И аз при Вас за съвет

  • 5 692
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 031
Изгонила го, ама друг път. Човекът само това е чакал.

# 31
  • Мнения: 2 694
DonJon, прочети пак това и тогава се замисли кой точно пише глупости  Stop
Писнало и, казала му че иска раздяла. Апартамента е нейн, това не е гонене... не Simple Smile

# 32
  • Мнения: 345
Чиста проба " друга жена" според мен, за съжаление. Имах си го такъв. И аз се заблуждавах, защото ме целуваше като се прибираше и секса беше ОК, държеше се много мило, проявяваше ревност даже... Кучият син кръшкаше и се чудеше как да се оправдае пред себе си, затова ги правеше тези идиотщини.
Твоят си крие телефона...боже, къде изчезнаха истинските мъже бе...като не обичаш жена си и кажи в прав текст - влюбих се в друга, да се разделим и точка. Моят също се криеше и ми загуби маса време и много излишни нерви и стрес, чакаше ме аз сама да си тръгна, стигнах до психиатър и антидепресанти, съсипа ме психически и физически, не си призна до последно, големи боклуци са днешните мъже , путьовци, нямат доблест, нито чест, нито достойнство. Съмнявам се, че знаят значението на тези думи. Пълни капути #2gunfire #2gunfire #2gunfire

...И после , пак се връщате при тях и се чудите защо пак така ми се случи, че ме зарязаха и изоставиха, а?!? Аз не  бих се върнала,  при тях.

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 03:19 от jul@e

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
DonJon, прочети пак това и тогава се замисли кой точно пише глупости  Stop
Писнало и, казала му че иска раздяла. Апартамента е нейн, това не е гонене... не Simple Smile

Има огромна разлика между изгонване и напускане на дома по собствено желание след седмица размисли. Не е като да не му е било предложено обсъждане и разрешаване на проблема. Явно на човека му е било по-лесно да избяга от проблема буквално и преносно и е предпочел това, вместо да седне и да каже в прав текст какво е провокирало тази промяна в поведението му. Cherchez la femme.
Що се отнася до криеници на телефони и прочие, и аз бих намерила начин да разбера какво толкова крие, защото поведението му си е подозрително.

# 34
  • Мнения: 5
Благодаря на всички, които се включиха. Ще реша как да действам по нататък.

# 35
  • Мнения: X
И аз както разбрахте, пиша, за да споделя и да чуя чуждо мнение по моя "казус".
Накратко женени сме от 10 години имаме прекрасно дете. Преди около година отношенията ни със съпруга ми охладняха, той стана студен към мен, почти не ме забелязваше. След многократни опити от моя страна да поговорим, да видим къде е проблема, той отказваше да говори, прави се на обиден и т.н, до като аз в един момент не издържах и казах, че след като ще живеем като съквартиранти по-добре да се разделим. Една седмица той обмисляше, но явно взе решение и една събота си събра багажа и се изнесе. На вратата отново аз му казах да преосмисли решението, за да може той да разбере, че аз не желая раздяла, а искам отношенията ни да бъдат нормални, но все пак той тръгна.
До момента на раздялата ни сме живели добре, финансово също нямаме проблеми, живеем в моето жилище, но смятам, че това никога не е било проблем, тъй като през годините на съвместният ни живот купихме и друго общо жилище.
След като живяхме 5-6 дена разделени, детето разбира се, го прие доста тежко, тъй като си е привързано както към мен така и към баща си, той реши да се върне. С букет рози дойде и каза: Връщам се
Аз приех всичко, така все едно нищо не се е случвало. От тогава долу горе нещата са добре, и в интимен план и от внимание не мога да се оплача, но от едно известно време наблюдавам постоянно е с телефона си, като ме види моментално го изключва или излиза от там където е, вечер след работа не се прибира веднага вкъщи, а ходи някъде за около 1 час и тогава се прибира. Дали има друга?
След случаят от миналата година постоянно ме преследват съмнения. Дали се държи с мен добре, за да замаскира дадена ситуация.  Уточнявам, че раздялата ни миналата година не беше заради друга жена. Какво ще кажете вие, дали си въобразявам някакви неща или....

Без да съм чела темата:
И раздялата е била заради жена, и сега има намесена жена.Възможно е да е една и съща.
Тогава явно си е мислил, че нещата "там" са готови да се случат, но се е заблудил, затова се е върнал с подвита опашка.
Сега....или другата още го върти на пръста си, или също е омъжена и няма как да се съберат.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Приключвам темата по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт