Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 82

  • 70 565
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 194
*white angel*, в 21 ДФ тренировката за корем е много ефективна, пробвай и нея. Peace

За довечера заявявам БР 2 и при добра воля кардио 1, за да свърша фаза 1 и да настигна Аманда.

Успех на Тяна и Би, всичко ще си е струвало! Hug

Агент, честит празник на патерица, че те изпуснах по време на почивката! Ще чакам да споделиш как ти харесва Cathe.

# 721
  • Мнения: 5 405
Абе Яна! Какъв тюлен, какви 5 лева. Не я слушайте, Яна не е тюлен! Grinning  тцтцтц!
Фитнес преживяването беше мега яко. Не знам добър танцьор ли съм, но си харесах доста от видовете тренировки, които не очаквах, че могат да ми допаднат. Особено Порт де бра. Влюбих се просто. Усещането беше вълшебно накрая, буквално! Който има възможност да го пробва, да не се чуди!  Heart Eyes
Хареса ми и степа, а винаги си мислех, че е скучно. Даааа бе да!  Crazy
Мога да разказвам до утре! Simple Smile
За днес трен 5 от Дупемания. Вчера почивка тотална, че цялата бях в МТ, особено гърба. Grinning

# 722
  • Мнения: X
Продължавам с Фит30 + тичане.  на 19 юни съм на един половин маратон и по случайност тогава би трябвало да приключа с Фит30. След това ще се метна на Дупеманията.  А от октомври до декември смятам да пробвам БР.  Планувам като за петилетка.  Сега остава и да преизпълня плана, че декември може да отида до БГ за бал по случай 20 години от завършване на гимназия  Shocked Кога минаха тези петилетки х4 не знам ... но суета, не мога да се излагам пред старите авери Crazy

Агент, пропуснала съм снимките  Sad Радвам се, че сте си починали  Peace

Би & Тяна  Hug Hug Hug успех и повечко любов към себе си  Heart Eyes

Мери и Яна, страхотно  bouquet

Свети, благодаря за снимките  Heart Eyes Heart Eyes 

Ето и една снимка от моето сутрешно бягане:

# 723
  • Мнения: 3 020
Благодаря, момичета за отговорите.  bouquet
А тази Дупемания, за която всички говорите  Crazy, платената част от сайта на Руми ли е? Че някъде мернах такова нещо... всяка си плаща за упражнения ли? Тя за по-напреднали ли е? И само упражнения за долна част ли е?

Аз започнах началната програма за начинаещи, ама не ми се видя много сложно... но все пак мисля да направя 2 седмици по нея /пише 6 седмици/, но нали все пак имам опит, особено с кардиото, малко или много съм тренирана и си имам мускулчета. Та, не знам дали е за мен или за съвсем прохождащи в тренирането.  Rolling Eyes Но ще я продължа, де.  Grinning

# 724
  • Мнения: 1 345
Mamma Mil, вълшебно.
Дана, много се радвам, че ще я караме заедно. Утре по план трябва да е почивка Simple Smile
svetty1980, знам, знам. Аз сега се чувствам така, сякаш за първи път откривам храната, изпитвам някаква невероятна наслада от храненето. Просто много ми дойдоха месото и яйцата в такива количества. Знам, че ти си фен на това хранене, но не е моето сякаш...
За днес
Скрит текст:
закуска- банан, обяд- салата "Цезар" и едно магданозено кюфте, сл. закуска- ябълка, вечеря - агнешка супа, неовкусен бейби спанак и една филия хляб с кълнове

# 725
  • Мнения: 117
D_ana ,
задължително ще пробвам  Simple Smile
За днес вече писах,но все пак да се отчета:
първата тренировка за корем на Кайла + 35 мин велоергометър

# 726
  • София
  • Мнения: 10 858
Аманда, много правилно, като нещо не действа добре за теб, разбира се че трябва да опитваш и други варианти, или вариации на нещото  Laughing Нормално е  Peace

Мама Мил, ама какъв план само  Heart Eyes И аз тази година правя 20 год от абитуриенския бал  Sick ooooh!  Money

# 727
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И аз тази година правя 20 год от абитуриенския бал  Sick ooooh!  Money
Как 20, бе, Вив?!  newsm78 Не беше ли мой набор? Аз по спомен 99-та завърших... Crazy Или бъркам?! Crazy

# 728
  • Мнения: 1 003
За днес отчитам тренировка за крака от ФБ, а предните няколко дена - мързел.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Аманда, храната ти ми се струва много малко  Rolling Eyes Чувстваш ли се сита? Защо не овкусяваш салатата?
За днес Кардио 1 и Корем 1 от 22 мин.... Официално преполових програмата  Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз тази година правя 20 год от абитуриенския бал  Sick ooooh!  Money
Как 20, бе, Вив?!  newsm78 Не беше ли мой набор? Аз по спомен 99-та завърших... Crazy Или бъркам?! Crazy

За съжаление няма грешка  hahaha 20 г. са си  Money 1996 г. завърших аз ... Ти си младичка  Hug

# 731
  • Мнения: 2 817
Дами, здравейте,

моля, дайте идея коя програма да правя. Изкарах БР първа и втора фаза, 21 дневния фикс, от фитнес блендъра редовно си правя трето и четвърто ниво тренировки. С какво да продължа според вас, нещо да няма много кардио?

Благодаря ви предварително  Hug

# 732
  • Мнения: 1 345
Eва, интересно ми е какви резултати се получиха след БР. Има ли напредък?
Вивиан, то не е баш да няма ефект. Хора, които не са ме виждали от много време /като жените, с които ходя на пилатес и фризьорката ми/, ме питаха какво съм направила, та толкова съм се променила, но пък аз нещо се дразня, че мъчително бавно се случват промените. И сигурно много ми дойдоха снимките на разни жени по фитнес форумите, които гонят нещо си, а според мен изглеждат толкоз съвършени Laughing,
Яна, вчера конкретно от мързел, че бързах да си гледам сериала. А не съм се чувствала по-сита от много време насам, защото са ми задоволени вкусовите рецептори. Иначе по две пържоли и си бях гладна, заради повторяемостта.
И аз правя след по-малко от месец 20 години от бала. Даже ще имаме нещо като повторение на бала Laughing с всичките му ритуали.
На работа изведнъж стана един малък ужас и добре, че днес ми се пада почивка от програмата, защото нямаше къде да вмъкна тренировка.

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 06:59 от Аmanda

# 733
  • Мнения: 546
Влизам да отчета последните дни. В понеделник - кръгова за горна част. Вчера - първата тренировка от стоте повторения. Днес - плуване. С храната съм много зле. Писна ми от стриктност без резултати и от Великден насам съм под всякаква критика. Направо съм скъсала синджира Rolling Eyes Все още не съм се качвала на кантара. Но огледалото ме стресира достатъчно. Трябва да се стегна, защото и аз съм от завършилите гимназия преди 20 г  Shocked и в края на май ще имаме другарска среща  Heart Eyes
Да честитя и аз бебоците на Джъсти. Да са здравички, да спинкат и папкат, а мама скоро да се включи с разкази  Hug
Аманда, ще споделиш ли рецептата за магданозените кюфтенца?
Мери и Яна, много ви се радвам за фестивала. Аз съм ходила на такъв в Банско. Голям купон е. А степа го обожавам  Heart Eyes
Свети, винаги съм ти се възхищавала за километрите, които изминаваш с количката. Фен съм ти  Hug Скоро не си споменавала мъжа ти и бисерите му. И на него съм му фен  Wink

# 734
  • Мнения: 2 817
Аmanda, много съм доволна от БР. Преди това правех разни домашни упражнения мои си измишльотини и БР определено ме стегна доста бързо, хем не успях да я избутам до край. Последното ниво ми дойде малко хард  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт