Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 82

  • 70 569
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 085
За днес 18 км с количката.  Mr. Green
Свет, ти нямаш спиране момиче  Grinning Hug

Днес пак ме мори един вирус. От миналата седмица не можем да се разберем с него кой с кого ще се справи Whistling
На парацетамол днес отметнах и една камара задачи, доволна съм че успях.
Болна, здрава за днес 28 min Fat Melting, Cross Training Moves For Intermediate & Advanced с Кристин + йога 30мин.

Agent , добре завърнала се и какви красоти видях. Тъкмо си ровех днес из боите, така да ми е на сърце този тюркоаз и кобалт  Wink Търпеливо се нареждам за снимки  Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 18:58 от ~Би~

# 706
  • Мнения: 117
D_ana и аз така мисля Simple Smile иначе ми изглежда надеждна програмата, само да посвикна с кардиото.
Вчера нищо не съм правила ,днес последните два рунда на другата кардио тренировка (май cardio fix беше) от 21 day fix .Скоро мисля пак да пробвам total body cardio fix,пак от 21 day fix + спретнах си няколко упражнения за корем (яд ме е ,че днес го пренебрегнах ,но утре ако нямам МТ св каня да наблегна на него). После карах и малко велоергометър ,един вид като "охлаждане" след тренкровката. Mr. Green
За сега не карам 21 day fix подред,първо искам хем малко да свикна,хем и да поразгледам от какво се състои.
Amanda , споделяй на воля за хранителния режим,ще ми е интересно и хем ще черпя идеи,че се поизчерпах нещо. Mr. Green

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Здравейте момичета  Hug Би, Тяна, искам отново вие да сте хората които ме зареждат с позитивизъм и ме карат да се усмихвам. Нека всичко лошо седи далеч от вас  Hug Just dream, vanita_m честити ви рожби! Да са ви здрави да растат усмихнати и послушни  Hug Ванита, предвид, че си съвсем прясна родилка, а и кърмиш съвета ми е да започнеш с пилатес, йога или балетни тренировки. Кардио и силови не ми се струват добра идея към момента  Hug Има няколко дами, които започнаха да тренират доста рано след раждане и дано се включат с компетентно мнение, явно са пропуснали въпроса ти  Simple Smile Аз започнах да тренирам едва 4 мес по-късно и малкия вече се беше отбил.
 
За днес отчет Ресистанс 2 от 22 мин... май беше ден за кардио ама ... много се радвам, че се обърках така  Mr. Green и..... понеже Мери не се включва... да отчета аз 6-7-8 с iFCB8, уникално преживяване, пожелавам ви да си го "причините" следващия път  Peace Провежда се края на ноември в Банско и началото на май в Златни пясъци. Цената е символична /138 лв с ранно записване/ за 3 дни тренировки - 2 пълни, нощувки, закуски и вечери. Много танци, йога, пилатес, зумба, балетни /не точно като на Трейси, но../, Тае бо, Комбат, Степ и тренировки стил Пъмп на  Лес Милс. Също имаше и разни изчанчени джаджи... малки батутчета Super jump https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1102477983157589.10737 … 520345&type=3 , борд с ластици Freestyler https://www.youtube.com/watch?v=2MbFY6mxJNY, Кангоджъмп... Голям кеф  Heart Eyes С Мери бяхме на 95% от програмата /айде аз на 85, но на моменти хореографията ми идваше сложна/ И да похваля Мери, че освен, че е машина е и добра танцьорка  Simple Smile И е миловидна, мила и възпитана млада дама, нищо че фучи тук от време на време  Mr. Green Снимки има много тук https://www.facebook.com/International.Fitness.Convention.Bulgar … tab=photos_albums Сега Мери няма да ви я покажа, тя сама ще реши дали иска и какво иска да покаже, а аз съм
Скрит текст:
видяхте ли тюлена сред трениращите дами?
Скрит текст:
аз съм
Скрит текст:
smile3533
И едно клипче от денсайробика /аз съм оператора, Мери танцува  Mr. Green https://www.facebook.com/1086524460/videos/10206341641075007/

# 708
  • Мнения: 8 888
Много сте готини  Hug

Успях да тичам сутринта - около 2,5 км., ама нямах време за повече.
Ще мога да тренирам чааак в сряда по-сериозно.

Дотогава малко смях от мен https://www.facebook.com/beer2beer.org/photos/a.222164735861.177 … ype=3&theater

# 709
  • Мнения: 1 161
Добавям 40 минути йога за начинаещи  Mr. Green - https://www.youtube.com/watch?v=OQ6NfFIr2jw

Агент, май и двете имаме 40-50 дни до следващата ваканция.  Mr. Green Ще се побутваме взаимно, пък да видим до къде ще я докараме. Много съм сериозна в намеренията си, да знаеш.  Mr. Green

Би, днес времето ми попречи, но утре ще навксам.  Mr. Green

Яна, страхотно изживяване.Браво на вас с Мери.

# 710
  • Мнения: 1 346
Прегледах ви по диагонал  Grinning
Яна, Мери, много ви се радвам! Забавлявайте се заради всички ни  Hug

Just-и, ах каква хубава новина, скоро да си нагодите план-графика и да имаш време за любимите тренировки! Да са ви живи и здрави малките юначета  baby_neutral baby_neutral

Би, бързо излизане от тези тягостни настроения ти желая  Hug Hug Hug ти го заслужаваш, че и малките кукли също. Бях писала в темата, ама пак да кажа, мен ме вдигна на крака едно противовирусно лекарство, доволна съм,на втория ден отшумяха мускулните болки и този път не стигнат до антибиотица, малко нурофен взимах допълнително, че ми беше доста замаяно и лошо на моменти, но се търпеше като цяло.
Тяна, всичко ще мине, дано е по-скоро  Hug Hug

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 22:51 от !Diva!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Яна, Мери, страхотни сте! Невероятно преживяване и емоции. Благородно ви завидях  Hug!
Свет, с тия километри, които навърташ с дреб, направо ми скриваш шапката.
Би, няма да му се даваш на този вирус. Бързо да минава.
За днес отчитам The Master's Cardio и 3км на Гребната.

# 712
  • Мнения: 1 345
Яна, изглежда страхотно зареждащо, а ти си голяма красавица.  Мери не разбрах  кое момиче е Laughing.
 Ама вие вярно сте машини... да отидете на почти всички занимания. Браво bouquet
Кардио 1 от БР и приключвам втората седмица.
Вчера храната
Скрит текст:
за закуска с големия ми син си разделихме едно кексче със съдържание едно яйце, банан, овесени ядки и кокосови стърготини, лъжичка бакплувер, обяд - 250 грама чери домати и 120 грама синьо сирене, следебодена закуска 50 грама сурово кашу, вечеря - четири малки лозови сарми с мляно месо и ориз, 200 грама шопска салата и една филия хляб от зърна
*white angel*, ти от мен много идеи не можеш да черпиш, защото още не съм намерила правилната формула, която да доведе до истински добър резултат, ама с проби и грешки нявга ще я налучкам Grinning Може да опитаме заедно.

# 713
  • Мнения: 3 020
Момичета, започнах програмата за начинаещи на Руми Илиева, като си карам и кроса същевременно, обаче да се оплача от свирката в клиповете й.  ooooh! Ако чете, дано да махнат тази свирка. Много е силна и за да чувам какво говори тя, трябва да усиля звука, а свирката ми надува главата... и въобще нещо не схванах защо я прави - да маркира кога почва и свършва даденото упражнение ли? То така и така не се разбира, по-добре без нея. Като я слушам какво говори, ми е по-добре.  Peace

П.П. да добавя въпросче: винаги след силова/кардио тренировка хапвате нещо бързо протеино/въглехидратно за възстановяване на мускула и след това 1-1,5ч. основно хранене или не? Досега не съм обръщала внимание на храненето преди/след тренировка и искам да вляза в час.  Blush

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 11:57 от 6tastliva

# 714
  • Мнения: 2 883
Не съм писала отдавна  Embarassed
Щастлива според мен свирката е за да маркира за нея кога започва и свършва дадено упражнение.  Сигурно е неприятно, да, разбирам те. Дано чете тук и да си смени приложението  Peace
За храненето - някой от нас не ядат преди тренировка, аз не мога. Хапвам нещо леко - йогурт, плод, ей такива неща. След тренировка е хубаво протеин /или такъв на прах/ + въглехидрат. Сега да не кажа някоя колосална глупост, ама до 2ч след тренировка е т.н. "прозорец", когато храната се разгражда супер бързо от тялото и отива по разпределение, т.е. не се преобразува в мазнини. Лично аз съм стигнала до заключението, че мога да хапвам сладки неща и да свалям /ако съм в калориен дефицит обаче!/ Веднъж бях нападнала едно пакетче с бисквити, 850 калории  Laughing на следващия ден кантара отчете минус.

# 715
  • Мнения: 3 020
То нали преди тренировка не се хапва - още повече започнах 30-40 мин. преди нея да пия Л-Карнитин и нали той се пие на гладно и после пак не трябва да постъпва храна в стомаха  newsm78 Поне така съм чела, но може и да не съм права.
Така започнах: добавката 30-40 мин. преди тренировката, 15-20 мин. след нея нещо протеино-въгл. като лека закуска и след 1,5-2 ч. основно хранене. Добре е, нали?

# 716
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, Мери, ама каква си готина  Mr. Green Я какви чупки в кръста, браво бе, наистина си И танцьорка, освен машина  Hug

Яна, страхотно сте си изкарали, жалко че те изпуснах  Heart Eyes Нищо де, в Банско ще се видим, живи и здрави Mr. Green

Щастлива, да, щом пиеш Л карнитин, пиеш, минава време, тренираш и тогава ядеш. Протеин+бавен В по възможност или бърз, но малко количество. Това е идеалната формила, доколкото знам, но аз лично не я спазвам в момента. Ям си каквото имам за ядене  Laughing

Отчет: Тренировка 6 / Дупемания

# 717
  • Мнения: 812
6tastliva, аз не съм наясно със спортните добавки, но кардиото ми гледам да е на гладно( най-много някой сварен белтък да хапна). Тренирам силово около 1,5 ч. след ядене (изтощавам се бързо иначе). Това ми беше формулата, когато тренирах активно.
И аз от вчера на програмата за начинаещи на Руми Rolling Eyes Свалих мерки и теглилки и започвам сериозно от нулата - втори ден без сладко и наблягам на постни меса и салатки. Оставям си 1 ф. хляб "бонус", че винаги, когато го спра и ми се появяват проблеми с косата Shocked
59 кила не е зле след моя застой ама едни паласки, един корем...чу-до!!! Sick

# 718
  • Мнения: 1 161
За днес отчитам кръгова тренировка за крака с тежести+плио елементи, 4 кръга, 40 минути. Нещо ми се опря, но избутах.  Mr. Green

Иги, днес го пиша като вчера валежен.  Mr. Green И времето знае, че човек от време на време трябва да забави темпото.  Mr. Green

Аманда, важно е да намериш формулата, която работи за теб. Освен чрез експерименти, няма друг начин, за съжаление.

# 719
  • Мнения: 117
Напоследък имам проблем с храната...мислех си ,че ще е от мц ,но явно не е.Днес пак развалих диетата,много гадно се чувствам. Sad Сякаш изневерявам на себе си ли, на тялото си ли не знам  Mr. Green . Не ми се ще да се занемарявам точно сега.
Сега се преобличам набързо и ще правя корем от упражненията на Кайла.

За храната - аз по принцип правя тренировките си няколко часа след ядене,иначе има опасност да се издрайфам  hahaha Но за сметка на това,след тренировка съм зверски гладна.
Видях и аз снимките от спортното мероприятие ,изглежда много забавно и изморително  Simple Smile пожелавам ви пак да ходите и да ни радвате със снимки (не че знам кои сте ,де,само мога да гадая  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт