Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 603
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 6 945
  • Мнения: 25 750
So lucky, да не би тайно да правиш тестове със сода? GrinningGrinningGrinning
Дори нямам сода в дома си. Laughing пък и снимките от ултрасауда ясно показват, че съм бременна. Ползвах старомодния метод с шуър чек да ми е мирна главата. Mr. Green

Сега, ако кажеш, че и секс си правила...
Не знам, бях пила, и беше тъмно, не помня... Whistling


Сакън! Секс е мръсна дума, само бебеправене!

So Lucky*, шегуваме се. Дано не сме те засегнали.
И аз се шегувам, докато мога, после няма да ми е до това... hahaha


# 6 946
  • София
  • Мнения: 10 642
Ааа, трябва да препикаваш, хич не бягай от задължението...по-добре късно, отколкото да се чудиш дали си бременна!  Mr. Green

Ще видиш ти изкуствено, като се роди и почне да ти реве по цели нощи, много реално и нормално ще е!  Heart Eyes Hug
Абе и аз така съм чувала, че и "изкуствените" ревяли, пък да видим.
Значи сега препикавам една сода и след 2-3-4-10 дни ще знам резултата

# 6 947
  • Мнения: 2 050
Мойто наполовина изкуствено (инсе), пък реве като за две Mr. Green Като истински ги правят Wink

# 6 948
  • Мнения: 25 750
Ааа, трябва да препикаваш, хич не бягай от задължението...по-добре късно, отколкото да се чудиш дали си бременна!  Mr. Green

Ще видиш ти изкуствено, като се роди и почне да ти реве по цели нощи, много реално и нормално ще е!  Heart Eyes Hug
Абе и аз така съм чувала, че и "изкуствените" ревяли, пък да видим.
Значи сега препикавам една сода и след 2-3-4-10 дни ще знам резултата
Ако не покаже, изчакай 9месеца, за по голяма сигурнот... Laughing Laughing

Отдавна не са писали, как гадаят за пола, там са истинските находки.

# 6 949
  • Мнения: 14 306
Нандин, честитоооо! Heart Лека бременност!

Само да кажа, че още е не е късно да препишкаш де що има из кухненския шкаф. За доказване на теориите един вид Wink

# 6 950
  • Мнения: 7 519
Смеете се вие, ама в темата дали съм бременна, вече буквално през пост се обяснява, че ако имаш две черти си бременна!
Правят тест след тест и не вярват, че са бременни!

# 6 951
  • София
  • Мнения: 2 410
А тия, които не са и имат отрицателни тестове, не вярват, че са бременни Grinning Върви ги разбирай какво искат.

# 6 952
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Надминаха Айнщайн. Simple Smile
Всичко е относително - ако искаш си; ако не искаш - не си! какво тук значат някакви се цикли и тестове.

# 6 953
  • София
  • Мнения: 20 083
А и овулацията вече не играе никаква роля.  Grinning

# 6 954
  • Мнения: 7 519
Надминаха Айнщайн. Simple Smile
Всичко е относително - ако искаш си; ако не искаш - не си! какво тук значат някакви се цикли и тестове.
Направо теория на относителното забременяване Simple Smile.

# 6 955
  • Мнения: 4 518
Много съм зле, чак сега загрях за какво е руколата, теджерата с боб, содата , зАрното и крастата.
Значи.... сега съм в цикъл, любкам се с моя и правим всичко, но не и секс, овулация не съществува. Понеже от любкането днес, бебето ще се закрепи след второто пълнолуние, ми трябват гореизброените неща за да знам още този месец дали "чудото е станало". Тестовете отчитат чак след пълнолуние и половина и затова не им вярват когато има втора чертичка.
Нищо не разбирате вий...

# 6 956
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много съм зле, чак сега загрях за какво е руколата, теджерата с боб, содата , зАрното и крастата.
Значи.... сега съм в цикъл, любкам се с моя и правим всичко, но не и секс, овулация не съществува. Понеже от любкането днес, бебето ще се закрепи след второто пълнолуние, ми трябват гореизброените неща за да знам още този месец дали "чудото е станало". Тестовете отчитат чак след пълнолуние и половина и затова не им вярват когато има втора чертичка.
Нищо не разбирате вий...

Боже представих си самодивски танц при пълнолуние...

# 6 957
  • Мнения: 7 519
Нандин, честитоооо! Heart Лека бременност!

Само да кажа, че още е не е късно да препишкаш де що има из кухненския шкаф. За доказване на теориите един вид Wink
Чудя се ако нямаме сода, може ли да се замени със сода каустик Joy.

# 6 958
  • София
  • Мнения: 10 642
Може.
С каквото имаш вкъщи - белина, оцет, аспирин, аналгин, рукола, паста за зъби, йод...
Абе каквото хванеш вкъщи все става

# 6 959
  • Мнения: 29 371
С прах за пране пък директно и пола определяш - ако е розовко - момиче, посинее ли - момче.

Общи условия

Активация на акаунт