Съпруги на военнослужещи - 17

  • 43 632
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Привет Hug
Преди малко се събудих - голям сън му ударих hahaha За пръв път от години насам ставам и не изпитвам спешна нужда от кафе Mr. Green
Все пак, ще уважа труда на СГГ и ще си взема една чашка

Димитрова, сигурна съм, че и на този изпит ще се справиш блестящо! Пиши как е минала консултацията на Вики Simple Smile

sad_woman, в събота татито е бил с децата за малко на събора, докато аз бях на работа - много им харесало и затова в неделя още от вратата започнаха да ме увещават, да отидем Simple Smile Бяхме и в неделя, но вече в пълен състав. Страхотна емоция Heart Eyes Дано стане традиционен!
По сергийките имаше една, на която предлагаха носии... Мислехме, да им вземем на децата, но цената ни спря - 77лв за момиичешката и 120 за момчешката Crazy И другата година ще са им малки - ми не, благодаря Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 1 605
Здравейте отново,Вики е пораснала много,качила е 1 кг. и е пораснала с 4см.

# 692
  • Мнения: 1 408
Браво на принцеса Вики! Чудесно се справя!
Мъниче, на тези цени не знам кой би си купил, при това за дете. Както казваш, догодина ще са им малки. Със сигурност може да се намери носия на по-прилични цени. Каба гайдите чухте ли?

# 693
  • София
  • Мнения: 8 383
И аз ще кажа браво на Вики. Много папка и слуша мама, ей защо е тъй голяма. А още повече браво на мама bouquet
МЪНИЧЕ и аз искам да купя на всичките внучета носии, но чакам още малко да пораснат.
АЛБЕНКА, не се и съмнявам, че ще се справиш блестящо с отговорната задача, да покажеш българското гостоприемство, българската кухня, красотите на България. А за способностите на детето ти - браво!
САД УОМАН, чета с удоволствие дългите ти постове. Hug И това "скачам в тръстиката" винаги ме кара да се усмихна. Направо си го чакам на финала Simple Smile
ДУНДИ, каква е обстановката в лазарета?
ROSE RED, за какво ти е да идва морето? Я какъв студ е по нашите земи. Ще се наложи да си вземеш вместо бански кожух и ушанка. Потрай малко, може и да се оправи това шантаво време. Та по повод ледниковият период, си мисля за абитуриентите. Момчетата, добре. С костюми ще са, няма да им е много хладно, ама момичетата, с тези голи гръбчета и коремчета, ще изкристализират.
За мен ЕКО е новичка. Може и да е писала преди появата ми. Не знам. Аз от свое име ѝ казвам ДОБРЕ ДОШЛА bouquet
Пак се разприказвах. Спирам.
КАТИВИТА, ДАНИТИ, СЕСИЛ, Бъркайте в мешката и си взимайте прегръдки. За вас са, а също така и за другите неспоменати момичета Hug Hug Hug

Благодаря на МЪНИЧЕТО, СГГ, ДЖУЛИ и САД УОМАН за добрите думи.

# 694
  • Мнения: 22 439
dimitrova8002, чудесни мерки. Simple Smile

За носиите, от тези които продават - не бих купила.
Шият ги за 1/3 от цената, а продават с голяма надценка. Всъщност единствено престилката и пищимала човек може да си купи (евентуално). А ризата може спокойно да си я нашие.
Но и престилките вече не са тъкани, нито от вълна и т.н.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Фло, и дзверът се тръшна. Носът тече като чешма. Изобщо обстановката е сополива и много изнервена.  Simple Smile
А в сряда има концерт.  ooooh!

Една моя позната уши носии на внучетата си - две американчета /защото са родени там/ и три българо-витнамчета, които живеят във Франция. Има невероятна снимка - тя и децата в носии.

Димитрова, ако питаш мен, Вики е чела заедно с теб книжките за гледане на бебе.  Simple Smile Ами тя е отличник. Браво. Каката как е?

ММ днес казал на ротния да си приготви шубата за морето през юни.  Joy

Когато аз бях абитуриентка, времето беше същото. Носех си в торбичка цял шлифер, хем тогава не бяхме с такива роклички. 

Уф, имам още работа за довръшване.
Лека вечер на всички.

# 696
  • Мнения: 1 605
Фло, и дзверът се тръшна. Носът тече като чешма. Изобщо обстановката е сополива и много изнервена.  Simple Smile
А в сряда има концерт.  ooooh!

Една моя позната уши носии на внучетата си - две американчета /защото са родени там/ и три българо-витнамчета, които живеят във Франция. Има невероятна снимка - тя и децата в носии.

Димитрова, ако питаш мен, Вики е чела заедно с теб книжките за гледане на бебе.  Simple Smile Ами тя е отличник. Браво. Каката как е?

ММ днес казал на ротния да си приготви шубата за морето през юни.  Joy

Когато аз бях абитуриентка, времето беше същото. Носех си в торбичка цял шлифер, хем тогава не бяхме с такива роклички. 

Уф, имам още работа за довръшване.
Лека вечер на всички.

Каката е добре,малко я мъчеше алергична хрема,но я овладяхме със сиропче и капки за очи,а за Вики книжки за отглеждане на бебе малко е чела с мама,но лекции доста почете-може да стане и тя учителка  Grinning, а и сега слуша лекциите,че аз по-лесно запомням като чета на глас

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
dimitrova8002, хората четат приказки на децата си, ти - лекции.  Laughing Пак добре, че учиш педагогика, представяш ли си, ако учеше ядрена физика.  Joy

Какво стана с онова произведение на езиковедска тематика?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
sad_woman, много ме е яд, но нямаше как да останем за гайдите - малките в 8 си лягат Simple Smile
Купихме им сувенири гайди - надуват ни стабилно главите hahaha

Димитрова, браво на Вики Simple Smile
Не е лесно с толкова дини под мишница... На един изпит доцента ме пита кога успявам да уча с бебе, отговорих му, че ако можеше да говори, сигурно бебето по-добре от мен щеше да му разкаже конспекта Simple Smile На баткото вместо приказки му четох електротехника и оптикоелектроника, на малката - концепцията за Единно Европейско Небе и аеродинамика hahaha
Сетих се за една снимка от времето в Шумен
Скрит текст:
Много се бях шашнала за въпросния изпит - колкото и задачи да решавах, теорията ми беше мъгла. Карах мм да ме изпитва  Mr. Green Въпросната снимка е точно в такъв момент правена hahaha

# 699
  • Мнения: 882
sweet_maniche , много мила снимка.  Hug Личи си, че сериозно си се готвила за изпит. Голямо геройство е да учиш едновременно с майчинството. Димитрова, браво и на вас с Вики. Да продължава да те слушка, за да може да учиш спокойно! Продължаваш ли с кърменето?
Ние си направихме чудесна екскурзия този уикенд по стъпките на априлци и посетихме емблематични места, свързани с Априлското въстание - Копривщица, Клисура, Сопот, Карлово, Калофер, ...и разбира се Пловдив. Дунди, и аз бих искала да живея поне за малко в Пловдив.  Peace
Времето беше чудесно. В края на пътуването заваля, но през останалото време слънцето беше с нас. Посетихме всички музеи...добре се чувствахме. Учениците ни се поизмориха, но останаха доволни. Дори брахме и рози в Карлово.
Vivianka, знаех си, че накрая усилията ти ще дадат резултат. Не е лесно да си учител, но си заслужава. А младежите искат по-млади учители. Така че, дерзай!
Кативита, още малко и ще си отдъхнем с теб от напрежението. Дано, дано,дано...
На новодошлите момичета - Добре сте дошли в нашия красив военен блок!









# 700
  • Мнения: 68
Добро утро!  Поднасям ароматно кафе за усмихнато събуждане:



Мале, много сте изписали, ще се връщам по-късно да чета, че ми е натоварено.

С пожелание за един ден, пълен с много настроение, а защо не и с танци, едно музикално поздравче:

Последна редакция: вт, 17 май 2016, 08:03 от Анничка

# 701
  • Мнения: 1 605
dimitrova8002, хората четат приказки на децата си, ти - лекции.  Laughing Пак добре, че учиш педагогика, представяш ли си, ако учеше ядрена физика.  Joy

Какво стана с онова произведение на езиковедска тематика?
Предадох го,но оценките ще са след 9-ти юни

# 702
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,минавам набързо и продължавам да уча,че то само една седмица остана до първия изпит.
Хубав ден на всички и по-късно пак ще намина да ви видя

# 703
  • Мнения: 724
Анничка  добро утро и благодарско за кафето! Времето е #Crazy - един ден сме по тениски с къс ръкав, а днес пак се върнахме на шубите. Февруари бе по-топло от март. Ама какво е това глобално затопляне, то май ще е глобално изстудяване. Димитрова браво на малката Вики и на теб - добре се справяте! Мъниче как ги приучи тия дечица да си лягат толкова рано, че то още е светло в 20 часа, а кога стават сутрин? dundi73 , ама тази твоята позната интересни внучета има - всякакви националности Laughing, на какъв ли език си говорят когато се срещнат. Sesylle как са при теб нещата, ходиш ли още на танци, занимаваш ли се с фотография. Помня, че ни показа мн хубави снимки на твоите дечица? Прегръдки за неспоменатите: Фло, Лунно цвете, I miss you, Джули, Радинка и т.н.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Добро утро.

първо да отговоря на albena30
големите /американците/, два броя момчета, усилено учат френски. Български не говорят добре, но разбират.
По-малките /две момичета и едно момче/ говорят френски, английски на добро ниво и китайски /мандарин/, понеже от 4 години са в Шанхай. Там учеха във френски колеж, което си е много стабилно образование.  Сега се местят и те в САЩ. Но пък майка им /виетнамка, живяла цял живот във Франция/ има амбиция да учат всички заедно български. Награбила е едни учебници и дерзаят.  Simple Smile Бабата говори френски и английски, така че кръгът е затворен.  Laughing
Аз я имам тази снимка с носиите. Ще я извадя и ще ви я покажа. Правена е миналата година в САЩ.

Глям студ тази сутрин. И духа ... представям си в Северна България какво е, щом на мен в Пловдив ми е студено.

Лунно цвете, виж сега, дай да се организираме. Правим строен график и всички се изреждате да поживеете в Пловдив, кой за по-дълго, кой за по-кратко. А пък аз все ще имам с кого да пия кафе.  Laughing

Аничка, мерси за кафето, имам нужда.

Приятен ден на всички, стойте на завет. След малко трябва да проверя как са нещата в лазарета и да дам ОЦУ /особено ценни указания/  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт