Пазаруване от Aliexpress.com 49

  • 103 133
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 880
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78

# 616
  • Мнения: 5 259
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Нормално е.

# 617
  • Мнения: 2 143
Сами си натискаха по различни точки на дисплея и си правеха каквото искат.

Това прилича на вирусче:-)

нямат поддръжка на софтуеъра ...

Има китайци с по-добра софтуерна поддръжка от тази на Самсунг. И в пъти по-стабилни ...
За протокола: Дъщеря ми е с китаец от Коледа който замести Марковия апарат. Аз съм с китаец от който съм изключително доволен, колегата срещу мен е с китаец който замени предишния му китаец който така прецакахме, че и фирмения сервиз в Китай не успя да съживи...  Embarassed

# 618
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

# 619
  • София
  • Мнения: 1 460
Сами си натискаха по различни точки на дисплея и си правеха каквото искат.
Това прилича на вирусче:-)

Ами не беше вирусче. На единия от телефоните не беше ползван интернет нито веднъж.  newsm78

# 620
  • Мнения: 6
........................
Здравейте отново!Купували ли сте си таблет от сайта?Пишете,че имате различни инчове във вас.Чудя се дали да рискувам ,може да се наложи и с митници да се занимавам -или да отивам в магазина да купувам някой марков с ниски характеристики за 200-300 лв това ще е Simple Smile)

Купувала съм от Али и още 2 китайски сайта и следващия, който ще купя, няма да е от Китай със сигурност. Разваля се какво ли не - wi-fi-антената, батерията бързо се прецаква, буксите за зареждане се налага често да се подменят, нямат поддръжка на софтуеъра ... Не че това не става и с продаваните в България, но тук поне са с гаранция. И някои китайци уж продават с гаранция, но разправията е много по-голяма и отнема много повече време. Отделно, че в последно време нямам поръчана от Китай техника, която да не е минала митница.
Благодаря!Това ми е достатъчно да се откажа окончателно.Не ми се занимава с излишни главоболия и накрая може да се окаже , че и нищо не съм спестила Simple Smile

# 621
  • Мнения: 2 880
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

"Влагане на пратка във вътрешен чувал"  Peace

# 622
  • София
  • Мнения: 1 460
Скрит текст:
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

"Влагане на пратка във вътрешен чувал"  Peace

Чакай митническо известие.

# 623
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Скрит текст:
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

"Влагане на пратка във вътрешен чувал"  Peace

Чакай митническо известие.

Зависи, през такъв статус минава и всяка поръчка за провинцията.

# 624
  • Мнения: 5 259
Скрит текст:
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

"Влагане на пратка във вътрешен чувал"  Peace

Чакай митническо известие.
Рано е още и нищо не се знае, докато статуса не покаже, че е на митница.

# 625
  • София
  • Мнения: 1 460
О! Съжалявам тогава за прибързания извод.  Embarassed bouquet

# 626
  • Мнения: 2 880
благодаря за включването,  на всички bouquet
дано не иде на митница, че още съм начинаеща  Praynig ще пиша какво се случва  Hug

# 627
  • Мнения: 2 880
здравейте  Hug
чакам телефон от сайта, пътува със сингапурски пощи.
В събота на проследяването излиза че е вече в Бг,Сф, но от тогава няма никакво движение, аз не съм от Сф, даже съм много далече от там, но нормално ли е вече 2 дни никакво движение  Rolling Eyes
 newsm78
Какъв е точно статуса?

"Влагане на пратка във вътрешен чувал"  Peace

вече 6ти ден никакво движение, на някой случвало ли му се е, започнах да се ядосвам/притеснявам  Confused

# 628
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Звъннете и попитайте  Peace

# 629
  • Мнения: 2 880
....
и докато се чудя, хоп Писмо-покана от митницата  ooooh!
 някой може ли да ми каже как да се подготвя  Praynig
извлечение от банка вече имам, още 2 неща пише като необх документи, ама сега не се сещам, как да се сдобия с тях  Confused и в митницата как протича процедурата  Tired

На всичкото отгоре телефоните са  2  Laughing, и 2та са спрени на митница, на известието имам НП 3 лв = 1,50 +1,50  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 00:26 от ani-ali

Общи условия

Активация на акаунт