" Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 4

  • 145 392
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 1 597
Маги, огромно, огромно благодаря за Чан Чан. Златна си. Аз успявам да го гледам във в.к., защото Ви бокса при мен не се отваря. Нали знаеш, че съм голям фен на Саная. Не зная защо така публиакта ги низвергна след пътеките. Нямам обяснени. и ми липсват много.

# 692
# 693
# 694
  • София
  • Мнения: 1 822

Ваня   Hug благодаря  smile3525 за разнообразното инфо в снимки и    статии.  Много им се радвам, като ги видя заедно Heart Eyes Рожденният ден на малкият, е чудесен повод за това. Ето, че вече събират и децата си. Чудесни са на тези фотки. bowuu
Що се отнася до статиите, очевидно Барунчо трупа само позитиви, след "Самота"  Flutter   Апетита идва с яденето, напомни за себе си подобаващо, и сега са склонни да го гледат и в други подобни проекти. Няма лошо, само "Пътеките" да не подхващат, защото няма да им се получи newsm78  Crazy Grinning  
На мен ми се гледаше и крими сериала, който снимаха  Whistling но сега има, да си чакаам.... ако го ударят,пак само на романтика  Mr. Green  Whistling Grinning

# 695
  • Мнения: 1 597
Аз съм много скептично настроена към ремейк на Пътеките с друга артистка. Ако Гюл Кан е решила да ликвидира Барунчо ще му скрои този номер. Ако пък иска да накаже Саная, май само ще подчертае незаменимостта й, вместо да постигне обратното. Пътеките са си феном за индийското кино и не случайно има толкова почитатели по света. Подмяната на част от артистите няма да доведе до същия успех, въпреки, че Гюл Кан е много добър продуцент.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 822
Това "казвам" и аз Winkединствено не съм съгласна,че някой, някого наказва  Hug Просто се увличат в случая и надценяват възможностите си. Не може емблематичен сериал като  този в който имаш такава химия между двамата, да очакваш, че друга актриса ще пресъздаде същото  Whistling
Да продължават напред,  и да не се занимават с "Пътеките". Аз не мисля, че и са тръгнали да го правят Peace
Но все пак са само, предположения на журналисти  Grinning пишат си.

 
Мумбас Hug

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 15:30 от miha-

# 697
  • Разград
  • Мнения: 8 243


https://youtu.be/-P54BHEP6YA

Барун в Ташкент

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 14:36 от vania_e

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте. Аз също не мисля, че ще сполучат с IPKKND 3. Аз веднага правя връзка с Арнав и Куши. И не само връзка ами и сцени започват да ми се въртят в главата. А като видя Барун и ще чакам да се появи отнякъде и Саная, като знам, че гледам сериал със същото име.

От вчера обаче има нов слух-преведена статия при рускините.



За тези, които не разбират "Флирт: Адвай Сингх Райзада(Барун Собти) ще отвлече Шивай(нов герой)" е заглавието на статията.
Съвсем на кратко: Барун Собти ще се появи, като нов злодей в  сериала  Ishqbaaz/Флирт. Той ще отвлече Шивай, явно нов герой (не съм гледала сериала). След това ще се представи за него и ще сътвори хаос в дома му. Мотивът на похитителя е опасен.
В статията пише още, че ролята на Барун ще бъде малка.

За мен ще е удоволствие и с голям интерес ще гледам Барун в отрицателна роля, ако това се окаже истина разбира се.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 525
И на мен ще ми е много интересно да видя Барун в отрицателна роля.Мисля,че няма да му е проблем да се справи с нея. Peace Достатъчно ми е да си представя Арнав Сингх Райзада от първите серии на Пътеките с неговия  остър и безмилостен поглед...При първото ми гледане на сериала   в началото си мислех,че Шиям ще е положителния,а Арнав-отрицателния герой и Барун чудесно се вписваше като лошия.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 039
И на мен ще ми е много интересно да видя Барун в отрицателна роля.Мисля,че няма да му е проблем да се справи с нея. Peace Достатъчно ми е да си представя Арнав Сингх Райзада от първите серии на Пътеките с неговия  остър и безмилостен поглед...При първото ми гледане на сериала   в началото си мислех,че Шиям ще е положителния,а Арнав-отрицателния герой и Барун чудесно се вписваше като лошия.

Напълно си права, Померанче. И аз така мислех за Шиям и Арнав.

И като споменахме я вижте кой гледа по-лошо на снимката долу в дясно?А това не е и един от най-силните моменти между тях двамата. Снимката ми попадна съвсем случайно.
Сега като си спомня, дори на по късен етап от филма, Барун преминаваше много добре и от влюбения Арнав в сърдития Арнав. Ако някой, който не е гледал сериала и го пусне точно в някой от тези моменти спокойно може да го вземе за отрицателен герой. Така че наистина, ролята на истински злодей едва ли би го затруднила.

# 701
# 702
# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте. Вчера качих 4-ти епизод на ЧанЧан, но не успях да пиша тук.

https://www.vbox7.com/play:5ca21eeb04
https://vk.com/video?z=video338121182_456239181%2Fpl_cat_updates

# 704
  • Разград
  • Мнения: 8 243



https://www.youtube.com/watch?v=oGer_JwNfFA

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 16:13 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт