Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 82

  • 70 562
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 161
За днес 18 км с количката.  Mr. Green

Щастлива, избери си програма. Погледна ли ФитнесБлендър и Руми Илиева, за които споменах в предния си пост? Момичетата са много доволни също така от Боди Революшън, ако не греша на Джилиян Майкълс. Не знам до колко е подходяща за начинаещи.  Ако до сега не си следвала програма, тялото ти ще реагира веднага на промяната и резултата няма да закъснее. Важно е да научиш правилната техника на изпълнение на упражненията.

# 691
  • Мнения: 1 345
БР 2.
 svetty1980 , според мен Боди Революшън е подходяща за начинаещи. Поне като съдя от първите две седмици на програмата. Предполагам, че занапред става по-сложна, но то пак си е с надграждане.

# 692
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
БР си е перфектна за всички! Laughing И за начинаещи с по-малки тежести, и за останалите съответно с по-големи. Препоръчвам я горещо, това ми е любимата програма! Grinning Естествено, трябва да се оправи храненето, за да бъде всичко шест! Хубавото на програмата е, че ти дава време да свикнеш с упражненията и тъкмо, когато почват да ти стават лесни, ги сменя. И не са някакви изкилеферчени, та да ги налучкаш, когато вече свършват... Mr. Green Аз продължавам да мрънкам, че ми се тича, но не мога да изляза навън от мързел. Rolling Eyes Иначе игрището е на 500 метра от нас. За днес съм планирала W2 и Cardio 1 от BR, че имам да наваксвам от миналата седмица. С това приключвам първата и от утре започвам втората седмица от програмата. Първата тренировка ми докара сериозна МТ преди няколко дни, но от вчерашния втори опит съм ОК.

# 693
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, днес отново имам МТ от Дупеманската Трен 6, но е по-лекичка. Отделно ме болят краката някак си вътрешно  Laughing от масажа с вендузи ... и направо съм като пребита. Ама се стягам и се мятам на Трен 5, която ми е по календар, че не искам да изоставам.

Щастлива, хващай някоя програма от тези, които момичетата са ти препоръчали. С хаотични измислени упражнения няма да стане, ще се раздвижваш, но до там.

Свете, удари ме в сърцето с тоя шпагат  Crazy Ох, няма да направя шпагат в тоя живот  Crossing Arms Може ли да съм толкова  дървена  #Cussing out

# 694
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Джъст Дрийм, честита радост, много да ви радват и да се гордеете с тях!

Отчета до момента вече приключена седмица 5 от БР.
За днес - почивка, поради успиване  Mr. Green.

Момичета с какво ластици тренирате? Аз нямам налични никакви, а в БР все повече се използват. До сега модифицирах с гири, но мисля, че не е достатъчно, а нямам представа какво да търся. Благодаря предварително!

Спорна седмица!

# 695
  • Мнения: 1 326
За БР  аз си купих от някакъв сайт за около 13 лв. нищо особено не е, но ми вършеше работа. За някои упражнения идваше малко по-къс от нейния и модифицирах някак си.
За днес кардио 3 от дупемания плюс мини 5  Crazy

# 696
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Ластици имам от Лидл. Средните по съпротивление. Започнах сега да ги ползвам, защото за Т25 не ми трябваха, но нещо не ме кефят! Rolling Eyes Май ще си издиря старите на РБК. Имах два, единият скъсах миналата година при дръжката. И двата ми идваха къси за БР, малко, но все пак къси. Модифицирах някак си...После се сетих да завържа двата ластика и да направя необходимата дължина.  Mr. Green Не е никак естетично, но ми върши перфектна работа. Само ме е страх да не се скъсат пак, че са доста старички. А излитат със страшна скорост... Crazy Stop Затова искам и аз нов ластик, но не мога да си намеря толкова дълъг. Според мен трябва да могат да се разтегнат максимално някъде до към четири и 10-20 см.  newsm78

# 697
  • Мнения: 3 020
Момичета, благодаря ви.  bouquet
Сега ще погледна предложенията и започвам.  Peace

# 698
  • Мнения: 5 776
Завърнах се с час кръгова със собствено тегло. Десетина дена без тренировки по пътувания и задачи и вече се чувствам ръждясала  Crazy Поне храненето не омазах... много!
Свет 18?!?  newsm20
Джъст, много да те радват бебоците  Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имам три ластика с дръжки, но нито един не ми допадна за БР. Или са дълги, но слаби, или са добре като сила, но къси ...  Та сега като се замисля, ластика от Джъмбо, синият, за 4 лв май ще е идеален. Той е дълъг и няма дръжки, може да се регулира силата, като се хване по-надолу. Аз с него си тренирам от години, и моделските тренировки (вързан) и сега Дупеманията.
Утре пък чакам ластик с мах. сила при опън 30 кг от ОЛХ. Има и щипка за защипване, ако искате да е кръгъл или по-къс.


Отчет: Тренировка 5 / Дупемания

# 700
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Имам и ластика от Джъмбо, но и той не ми е ОК за БР.  Tired

# 701
  • Мнения: 1 194
Йеей, just dream, честити бебочета, много да ви радват и бързо да влезнете в ритъм! Сигурно имате помощ около вас.

white angel, няма да пиля повече за велото, но не се отказвай от програмата. След една седмица ще успееш да правиш цяла тренировка. Ако тотал боди кардио ти е трудна, може пък горна част да ти дойде лесна.

За днес давам заявка за БР1. Party

# 702
  • Мнения: 1 161
За днес тренировка за гръб и бицепс в трисетове, 35 минути. В понеделник обикновено тренирам крака, но имам МТ от миналата седмица и ги оставих за утре.

Мария, ама то това е ходене, не бягане... Mr. Green

Другата събота пак има 5К близо до нас. Най-важното е , че има категория с колички. Ако времето позволява, мисля пак да отидем.  Mr. Green

Вив,
и аз съм същото дърво. Не си сама.  Mr. Green

Виждам промяна в бицепса,рамото и трицепса. Колкото и да е малка, много ме радва. Аз и моите пилешки мускули.  Mr. Green Няма да се откажа обаче.  Mr. Green


# 703
  • Мнения: 1 345
Аз нямам ластик. В тренировките от първите две седмици на БР  има само едно упражнение с ластик, правих го с гири от по пет килограма. Но ще си взема, ако занапред има повече такива.
Вчера издивях, защото реших да си направя контролни снимки. Сториха ми се даже по-зле от предишните, гърбът ми един огромен  и мъжки ми се видя... Но после осъзнах, че се снимам с различни дрехи и от това идва проблема. Измерих се тази сутрин и нещата са ок, а бях луднала.
Но въпреки това, смятам да променя храненето /няма да следвам режими, ще ям храните, които според моите разбирания са полезни и вкусни/. И  ще ви подосаждам с отитане и на храната, та дано и в това да се дисциплинирам.

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 16:25 от Аmanda

# 704
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Джъст - разкажи и покажи бебоците, моля  Grinning Това е такава радост, сподели и с нас тук!!

Свети - браво и за маратона и за серизоните дистанции ходене (който не е опитвал скоро е забравил, как могат да те схванат 15+км бързо ходене!)

Ок, ваканцията свърши, време е за връщане в строя. Новата ми цел ще е да направя 44 тренировъчни дни между днес и новата ваканция (в края на Юни тръгвам към БГ с децата)

Ластици много харесвам, но се налага винаги да се купуват комплекти със с различни съпротивления, защото дори дължина да е ок (или да вържеш плосък за да го направиш кръгъл) упр. за гръб си иска съпротивление по-сериозно, кото не се постига само като хванеш по-късо по слаб като съпротивление ластик.

Отчет (реших да карам по календар на Cathe (Low Impact series или STS) и да разнообразявам с кардио от Шон, степ от Джин Милър и елиптикала. Може и други Катини тренировки да завъртя/заменям)

Day 1/44 - Cathe Low Impact Series - Afterburn + 44 min кардио монотонно елиптикал със сериал

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 06:21 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт