На море в Турция - тема 43

  • 134 421
  • 774
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 105
Подправките и ядките купихме от селскостопанския пазар в Дидим, в центъра, до главната джамия, за цените - по-ниски са от България, но не драстично. Купувам ги заради качеството, много по-добри са. Цените при Хаджията не съм сигурна дали са вдигнати спрямо миналата година, купих само малко локум

# 616
  • sofia
  • Мнения: 709
Лично мое мнение е, че на Хаджията не си струва да пазаруваш, освен ако не са ти останали дребни пари, които искаш да изхарчиш. От Бодрум си купих например кори за баница от първия супермаркет, който видях на 3 лири, на Хаджията бяха 5 л.

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 20
аз да се похваля че утре тръгваме за Дидим с автобус в хотел Боюк Анадолу.
от агенцията ме информираха за тръгването, точно както ми казаха в сряда до края на деня.
изпратиха ми и снимка на автобуса, много хубав с монитори на всяка седалка, имало възможност да гледаме 7-8 канала с филми и 7-8 канала с БГ телевизия. Надявам се и времето да се случи да ни е хубаво и всичко ще е ОК. пожелавам на всички които им  предстои почивка в Турция да случат на време и дано хотели не се изложат с качеството на услугата и храната.
А честито такива хотели има и тук.За този без пари да ми го дават 2200 км не блъскам.Синдикален хотел на турските селяни и миньори в категория макс 3*.Защо си избирате хотели по картинки а не вземете малко да прочетете отзиви.....

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 16:31 от mahonito

# 618
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Махонито ,
 а ти не може ли да си изкажеш мнението без да си толкова " остроумен " и саркастичен.
Да си избереш хотел по отзиви - добре , но нали се сещаш , че твоето хубаво за мен може да  не  е толкова хубаво.

Кукуряк ,
 желая ви прекрасна почивка .  bouquet

# 619
  • Мнения: 138
След всичките плюнки срещу Емералд не се въздържах и аз да си кажа кажа мнението. Две години пътуваме с тях и на отиване и двата пъти с чудесен водач - Красен, човек , роден за тази професия. С удоволствие и желание ни даваше информация, спокоен и ведър. Връщането - и двата пъти с много неприятни шофьори и безлични екскурзоводи. За мен не фирмата , а служителите са това, което е важно. Ще се радвам много ако пак Красен ни придружава и тази година.

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
И АЗ ДА СЕ ПОХВАЛЯ !
Имаме резервация за 19.8 за Кушадасъ стария Сюрмели .
Не мога да запомня името на новия .
Надявам се да имаме добро време и да ни е весело ,а на тези който им предстой почивка слънчево и топло време !

# 621
  • Мнения: 1 559
За водачите на Емералд съм 100% съгласна. Миналото лятто пътувахме с Диди, е няма такъв човек Hugна разтревожената ми физиономия и притеснение,че дедто за ъри път пътува толкова голямо разстояние отговори " ще спирам автобуса, и на всеки час ако трябва"

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 20
Махонито ,
 а ти не може ли да си изкажеш мнението без да си толкова " остроумен " и саркастичен.
Да си избереш хотел по отзиви - добре , но нали се сещаш , че твоето хубаво за мен може да  не  е толкова хубаво.

Кукуряк ,
 желая ви прекрасна почивка .  bouquet

Когато си давам парите гледам какво получавам насреща.В Турция не всичко е цвете.Това че някои хора не мислят правилно си е техен проблем.За тези пари има значително по-добри хотели където месото не е блян.Не се пуска Азис и почиващите не са 90% турски селяни и миньори...Е и неорентирани българи решили от квартира в Обзор да почиват в Турция... http://www.tophotels.ru/main/hotel/al63360/
Хотели с рейтинг под 4 ги забравете.Просто профукани пари само да се каже че сме почивали вТурция.Търси се най-доброто за тази цена.За 15 години хотел не съм бъркал

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 19:14 от mahonito

# 623
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 451
Привет!

Много се е променила темата напоследък - казвам го като човек, който повече чете, отколкото пише, защото просто няма какво - предстой ми първа почивка..Мисля, че всички губим от това, а все пак сме тук за взаимопомощ... Та затова  Simple Smile - наближава  моята почивка, а честно казано освен дрехи и козметика, лекарства, не съм много наясно какво да взема в багажа. С дете на 9 г. сме. Така, че моля почивалите с деца около тази възраст да дадат препоръки за нужни неща, за които не бих се сетила или пък споделят за нещо, което им е било излишно, а са носили. Пътуваме на 10.06 с автобус за Kamelya Fulya - Сиде..

Благодаря предварително!

# 624
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Привет!

Много се е променила темата напоследък - казвам го като човек, който повече чете, отколкото пише, защото просто няма какво - предстой ми първа почивка..Мисля, че всички губим от това, а все пак сме тук за взаимопомощ... Та затова  Simple Smile - наближава  моята почивка, а честно казано освен дрехи и козметика, лекарства, не съм много наясно какво да взема в багажа. С дете на 9 г. сме. Така, че моля почивалите с деца около тази възраст да дадат препоръки за нужни неща, за които не бих се сетила или пък споделят за нещо, което им е било излишно, а са носили. Пътуваме на 10.06 с автобус за Kamelya Fulya - Сиде..

Благодаря предварително!

Ами като цяло сте изброили нужното  Wink Въпреки, че децата вече са залепени за таблети, телефони и подобна техника....да не ви разочаровам, но не мисля, че на плажа и в стаите има интернет. Поне аз хващах само на рецепция и то с доста зор - и на лаптопа и на телефона.
За този хотел специално имате нужда само от добро настроение  Sunglasses

# 625
  • Мнения: 7 605
Air, то освен дрехи, косметика и лекарства нищо друго не ти трябва. За мен (детето е на 10) е важно да не забравя слънцезащитната козметика и шапки. Задължително носим. Помня една почивка, на последния ден от 14те, часове преди полета обратно, детето беше за час на плажа преди обяд и получи слънчев удар  ooooh!  От тогава внимавам много.
Към лекарствата винаги нося електролитен разтвор.
Иначе книги/електронен четец и това е.  Peace

Turquesa, нормално е да няма разкази на завърнали се, сезонът тепърва започва.  Wink

# 626
  • sofia
  • Мнения: 709
Ех, като почнете да се правите на оригнални.Знам,  представи си, че сега започва сезона, но и знам колко са разказите на завърнали се миналата, и по-миналата година.Ето това отношение малко по-горе кара хората да си мълчат. Престраши се някой да се обади, и да попита и го заливат с помия. В края на краищата ако идваш от квартира в Обзор ще ти хареса в Боюк Анадолу, Дидим. Що за лошотия цари тук!

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 20
Ех, като почнете да се правите на оригнални.Знам,  представи си, че сега започва сезона, но и знам колко са разказите на завърнали се миналата, и по-миналата година.Ето това отношение малко по-горе кара хората да си мълчат. Престраши се някой да се обади, и да попита и го заливат с помия. В края на краищата ако идваш от квартира в Обзор ще ти хареса в Боюк Анадолу, Дидим. Що за лошотия цари тук!
Според теб лошотия ли е че товарим 20 човека от този хотел и още един и те дума не обелиха до БГ....А защо ли......И после страдаме по форуми....Парите са си ваши но има изживяни и профукани...

# 628
  • Мнения: 7 605
Ех, като почнете да се правите на оригнални.Знам,  представи си, че сега започва сезона, но и знам колко са разказите на завърнали се миналата, и по-миналата година.Ето това отношение малко по-горе кара хората да си мълчат. Престраши се някой да се обади, и да попита и го заливат с помия. В края на краищата ако идваш от квартира в Обзор ще ти хареса в Боюк Анадолу, Дидим. Що за лошотия цари тук!

Такива потребители като махонито за щастие са малко, не знам защо сега правиш такъв генерален извод.
Пък и изказването ти беше преди неговата поява в темата  Wink Нейсе.

Според теб лошотия ли е че товарим 20 човека от този хотел и още един и те дума не обелиха до БГ....А защо ли......И после страдаме по форуми....Парите са си ваши но има изживяни и профукани...

А ти с какво си полезен в случая? Да оставим на страни неприятния начин на понасяне на мнението ти и квалификациите, не мислиш ли че е по-добре да си замълчиш в случая вместо да настройваш потребителката, която сега заминава за там и е прекалено късно да си смени резервацията?  Stop

# 629
  • sofia
  • Мнения: 709
 Grinning Еее, че това са били възпитани хора, по-добре тишина в автобуса. А и на мен през акъла няма да ми мине да разказвам на непознати хора каквото и да било. А кой как си харчи парите, в какви хотели ходи хич не ме вълнува.Четохме в тази тема и някои доста кисели разкази от прехвалени и обожавани от българите хотели.

Общи условия

Активация на акаунт