" Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 4

  • 145 377
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Дали пък нямаме нова тема за разискване? Thinking

https://www.youtube.com/watch?v=51X6ei0T_H4


На мен не ми се отваря клипа от линка,така че каква  нова тема,свързана с него имаш предвид?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 017
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА bouquet bouquet bouquet

ПОЗДРАВЛЕНИЯ за красиво оформената тема и за всички,които пишат в нея и такива,които като мен само четат  Blush От момента в който видях снимките и клипа с отчужденото държание на Саная и Барун ми е много притеснено,чудя се какво толкова е наскърбило,обидило двамата,та така демонстративно да се избягват newsm78

Хубав ден на всички!!! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 119
Надявам се, че сега всичко ще е ок.

https://www.youtube.com/watch?v=MySvyf2H-JE

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте, момичета!

Аз не видях нищо притеснително в клипчетата. Не си вадете заключения от няколко секунди, а и в случая дават как Саная тръгна към детектора, мисля и на Акшай жена му беше преди нея, а Барун си беше отнесен на някъде. След това нещо бяха нервни. Акшай, Мохит, Барун, видяхме, че се въртяха и се оглеждаха.
Саная е с мъжа си и Барун с жена си и двете двойки явно са в една компания. Дадоха момент, когато Саная стои до Пашмин и дори им каза нещо. Кое да е притеснителното?
В по-голямата част от клипчетата са снимани други хора, така че може през това време нашите да са си говорили.

Вчера пропуснах да споделя последния си клип. Установих, че съм пропуснала да кача и промото на Един празник с превод.

Арнав и Куши след 3 години/ Janam Janam + бг превод http://vbox7.com/play:46a26859f4

Пътеки към щастиетето: Един празник промо + бг превод http://vbox7.com/play:8ae643cb3f

# 19
  • Мнения: 119
Magdi, благодаря за клипчетата. Страхотна си!
Относно промотирането на филма на Ракеш. Наистина няма нищо притеснително в клипа. Дори и в този дето е 2 част...Но лично аз останах с впечатление, че във въздуха имаше някакво напрежение между Барун и Саная. Може би ми се искаше една обща фотография, не само с тях двамата,  а на целият екип от Пътечките... Леко разочарована съм, но ще ми мине Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен, благодаря за новата тема, както винаги всичко е направено прекрасно и много увлекателно и всичко което се публикува, с най-голямо удоволствие гледам и чета. Относно забавните моменти от Пътечките да отбележа и една от моите любими сцени - първата среща на Куши с Нант когато той танцуваше мислейки Куши за преподавателката по танци, а тя му говореше високо мислейки го за продавач на сарита който не чува добре, и после изражението на Арнав докато гледа как се запознават и се смеят на цялото недоразумение със запознанството.  Joy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 525
И друг смешен за мен момент с НК- когато той караше Арнав да си припомни хубавите им моменти с Куши и Арни започна да изрежда всички гадории,които беше причинил на Куши в началото на запознанството им.НК се стресна и каза"Стоп!Тайм аут!",а след това подкани Арнав да си спомни хубавите неща,които Куши е правила и се захвана пак едно изреждане-как го заляла с вода,как го заплашила с нож...НК  се уплаши окончателно и избяга. Laughing

# 22
  • Мнения: 119
Мммм даааа смешните и забавни моменти са мноооогооо. Сълзи от смях......Вълшебна напитка ни предложиха и сценаристи и режисьори и артисти. Аз лично този еликсир го пия много бавно на малки глътки.....просто ей така за разкош....
Запитах се  кой е по-добрият комик в сериала? Даже паралелно се опитах да съпоставям персонажите. Въздействието на комичните сцени върху мен, кой, как  и с какво ме "сграбчи за корема", та се превивах от смях като полудяла...та така до ден днешен. newsm35 При мен везните клонят към  Куши и Манорама бонд.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 017
Magdi, благодаря за клипчетата. Страхотна си!
Относно промотирането на филма на Ракеш. Наистина няма нищо притеснително в клипа. Дори и в този дето е 2 част...Но лично аз останах с впечатление, че във въздуха имаше някакво напрежение между Барун и Саная. Може би ми се искаше една обща фотография, не само с тях двамата,  а на целият екип от Пътечките... Леко разочарована съм, но ще ми мине Simple Smile


 newsm10 newsm51

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 17:11 от krasminikif

# 24
  • Мнения: 73
   Темата како винаги е много хубава и всеки път става по-хубава.БРАВО.                                                           Ами то ако се вгледаш  и Далджит беше малко настани от групата

# 25
  • Мнения: 1 597
Миха, едно-о- много голямо БЛАГОДАРЯ!!! HugСтрахотен старт на темата със снимковия материал, ама на мен ми хареса и заключението на предишната Wink
Утре ще си пусна клипчетата от промото на новата продукция. За съжаление на Маги клипчетата не ми се отварят, но мисля, че причината е в провайдъра ми.
Като заговорихте за смешните моменти - те са щипката сафран, която сменя цвета на ястието. На мен любима ми е цялата серия, когато семейство Райзада дойде да поднесе и получи подаръците около сватбените ритуали на Паял и Акаш. Същата серия, в която Куши изимитира първо леля си, а после и Манорама. Венецът в тази серия беше, когато затвори уплашено вратата, след като видя цялото кралско войнство отвън и на въпроса на леля си Мадхумата - "Кой е?., Куши отговори "Огледалото". Това страхотно ме развесели. Очевидно сценарият е едно от най-важните условия за успеха на сериала. Тук почти няма празни реплики и може би затова пълнежът е толкова малко и почти не се усеща. Ами спомнете си сцените в гостилницата по пътя на Арнав към поредната му среща  и "отвлечената" Куши, след като им се развали колата и трябваше да вървят пеш. Епизодите, когато й откраднаха дрехите и начинът, по който принуди Арнав да не продължи.      Joy

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Тъкмо седнаха във въпросната гостилница и Куши отпи глътка вода,когато  собствениците-симпатична двойка на средна възраст,предположиха,че двамата са съпрузи.С какъв фонтан от вода Куши изпръска Арнав,а остатъка "върна"обратно в чашата! Joy
И преди това,докато вървяха през гората и тя не спираше да  бърбори,докато го подлуди?Той я заплаши,че ако не млъкне поне за 10 минути,ще й отреже от заплатата.После я изгуби,крещя притеснено "Куши!"и след известно време тя се обади спокойно отнякъде-"Арнав,минаха ли вече  десет минути,за да ти кажа,че паднах в една дупка и не мога да изляза?" Joy
И много е сладка Куши как  си гризва пръстите  всеки път щом сгази лука,както и в случая с  имитирането на Манорама.Тогава и Барун много  беше сладък как се обърна настрана,докато леля му се възмущаваше,че са им затворили вратата и  с мъка се удържа да не се разсмее.

# 27
  • Мнения: 2 002
Да се включа и аз първо с БЛАГОДАРЯ  на Миха  bouquet bouquet bouquet.
Както винаги,направила си темата прекрасна,дано да си я изпишем с много  желание и ентусиазъм,въпреки че сериалът свърши...Но свърши само по телевизията. Naughty Ние разполагаме с богат запас от серии-на български,на руски,съкратени  Grinning и все още ни държи лудостта да си го превъртаме колкото ни душа иска.Аз например откакто е свършил,всяка вечер,в свободното време придобих навика да си пускам  различни серии според настроението ми: по-смешни,по-романтични,по-тъжни...И  напълно забравих да  гледам друго по телевизията.Така ме успокояват Пътечките,с такова удоволствие си ги гледам пак и се наслаждавам на  любимите моменти,а те са толкова много!
Почти съм сигурна,че в някакъв момент по Диема Фемили ще започнат да  повтарят сериала в друг час и ден.Това им е практика май...Във всеки случай се надявам да е така.И пак  ще си го гледам с кеф...Та,момичета,ако някоя от вас разбере,че започва отново излъчването на Пътечките по  TV, много моля да  сподели! Simple Smile
    Диема Фемили вече повтарят Пътечките всяка сряда и четвъртък от 9:30ч. сутрин.
    Благодаря ви за смешните моменти, които споделяте. Някои от тях бях забравила и сега, като чета си спомням и си умирам от смях.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Дулсе спомена една смешна сцена с Мадхумати-когато Куши изпадна от рикшата Laughing
И се сетих за още една смешна сцена с Мадхумати.Серията с Нова година,Арнав е в стаята на Куши и даже бутнат на леглото и завит през глава,когато  леля Мадхумати  тропа настоятелно и влиза .Носи се към леглото като тримачтов кораб,а слабичката Куши се изпречва на пътя й и така се сблъскаха двете,че лелята отскочи назад като гумена топка. Joy

# 29
  • Мнения: 1 597
Померанче, да сетих се за тази серия - там Мдхумати имаше много голям дял в целия цирк, който се разигра, а и не само там. През целият филм образът й беше зареден с не по-малко хумор от този на Манорама, само че с повече благородство и добрина. То в същност, комай тя беше и ефективната майка и баща на Куши. Шаши и Гарима бяха повече като статисти на фона на Мадхумати.

Общи условия

Активация на акаунт