KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 75

  • 46 616
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 152
След гледането на първия и последният епизод на КД  Wink Grinning





С Керем Чатай и съпругата му на GQ awards 2013  bowuu





Първа снимка без мустаци след 3 години  Laughing сватбата на Толга Кутлуай 14.06.2015г.


# 46
  • Мнения: 2 770
Благодаря за новата темичка Галка! bouquet Аз докато вися в старата вие ще изпишете новата. Joy Joy Joy Благодаря и на всички за споделеното! HugНаистина тая актриса от "Кралицата"е била с Кенан при земетресението. Joy Joy JoyДа няма пръст в падането на сградата вчера? Joy Joy JoyАма едва ли, като я гледам сега каква умряла роля са и дали.Тя, възлюбленият и с обицата и най отпред Мерием са ми най неубедителни в тоя сериал. Добре,че свършва, остават ми 6. Joy Joy Joy Повече нищо ново не захващам да гледам без нашите хора.Приятна вечер! mrstraetz love001 love001 love001

# 47
  • Мнения: 15 391

Ма може ли чак пък толкуз, яяяяя ?!

# 48
  • Мнения: 23 409
А, Пипи добре, че сложи тази снимка. Това е визията на Кенан, която харесвам. Изобщо цялата фотосесия ми е любима.

По принцип не обичам бради, но Халит най- малко го харесвам гладко избръснат като в "Алие". И Кенан гладко избръснат не ми е най- любим.

------

Аз пък тая вечер загледах третата серия на "Сладко отмъщение" и ми беше толкова приятно. Нищо натоварващо.  Хубави актьори, хубави дрехи, хубави къщи, хубави гледки.  Grinning

А пък тоя Синан толкова да ми харесва. Такова добродушно излъчване има. Харесвам такива мъже. Затова и мъжът на Хатидже Шендил ми е по-голям любимец от нея.  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 744
До като си рових да търся на Берг албума намерих една песен,която май не е от него "Senden öğrendim".От къде е,нова ли е,стара ли е,някой знае ли?И взе че много ми хареса.Даже се опитвам тука да си я преведа с гугъл преводача,та по този повод даже си свалих и турска клавиатура на телефона,много ме е вдъхновила.  Blush

# 50
  • Мнения: 23 409
До като си рових да търся на Берг албума намерих една песен,която май не е от него "Senden öğrendim".От къде е,нова ли е,стара ли е,някой знае ли?И взе че много ми хареса.Даже се опитвам тука да си я преведа с гугъл преводача,та по този повод даже си свалих и турска клавиатура на телефона,много ме е вдъхновила.  Blush

Не е от новия албум.

От сериала " Безкрайна песен", в който играеше кабаретна певица.

# 51
  • Мнения: 12 152
Мяркам я Хатиджето по бТВ-то и си мисля дали е гледала приятелката ѝ каква роля направи в Карадайъ... Извинявам се ако засегна някой. Не ми харесва как играе. Въобще целият филм е малко латино Crossing Arms

..............

На Халит имам пълно доверие също колкото на Кенан  Peace Каквато и визия да имат, винаги се справят перфектно с ролите си  Heart Eyes Heart Eyes



А, Пипи добре, че сложи тази снимка. Това е визията на Кенан, която харесвам. Изобщо цялата фотосесия ми е любима.


Хем с мустак, хем небръснат...това би ме ужасило при всеки срещнат мъж , но не и в НЕГО

Варничка  Hug

# 52
  • Мнения: 23 409


Аз говорех за визия извън екрана. Иначе в роля всякак са ОК.

Халит беше много добър и в "Алие". Хората мразеха героя му, но отзивите за играта му бяха много добри. Малко като нашия Душко. Иска ти се да му извиеш врата и в същото време му сваляш шапка за играта.

# 53
  • Мнения: 12 152
Кенан извън роля  най ми харесва в момента  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



...ако не се е променил нещо, де  Wink не сме го виждали няколко седмици вече  Joy Joy Joy




Deli yurek (1998-2002)



...............

Karadayi (2012-2015)

# 54
  • Мнения: 2 411
Косе-Босе:
"Хем с мустак, хем небръснат...това би ме ужасило при всеки срещнат мъж , но не и в НЕГО"

 Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap

# 55
  • Мнения: 13 302

Може!  Heart Eyes Може!  Heart Eyes И слава Богу!  Praynig Как ми омръзнаха нажалени и насълзени мъжове?! Mr. Green Те такова излъчване ми липсва от КД насам.  Grinning Че и отпреди.  Wink Хем уж строго, хем с лека насмешка. Мъжкарско!  Heart Eyes Хулиганско!  Heart Eyes Както само Батю го може!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 15 391

Аз пък тая вечер загледах третата серия на "Сладко отмъщение" и ми беше толкова приятно. Нищо натоварващо.  Хубави актьори, хубави дрехи, хубави къщи, хубави гледки.  Grinning


С такъв захлас ги гледах, че даже не мигвах  Laughing Laughing Laughing Много свежо  Peace

До като си рових да търся на Берг албума намерих една песен,която май не е от него "Senden öğrendim".От къде е,нова ли е,стара ли е,някой знае ли?И взе че много ми хареса.

Фифи,  Hug Heart Eyes те тука с КД видео  Wink






и още музиката на сладуша  Peace

https://vk.com/karadayimovies?w=wall-43842335_119222

Тук под снимката има закичени линкове за 8 песни....
а тук в албума още... но има стари... включително тези от КД и БП

https://vk.com/search?c%5Bperformer%5D=1&c%5Bq%5D=Berguzar%2 … Bsection%5D=audio



не сме го виждали няколко седмици вече  Joy Joy Joy


 Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 57
  • Мнения: 11 116
Добро утро и хубава неделя на всички! Hug

И на мен нищо не успя да ми хване око - по две серии долу-горе целите изгледани и третата вече на верев от сериалите, които погледнах тази зима - Муратковия и Възела. Знаех си, че Мерием няма шанс, но първата серия /може би заради френското в нея/ ми хареса много. Възела - играят хората, но сценарият ми издиша и това е. Няма тръпка, няма динамика, по принцип съм склонна да бъда на страната на жената в даден сериал, за разлика от болшинството дами в романтичния форум  WinkJoy Joy Joy, които са готови да простят всичко на главния герой, само, защото бил Енгин, Халит, Къванч или Кенан. Просто ми е по-лесно да ги разбера като психология.
Но  тази Наз на мен ми издиша, независимо, че харесвам много Б.Б.

Та.....Какво представлява това "Сладко отмъщение"? Съвременна ли е тематиката? Кой играе и превежда ли се?

# 58
  • Мнения: 23 409
Добро утро и хубава неделя!  Hug





Цитат
...ако не се е променил нещо, де  Wink не сме го виждали няколко седмици вече  

Да бе, такова информационно затъмнение никога не е било. Кенан ли се скри, на репортерите ли им писна да го преследват, не знам.

Не вярвам до сватбата да си промени имиджа. После, ако играе някой юнак, национален герой  Grinning сигурно ще е с мустаци.

-------------------

Цитат
Какво представлява това "Сладко отмъщение"? Съвременна ли е тематиката? Кой играе и превежда ли се?

Съвременно е сериалчето. Романтична комедия. Лейла е в главната роля. Другите не са ми познати. С главния герой са много сладка двойка. Има какво да се желае по отношение на играта от всички, но не ми пречеше. Няма някакви разтърсващи емоции, да не можеш да спиш цяла нощ. Свежарско и приятно е. Поне затвори и болници няма.  Laughing Laughing За преводите, не знам. Сигурно има на руски поне. Галка може да каже. Има тема във форума. Вероятно там пише повече.

# 59
  • Мнения: 11 116
Ще го погледна някой ден. Тъкмо ще се понатрупат  серии

Синемчето да се радва на батю без мустаци, щото наистина след сватбата, ако пак стане народен юнак с вити мустаци има да и боцкат две-три години...Най-малко!
Ама пък паричките не боцкат тъй, че...пак няма да и е лошо... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт