полудявам ли или.........

  • 2 309
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Какво значение има възрастта, щом се чувстваш готова и желаеш второ детенце?.Успех!

# 46
  • Мнения: 3 034
полудяваш, определено, но това е най-хубавата лудост на жените... Laughing
така че действай смело и бъди щастлива  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 82
oх,милички след всичкия кураж и мили думи вече 100% ще деистваме.БЛАГОДАРЯ ВИ Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Видях,че вече си взела решение но и аз да ти пожелая успех и да ти споделя че аз съм на 28 е свършвам ги вече,но този месец се лекувам от някои стари женски болежки и от другия месец спирам цигарите ,почвам фолиевата и почваме да работим за трето,искам децата ми да имат малка разлика ,да трудно ще ни е, но по хубаво от децата ми няма и аз и таткото винаги сме мечтали за три деца,естествено финансите са от значение но от опит вече видях ,че след първото е някак по лесно незнам защо е така но сякъш като знаеш точно какво да правиш и да купуваш е по лесно,а сега в нас е много весело и баткото всеки ден се променя към по добро ,даже ми помага нищо че е на 3год и 4 мес,е такава лудост всеки иска,ама аз и викам щастие

# 49
  • Мнения: 5 183
Не полудяваш. Спокойно. Аз също исках второ и то доста скоро след раждането.
Моята майка ме е родила на 21, а след година и 2 месеца е родила сестра ми. Имахме адски весело и щастливо детство. Мога да заявя категори4но 4е сме си най-близки приятелки ...три4ките.

# 50
  • Мнения: 354
 Това е най - хубавата лудост на света. Дерзайте!

# 51
  • Русе
  • Мнения: 99
Поздравления!Ако мнозинството от нас имаха твоята решимост нацията ни нямаше да е застаряваща.
Не мисля,че е лудост!Щом се чустваш готова за второ-действай!За това,мисля,няма конкретни години,на които да си.Важно е желанието и любовта,с която ще ги отглеждаш и двете! Peace

Общи условия

Активация на акаунт