Ставане рано, Проблем!

  • 11 095
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 237
Абсурд да спя до 11, най късно до 8 и половина ..и то събота и неделя...
Като болна и замаяна ще съм , ако ще да съм си легнала в 2 .
Не мога като Лили Иванова ...то деня минал ако стана 12 ..особено зимата , когато се стъмва в 5 .
Обичам утрото да не го пропускам  ..особено ако съм  се наспала.
При мен проблемът е не толкова в късното лягане и ставане, а в това, че не мога да си организирам правилно времето.. приоритетите Tired
Хубавото поне е, че ако ще правя нещо, го правя от раз; не чакам да ми дойде до главата примерно. Simple Smile
За мен лично в поста ти има истина... със сигурност ми трябва режим. Grinning
Аз също обожавам утрото Heart Eyes

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Чаша вода с изцеден лимон действа освежаващо сутрин.; )

То, ако успееш да станеш и да си измиеш, обелиш и изстискаш лимон в чаша с вода, значи нямаш нужда от съвети за събуждане, защото вече си буден. Работата е в стигането успешно дотук.

# 62
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Ставам в 4 часа сутринта ,6 дни в седмицата ,вече почти година .Първия и втория са добре с всеки изминал ден си мразя телефона .Съответно се будя по 3-4 пъти ,че да не се оспа .Поглеждам часа и пак заспивам .Ужасно е ! Умората така те наляга  с времето ,че физически и психически се скапваш .
Ставам ,първо в банята ,после кафе и вода и почвам да се оправям. Като се прибера готвя ,разтребвам и отивам за малката. Вечеряме към 19ч,  към 20ч си взимам душ и лягам .Гледам филм и съм до там .Малката ми е много щура .Заспива към 12часа ,независимо ,че става в 7часа.Обикновено си слагам възглавница ,една от мемори пяна на главата и затварям вратата.Не,че не ме будят,но .... това е Simple Smile.Баща им уж се оправя с тях.
Така и не свикнах с това ставане.

Общи условия

Активация на акаунт