Съпруги на военнослужещи - 17

  • 43 640
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 724
dundi73 каква интернационална фамилия има тази твоя позната Laughing.

# 706
  • Мнения: 3 050
Мацки, здравейте!
Сутрин малкото като се събуди да яде по това време някъде и после пак си лягаме да си доспим. И докато той се унесе да заспи аз чета тук. Тези дни голяма активност, много ме радва. И всяка сутрин от сервиранато тук кафе така ми се допива, чак ми замирисва на кафе Simple Smile а днес даже и ми се дотанцува, тук в Сф пече и точно като в клипа (спала-недоспала) получих прилив на енергия да изляза в слънчевото утро и ......да си купя кафе  Mr. Green
Патенце, ти още ходиш ли на лекции? Днес гледам ще има за захранването, но я изпуснах  Thinking
Засега толкова, после ще се включа пак от компютъра.

# 707
  • Мнения: 1 408
Добро ветровито утро! То добре, че си тежа на мястото, че иначе трябваше да нося камъни по джобовете, да не ме отнесе. Да му мислят по-фините дами  Laughing
Аничка, поздравления! Толкова бързо се адаптира към обстановката във военното ни блокче! Кафенце поднасяш, за доброто настроение се грижиш, браво!Пропуснах да ти кажа колко много обичам Търново.
Дунди, не си казала, не сме пили кафе. Свирни и ще се организираме  Simple Smile Явно у вас върлува някакъв супер досаден и упорит бацил, който ви поваля по домова книга. Дръж се, не му се давай ,че и теб ако тръшне, ситуацията ще стане критична!
Днес е изходящото ниво на моето момченце по математика. На първото-по английски-получи 46 от 50 точки. Вчера беше по български, вероятно днес ще знаем резултатите. Дайте по едни стиснати палчета  Simple Smile
Мъниче, и на мен ми е интересно-режимът на твоите мъничета да лягат в 20 ч, те ли си го създадоха или ти ги побутна? И аз да питам-кога стават сутрин?
Спирам да писателствам и скачам в тръстиката. Прегръщам ви всички и по някое време ще мина да ви нагледам как я карате.
П.П. Голяма навалица на портала! Здрасти, Албенка и Сети!

# 708
  • Мнения: 724
sad_woman имаш стиснати палци за твоето умно момче! Seti Beti послушничко си е твоето момченце, щом си спинка и оставя и теб да поспиш, почетеш и потанцуваш Hug.



Една снимка във връзка с носиите за деца. Приличат ми на нечий сладури на пишеща тук дама, може би греша?

# 709
  • София
  • Мнения: 8 384
Добро утро и от мен Simple Smile
В блокчето ни ухае на кафе и се разнася приятна музика. newsm68 Браво новобранец АНИЧКА! Благодаря.
Пишеш, че ти е натоварено. Кое е това, дето те товари така? Ако поискаш съвет, ако ти е сдухано, можем да ти помогнем, но в този случай не бихме могли да ти помогнем. Какво работиш?
АЛБЕНКА, не само при вас е така-да редувате тениски със шуби. В това никакво време аз се обличам много сериозно, въпреки, че съм една много знойна жена. Така успявам да се "съхраня", че иначе боледуването в кърпа е вързано.
ДИМИТРОВА, права е Дунди. Добре, че не учиш ядрена физика hahaha Joy Ще се справиш миличка. Ти чети, а ние ще стискаме палци.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
ЛУННО ЦВЕТЕ, радвам се, че сте изкарали добре на екскурзията, че децата са опознали още едно кътче от България. Казвай и ти кога точно да стискаме палци за твоите деца. Знаеш каква мощна сила сме!
МЪНИЧЕ, и децата ми едно време, и внучетата сега ги слагам рано да лягат. Знаят, че при мен нЕма лабаво Simple Smile А то иначе те мен ще приспиват Simple Smile.( нанкай бабо в топла стая, аз на вън ще поиграя. Имаше такова стихотворение.)
ДУНДИ, жалко, че готиният дзвер се е поболял, ама дано по-бързо му мине. На пътешественика му пожелавам на добър път, да върви по живо, по здраво и после пак у дома. Все пак вече не е новобранец. Пътечката е проходена. Поздрави и на твоето момче. На теб желая сили, да се бориш с всичките домашни любимци и със служебните проблеми.
СЕСИЛ и аз гледам, че сегашните носии, дето изработват не са това, което бяха едно време. Щерката пееше в детски фолклорен ансамбъл Изворче, към Двореца на пионерите, та имам представа. Може някъде на село, из раклите на бабите да се намират автентични тъкани и с удоволствие бих ги направила аз. Стига да има кой да ми ги ушие, че толкова неща знам, но с шев и кройка съм скарана. Е, човек не може да знае всичко, нали Simple Smile
Хайде останете си със здраве, аз да подхващам от някъде домашните задачи, че след обяд съм на тръстиката. wavey

ПП Наплив за публикуване. Браво момичета.
ДУНДИ, прави графика и преселението към Пловдив да започне сега. Брей, голяма тарапана към Филибето: Пешеходци 261uu animal037 smile3535 и моторизирани: afwitch smile3548 travel motor car003 newsm01 smile3540 newsm52
СЕТИ_БЕТИ, късмет извади с твоя малчо, че се случи кротичък, та да си поспиваш и ти. Hug
Пак дописвам. Наредила съм се на опашка и търпеливо чакам. Този път ще пропусна САД УОМАН Simple Smile да мине, че после ще бърза да скача в тръстиката hahaha Joy За твоето юначе стискам палци миличка!
Я кажете кога мислите да се събирате с Дунди на кафе, че току виж съм се присъединила към вас, ако до тогава ние в София не се организираме и не ви поканим при нас. Да не забравите да повикате и I miss you. Да изчакаме да минат абитуриентските празници на нашите дружки, пък да свирим сбор, а. Не сме се срещали от 100 години Wink.
ХАЙДЕ сега и Албенка да мине и може след това да успея да публикувам. Както съм го подкарала, гаджето на обяд ще яде виртуална манджичка hahaha Joy Една от бабите скоро беше написала, по повод това, че изкарва много време в И нет " Ясно е, че аз ще ям бой, ама ММ какво ще яде като се прибере newsm78)
 

# 710
  • Мнения: 22 440
albena30, не ходя от доста време (веднъж в месеца ако ми се случи) защото ми е доста натоварено. По цял ден на работа, вечер да обърна внимание на децата. Не върви да се прибера към 17-18ч и в 19ч пак да изляза. А и малкият, колкото и да е ок с бабите, си се затъжва за мама, малък е още. Simple Smile

Flo 51, то тъпотия така да питам, знам, ама...Simple Smile Днес ще ходя на зъболекар, но да съм подготвена.
Вчера усетих болка в един пломбиран зъб, но изглежда част от пломбата се е отчупила, има дупчица. Лошото обаче е, че усещам как самият зъб лееееко се клати. Все едно млечен зъб на дете.
Нямам идея защо и какво му се е случило, но предполагам ще трябва да се вади? А това си ми е кътник и зъб досега не ми е ваден, та умирам от ужас ако се окаже нещо такова.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Така, Фло напомни за палцестискането. Та да издадем заповед.

Здравото стискане на палци трябва да започне утре в 8,00 за абитуриентите, в 10,00 са седмокласничката на лунното цвете. После пак в петък, по същото време.  Peace Фло, отбелязвай в календара.

На майката на малчо с изходното ниво във втори клас само ще кажем, че детето си знае всичко, да не се кахъри, и за него ще стискаме палци днес. Втори клас е песен.  Hug

Sesylle, не съм Фло, ама чак пък до вадене. Я някой кариес е пробил под пломбата, я някое парченце от зъба се е отчупило. Ама да знаеш, че те зъболекарите са малко като зидаро-мазачи - зъби градят всякакви. Само корените да са ти здрави.  Hug

# 712
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Привет, привет.... аз на работа бях, прибрах се, къщичката оправих, търся си дружка за кафе, но ако не намеря ще мисля нещо да сготвя през това време. Ааааааа, сетих се за една приятелка. Ще си звънна. Laughing
Вече имам повече време и ще ви наглеждам.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Поставих на учениците задача да правят интелектуални карти, което много интересно и забавно. Аз казах, че също ще направя моя и като се върнем на училище ще ги сравним. Та покрай учениците и аз си имам домашно  Laughing
Утре съм на ДЗИ. Малко ми е притеснено, че то покрай учениците, учителите са все виновни, ако има издънка.

# 713
  • София
  • Мнения: 8 384
СЕСИЛ, важното е, да отидеш на зъболекар. Това, че нещо се е отчупило ( може пломба да е, може част от зъба да е) не е толкова страшно. Зидаро мазачът ще го оправи Wink ( по Дунди ), По тревожното е, че се клати зъбчето. Аз бих те посъветвала да си направиш снимка. През пролетта венците не са добре, в резултат на което започват да се клатят зъбите. Снимката ще покаже. Ако можеш прати ми я на пощата да я видя. Ако това не ти е лесно, донеси я Wink. Може да се наложи да вземеш малко АБ за венците-укрепват се зъбите. Опитай всичко преди да прибегнеш до вадене. Ще чакам да споделиш какво предлага колегата и тогава ще го мислим. Споко и кураж spoko
ВИВИАНКА, радвам ти се, че не се предаваш, че си обичаш професията, че се стремиш да дадеш всичко от себе си, само и само да научиш децата.  bouquet
ДУНДИ, ще стискаме дружно палци. Благодаря. Помниш ли миналата година на какъв огън се печеше. Сега е ред на Лунно цвете и Кативита. Simple Smile
Отивам да готвя cook

# 714
  • Мнения: 965
Момичета чета редовно но вече започнах работа и не съм се ориентирала а и времето не съм разпределила.Фло силни прегръдки за теб и за всички от темата.

# 715
  • София
  • Мнения: 8 384
РАДИНКА, работно момиче, ще се напасваш към новото ежедневие. Малко зор ще е докато свикнеш, ама ще се справиш. Сигурно малечка вече не плаче в градината. Когато навремето аз тръгнах на работа, синът ми плачеше, а каката го успокояваше: Не плачи Пепи, не плачи. Майка ни стана Лаботна. Благодаря за прегръдките. Получаваш и ти.  Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 1 408
Радинка, честита работа! Успех и бързо напасване към обстановката ти пожелавам! Извини ме, не съм запомнила-ти се връщаш след майчинство или това е чисто нова работа?

# 717
  • Мнения: 659

Минавам мн набързо за да ви почерпя за здравето на ММ, който днес помъдрява с още една година. Голяма лудница си причиних с едно парти у дома за довчера, но исках да го зарадвам, напоследък мн му се събра и си заслужава да му подготвя един празник.
Сети ходя от време на време на различни места, където ми допадне лекцията но за тази не съм и разбрала.

# 718
  • Мнения: 724
Честит ти рожденик патенце-то, жив и здрав да е!

# 719
  • Мнения: 1 408
Патенце, живо и здраво да ти е момчето! Да те обича, да те подкрепя, да те слуша и да стане един страхотен баща на малкото патенце!

Общи условия

Активация на акаунт