Лидл 82

  • 112 802
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Благодаря за новата тема  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 13 150
Както предполагах, промоцията на котешката тоалетна май е била с цел изчистване на количествата и подмяна на доставчика. Освен опаковката и бентонитът е друг - по-ситен и прашлив и най-лошото, че топките не се слепват добре. Sad Докато ги повдигам с лопатката и вече са се натрошили. Sad Жалко! От доста години купувам само oт Лидл. Сега ще трябва да търся друг вариант. Sad

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 21:39 от Тaня67

# 17
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Последно време почти нищо не купувам от Лидл.
Благодаря за темата!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 611
Да кажа, че в Габрово няма никаква риба в момента... Явно търговците са я изкупили. И това не е за първи път...
В предната тема някой писа за клиент с натоварена количка само с риба...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
И в София на Възраждане нямаше никаква риба днес вечерта, пишеше, че било поради проблем с доставките.

# 20
  • Мнения: 68 649
Да кажа, че в Габрово няма никаква риба в момента... Явно търговците са я изкупили. И това не е за първи път...
В предната тема някой писа за клиент с натоварена количка само с риба...

Аз писах. Беше сутринта към 9ч., тъкмо зареждаха рибата по витрините, и малко по-нататък видях пълната количка с пъстърва...

Опитвах, опитвах днес белгийските бонбонки...горния етаж отиде Rolling Eyes Що ми трябваше да опитвам Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 16 036
Благодаря за новата тема.
Чудя се за сешоара от другата седмица. Някой знае ли дали е тежък?
Биото ще го пропуснем, не му вярвам нещо.
Но обикновенните хранителни стоки все от там си купувам.
Днес чух в магазина, че докарали малко риба и утре чакали повече.
Дано, че да си купят хората.

# 22
  • Мнения: 10 064
Днес се засилих да си купя замразен грах на Чира, но няма. Табелката също я няма.
Не ми се търсеше човек от персонала да питам ще има ли, или вече не се очаква.

# 23
  • Мнения: 7 848
Както предполагах, промоцията на котешката тоалетна май е била с цел изчистване на количествата и подмяна на доставчика. Освен опаковката и бентонитът е друг - по-ситен и прашлив и най-лошото, че топките не се слепват добре. Sad Докато ги повдигам с лопатката и вече са се натрошили. Sad Жалко! От доста години купувам само Лидл. Сега ще трябва да търся друг вариант. Sad

Само Снуби. В една друга верига понякога има големи намаления, тогава се презапaсявам.

# 24
  • Мнения: 1 806


Опитвах, опитвах днес белгийските бонбонки...горния етаж отиде Rolling Eyes Що ми трябваше да опитвам Thinking
Изравняваш отляво, подравняваш отдясно - просто за симетрия.  Laughing Аз съм обещала да купя за един рожден ден, на близък,който няма достъп до Лидл, да черпи, 4, 5 кутии и съм обещала на себе си, че само ще гледам кутиите, докато ги предам. Стига да не реша, че трябва, за здравето на рожденика да купя и една кутия за вкъщи. Нима не искам да е здрав?! Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
Отиде си тая вечер кутията с белгийските бонбони. Дано не сте ги изкупили. Утре ще вземем още 3. Да си има всеки персонална кутия вкъщи! 😃

# 26
  • Мнения: 13 284
От био продуктите нещата на Крина ги има на много места, загледах оцета ,че ми свърши, обаче този  е скъп, хем ми ми е сложно да си купя, та ще ги пропусна

# 27
  • Мнения: 68 649


Опитвах, опитвах днес белгийските бонбонки...горния етаж отиде Rolling Eyes Що ми трябваше да опитвам Thinking
Изравняваш отляво, подравняваш отдясно - просто за симетрия.  Laughing Аз съм обещала да купя за един рожден ден, на близък,който няма достъп до Лидл, да черпи, 4, 5 кутии и съм обещала на себе си, че само ще гледам кутиите, докато ги предам. Стига да не реша, че трябва, за здравето на рожденика да купя и една кутия за вкъщи. Нима не искам да е здрав?! Crossing Arms

Амчи тъй ми...за здраве Joy
Всичките видове ги одобрих, без едни с розов крем вътре..чу-дни са бонбонките...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Ох, с тези ваши бонбони. Разбутахте ми режима... днес ми беше деня за сладко, но ще вземам за следващия, ако не сте ги изяли и утре има.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 47 983
Другата седмица не всички продукти са био, някои са просто здравословни.

Общи условия

Активация на акаунт