пропусна.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 150
Както предполагах, промоцията на котешката тоалетна май е била с цел изчистване на количествата и подмяна на доставчика. Освен опаковката и бентонитът е друг - по-ситен и прашлив и най-лошото, че топките не се слепват добре. Sad Докато ги повдигам с лопатката и вече са се натрошили. Sad Жалко! От доста години купувам само Лидл. Сега ще трябва да търся друг вариант. Sad

Само Снуби. В една друга верига понякога има големи намаления, тогава се презапaсявам.

Скрит текст:

Сива ли е на цвят? Имам спомен, че преди доста години съм купувала от нея и бях доволна, но после престанахме да пазаруваме от Кауфланд.

# 37
  • Мнения: 7 848
Както предполагах, промоцията на котешката тоалетна май е била с цел изчистване на количествата и подмяна на доставчика. Освен опаковката и бентонитът е друг - по-ситен и прашлив и най-лошото, че топките не се слепват добре. Sad Докато ги повдигам с лопатката и вече са се натрошили. Sad Жалко! От доста години купувам само Лидл. Сега ще трябва да търся друг вариант. Sad

Само Снуби. В една друга верига понякога има големи намаления, тогава се презапaсявам.

Скрит текст:

Сива ли е на цвят? Имам спомен, че преди доста години съм купувала от нея и бях доволна, но после престанахме да пазаруваме от Кауфланд.
Много светла почти бяла, но винаги прави много стабилни топчета. Ми тя и зоомагазина не е кой знае колко скъпа.

Извинете за офф-а.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 150
 Билян@,  bouquet

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Решила съм да взема филтриращата каната   на Брита.

Дали имат в асортимента резервни филтри?
Няма  да имам пари да взема тези 4 броя сега..

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 10:31 от Velina_p

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Ако в Лидл не на други места продават Брита. Като я ползвах купувах филтри от Техномаркет, местен супермаркет(Макао за Варненци)..
Като цена може да има разлика, но поне няма до останеш без филтри.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Velina_p Филтри на Брита има почти винаги на промо в някоя от веригите - 4бр. за 32-33лв.
Иначе са 12-13лв/1бр.
Има и оферти за каната с филтри за 45лв., на практика излиза изгодно. Виж в Метро брошура.
Ние ядохме ципура снощи Simple Smile, за утре може би пак ще е риба. Бонбоните сина ми ги фиксира снощи с репликата: "След вечеря искам от Бенгалските бонбони Simple Smile." Аз се удържам още, че ги изравнявам като teta75

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Peace и аз тук

# 43
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Днес реших да уважа Лидл, като отида да поразгледам. Беше ми интересно, защото всичко, което сте коментирали от предни промоции, при нас си стои. Някой питаше за пудовки. Има и по 5 и по 10 кг. Въобще много неща. Но градът ни е такъв, че май повече се набляга на храната.  Peace С бонбони също е пълно. За да не изляза с празни ръце си взех една нишестяна лютеница и дъвчащи ментови дражета. Друго не ме грабна.

# 44
  • София
  • Мнения: 9 850
От другата седмица нищо не ми хвана окото. Напоследък рядко пазарувам от Лидл...

Общи условия

Активация на акаунт