Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 701
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 404
Пънче,добре дошла в отбора на свекървите,тук преобладават  Crazy
Да кажа за бибито.Нашия го упитребяВАШЕ  newsm44 newsm44(от 2 седмици сме без)единствено за двете спанета,иначе не търсеше и го плюе.Мнооого са жалби тогава като не му го дадеш.Първия път хич нямаше проблеми,ама що му го дадох пак  doh Но втория опит държах,рева си милия,едната сутрин дадох и заспа и спрях.Нарочно я оставих в кухнята,мислех даже да ги хвърля та да нямам избор.От тогава си спи цяла нощ,успикоисе,не търси.Мисля,че,ако през деня им се крие бибито и ае дава само за спането и после и него без,ще е по-плавно за дечицата.Борба е,но...дори вода не търси,аз и не давам вечер,ако по натам поиска.И няма пълно щастие,схвана ме плексита,защипан нерв на гръбнака и кошмар.2седмици неистови болки,блокаж,не мога да стана от леглото по никакъв начин,да се завъртя,обикалям като луда по нощите,кинезитерапевт няколко пъти,масаж вчера и днес се предадох на инжекции.Та да спим вече.Но ново 20-т,неще в кошарата,реве.Одеве пускам ТВ,тишина,влизам след 35мин,нашия лежи,викам ок е,и като скочи,рееев.Та на спалнята двамата.Отивам да го пренеса да видим как  ooooh! и дано поспя и аз  Praynig.Лека.

# 61
  • Мнения: 7 488
Звезди, ние бибата само за приспиване я ползваме. Само с пелин не съм я мазала и люта чушка. Надявам се на градината да видят от други деца и да я махнат.

Еми  Пънче и аз като другите свекървещици да те поздравя с добре дошла в отбора на мъжките мами  Hug Като не можахме да родим моми, ша са радваме на снахи  Mr. Green
Прочетох я в другата тема, много деликатно им съобщи за бременното си положение, и чак тогаз видях лентата  Mr. Green

# 62
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Гуги, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана жена и мама!   newsm59 newsm67 Gift Tada

# 63
  • Мнения: 3 404
Гугииии,и тук весел празник,здрава да си да си отгледаш тримата мъже,и те да се грижат за теб ♥♥♥♥♥♥

# 64
  • Мнения: 3 846
Гуги, честита да си bouquet Здраве, любов и много радост ти пожелавам от сърце Hug Весел празник!

Пънчееее, много хубава вест, честита пишка Blush наслаждавай се на лека бременност Heart Eyes много се зарадвах Peace

Моме, айде да оздравяваш вече Peace

Момичета, пия изопринозин, някоя от вас вземала ли е, не си намирам рецептата да видя как го беше разписал доктора, та си "оразмерих" едни пропорции...

# 65
  • Мнения: 7 488
Гуге ЧРД, да си здрава и много щастлива в мъжкото царство  bouquet

# 66
  • UK
  • Мнения: 5 999
Пънче, каква страхотна новина bouquet
Ох, как искам и аз един син  Laughing
Гуги , Честит празник  Hug само хубави емоции да те съпътстват  Hug

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания  Heart Eyes Hug

# 68
  • Мнения: 39 318
Честит рожден ден Гуги. Да си жива и здрава и да се радваш на солидното мъжко присъствие вкъщи  bouquet

# 69
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честит рожден ден, Гуги  bouquet
Да си жива и здрава и да те слушат мъжете вкъщи bouquet

# 70
  • Мнения: 11 478
Преди да съм безвъзвратно закъсняла - ЧРД, Гуги, жива и здрава да си, добри снахи да ти докарат, и прекрасни внуци  Mr. Green
Днес изведох сама дечко на разходка - 2 часа. После спахме заедно следобед поне още толкова, в резултат пак съм с мигрена, какво да ви кажа  hahaha
Сигме, в коя г.с. роди Лийка?

# 71
# 72
  • Мнения: 3 191
Гуги-честит рожден ден bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, Пънче, оправи ми деня, много ме зарадва  Grinning Лека бременност до термин!

Мойто дете от 2 дни с висока температура, дадохме на обяд АБ. Бактериална инфекция  Twisted Evil

# 74
  • София
  • Мнения: 23 165
уж свърши зимата, пък пак болести  Rolling Eyes
и моето нещо подсмърчаше снощи, сутринта му нямаше нищо, надявам се да не е някой зараждащ се вирус.

Скрит текст:
в събота ме вижда с розова блуза и казва:
мамо, ти си с возова блуза, като пекасна пицеса си/прекрасна принцеса/  Mr. Green
а вчера със синя, ама без възхита просто отбеляза че съм като момче.
колкото е изнервяща тая възраст , толкова е и забавна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт