KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 75

  • 46 623
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 114
             И Хюля днес е посетила парка Емирган - пуснала е много хубави снимки Grinning Heart Eyes

            

             

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 18:42 от HELEN60

# 16
# 17
  • Мнения: 23 409


Сладурчета!  Heart Eyes Heart Eyes

Кога ще ги видим пак на екран.  Sad

# 18
  • Мнения: 12 152
Къде ме заведе YT  Laughing в клиповете на Галка - април преди две години...Гълъбетата са невероятни  Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 15 391
Привет, сладурки!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

На рожденничката днес  - Сема, нека й много здраве!



Верни приятели




Успешни проекти



и маса отрупана с много награди





Как ми олекна, че то ва не е "новия'  Laughing Laughing Laughing с тез мустачки и тази боса главичка, определено щеше да ми трябва време да посвикна.  Laughing

Фифи,  Hug имаше я музичката на сладуша закачена в старата тема Варна и Финдо бяха закачили линкове за песните, а Лили беше сложила видео от YT, където беше записан целия албум... ще поразровя после и ще го закача.  Peace

# 20
  • Мнения: 15 391
Къде ме заведе YT  Laughing в клиповете на Галка - април преди две години...Гълъбетата са невероятни  Heart Eyes Heart Eyes



Ако не дойдеш, ще се върна, ще те взема на гръб и баща ти даже няма да ми попречи

 Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Щеше да бъде готино да видим и тази версия  Crazy Crazy Crazy

# 21
  • Мнения: 23 409



Ако Сема има парти, Ергенчови със сигурност ще са там. Може да има някое фото по- късно.

# 22
  • Мнения: 12 152


Сега като видях тази снимка от сета на Кралицата с Фунда се сетих, че при подругите прочетох, че тази актриса дето играе леля там( по средата) е играла с Кени в Yazi-Tura...Ролята ѝ не е голяма де, то и реплики няма, но добре се справят  Grinning Heart Eyes направиха земетресение Embarassed
Така се играе Peace..достойни са за европеското кино  Peace
Ама слагам сцената в спойлер и червена точка, че още не се е стъмнило  hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 15 391


Сега като видях тази снимка от сета на Кралицата с Фунда се сетих, че при подругите прочетох, че тази актриса дето играе леля там( по средата) е играла с Кени в Yazi-Tura...Ролята ѝ не е голяма де, то и реплики няма, но добре се справят  Grinning Heart Eyes Embarassed
Така се играе Peace..достойни са за европеското кино  Peace
Ама слагам сцената в спойлер и червена точка, че още не се е стъмнило  hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:

Тя затова сега лелка го играе така тежко-тежко и си е взела за "мъж у дизито" един от евнусите от харема на султан Сюлейман    Wink след земетресението, което направиха с младия Кени, по-леко стъпва  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 23 409

Дано Ерко не гледа, че станахме за срам пред анадолските зрители.  Joy

Кенан: Шмъркай!

Мацката: Няма ли да кажеш " ако обичаш"

Кенан: Майната ти! Шмъркай!  Joy





Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 19:02 от varna_2

# 25
  • Мнения: 12 152



Дано Ерко не гледа, че станахме за срам пред анадолските зрители.  Joy

Няма нужда да се уточнява, че филма е сниман преди ерата Ердоган  Grinning Grinning Grinning

Кенан преди премиерата на този филм се засуетил, че мама и тати са в публиката  Joy

# 26
  • Мнения: 15 391

Дано Ерко не гледа, че станахме за срам пред анадолските зрители.  Joy

Кенан: Шмъркай!

Мацката: Няма ли да кажеш " ако обичаш"

Кенан: Майната ти! Шмъркай!  Joy


 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 23 409



Дано Ерко не гледа, че станахме за срам пред анадолските зрители.  Joy

Няма нужда да се уточнява, че филма е сниман преди ерата Ердоган  Grinning Grinning Grinning

Кенан преди премиерата на този филм се засуетил, че мама и тати са в публиката  Joy

Аз за Еркан Петеккая се притесних, ама султан Ердоган и той ще получи сърцетуп.    Laughing

# 28
  • Мнения: 13 302

Язе това го вадя, ако и да е светло.  Peace Ан тъй се играе.  Wink Grinning

Аз за Еркан Петеккая се притесних...   

Какво стана с "онази" история на Жентълмена?  newsm78 То минаха три дни и май 'сичко битти?  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 787
Здравейте Hug благодаря за новата тема  bouquet

Много интересни неща сте поместили.
Халитко определено не го харесвам с този вид селско-старчески мустак ooooh!
Дано  да е временно с тази визия.
Не разбрах, тази сграда съборената , Кенан за какво я ползва newsm78 за наематели ли ?Сигурно загубите му са големи... Praynig

Не вярвам да останем на сухо от сватбеното тържество- колко артисти се бракосъчетаха в чужбина , но не останаха скрити Mr. Green Ще видим не само младоженците , но и елитните гости. Силно се надявам и сем.Ергенч да са сред поканените Peace

Цитат
Лили беше сложила видео от YT, където беше записан целия албум.

За съжаление клипа, който бях постнала в темата вече е блокиран- авторско право  33uu

https://www.youtube.com/watch?v=NTjm7Hx4kDw&list=PLU_QtMCnou … hySn&index=11

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт