Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 401
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 203
Момичета, аз пък си търся не фиксиращ спрей за финиш, а озаряващ, продукт, който да придава блясък на цялото лице. Това не мога да постигна нито с метеоритите, нито с хайлайтър, понеже са пудри. Аз търся точно спрей, но не съм срещала никъде. Има ли изобщо такова нещо? Редовно по фешън  канала моделите са с блестяща кожа на лицето, чела съм за нанасяне на вазелин и даже лак за коса?! Естествено, не бих си и помислила за подобен експеримент. Laughing

# 571
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, аз пък си търся не фиксиращ спрей за финиш, а озаряващ, продукт, който да придава блясък на цялото лице. Това не мога да постигна нито с метеоритите, нито с хайлайтър, понеже са пудри. Аз търся точно спрей, но не съм срещала никъде. Има ли изобщо такова нещо? Редовно по фешън  канала моделите са с блестяща кожа на лицето, чела съм за нанасяне на вазелин и даже лак за коса?! Естествено, не бих си и помислила за подобен експеримент. Laughing

Можеш да постигнеш същите резултати като използваш: illuminating primer, foundation with dewy finish и hydrating facial mist.  Wink  Но тази комбинация е подходяща за сухи кожи.

# 572
  • Мнения: 1 203
Момичета, аз пък си търся не фиксиращ спрей за финиш, а озаряващ, продукт, който да придава блясък на цялото лице. Това не мога да постигна нито с метеоритите, нито с хайлайтър, понеже са пудри. Аз търся точно спрей, но не съм срещала никъде. Има ли изобщо такова нещо? Редовно по фешън  канала моделите са с блестяща кожа на лицето, чела съм за нанасяне на вазелин и даже лак за коса?! Естествено, не бих си и помислила за подобен експеримент. Laughing

Можеш да постигнеш същите резултати като използваш: illuminating primer, foundation with dewy finish и hydrating facial mist.  Wink  Но тази комбинация е подходяща за сухи кожи.

Шоколадче, благодаря за идеите! bouquet Използвам илюминейтинг праймъра на ЕЛ, както и фдт-ни с dewy finish, но съм със суха кожа и всичко попива. Виж, мист не съм пробвала, ще съм ти задължена ако препоръчаш такъв Hug

# 573
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз ползвам Chill setting spray на Urban Decay и MAC Fix plus и съм доволна.

# 574
  • Мнения: 1 203
Аз ползвам Chill setting spray на Urban Decay и MAC Fix plus и съм доволна.

 bouquet

# 575
# 576
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз ползвам Chill setting spray на Urban Decay и MAC Fix plus и съм доволна.

 bouquet

Можеш да смесваш към ФДТ и капка бюти олио за лице.

# 577
  • Мнения: 2 276
Illuminating primer  - EL and BB all day glow - EL при мен дават такъв ефект.
Естествено отдолу хубав хидратантен крем.
От Мист-овете харесвам на Кларинс.

# 578
  • Мнения: 1 203
Благодаря на всички за съвети и препоръки! Със сигурност сте полезни и на други с моята питанка Heart Eyes
Като се замисля, пробвала съм и това с капка бюти олио /синята орхидея на Кларинс/, и с богат крем, имам и ЕЕ крема на ЕЛ. За един-два часа всичко е ок, след това пак казвам - и крем, и фдт е попил и от мечтания финиш не е останало много. Затова се бях ориентирала към спрей или мист, да подновявам по някое време през деня.
В Дъглас или БЗ не съм виждала мистове на Кларинс, но ще проверя. В нета гледам има много рецепти за какви ли не мистове, със супер разнообразни съставки, но не ми се занимава..

# 579
  • Мнения: 2 276
Някоя от фирмите имаше супер овлажняващ мист, но не се сещам в момента.
Но трябва да си намериш печелившата комбинация специално за твоята кожа.
Взимай мостри и прави различни комбинации.

# 580
  • Мнения: 190
Добре хидратиращи мист-ове са Ibuki на Shiseido и Mineralized Charged Water - MAC.

# 581
  • Мнения: 491
Здравейте  в момента съм с фон дьо тен на Clarins Face Make-Up Everlasting, като това е първия ми по - хубав , до сега съм била с Лореал , Ревлон и т.н.,обаче усещам някакво свличане . Кожата ми е смесена , но пък и пудра не слагам.Купих си базата в бурканчето , но още не съм го пробвала с нея.Ще ходя в София и мисля да мина през Мас.Та бихте ли ми препоръчали фон дцо тен и тяхна пудра, ориентировъчно на какви цени са.Заглеждам се и по Guerlain Tenue De Perfection мисля от ензо да го поръчам.Дайте ми съвет какво да купя.
 А побвал ли е някой Clarins Face Make-Up Ever Matte

# 582
  • Мнения: 445
И моята е смесена и пудра също не слагам. Харесвам Guerlain Tenue De Perfection, но пък последно нямаше моят цвят, много ми розовееха тоновете. Вместо него си взех Guerlain Terracotta Joli Teint. От Clarins нямам впечатления. Clinique Superbalanced на мен ми допада.

# 583
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Съвсем случайно открих темата, за което се радвам! bouquet

Досега не съм ползвала база за грим и моля за съвети. кожата ми е комбинирана, като най-лесно се омазнява в Т-зоната. Матиращата база на Лумене, за която прочетох в началото на темата, дали е подходяща за мен? Hug

Ще се радвам и на други предложения!  Hug

# 584
  • Мнения: 4 355
Може ли мнение за maybelline affinitone. Има го намален в лили.  Peace
Става най-вече за суха и много суха кожа - допреди години бях с такава и ми беше перфектен. Но поради хормонални проблеми отидох в другата крайност и изчезва за час-два, излизат ми пъпки, а и стои неподходящо.
Много е течен и се нанася добре с пръсти. Може би ще се получи добре, ако разнесеш на места с бюти блендер, но както казах, ползвах го преди години, когато не знаех какво е това.
Аз съм го ползвала в комбинация с пудра от същата серия и навремето бях доволна.

П.П. Има огромна разлика между фдт в тубичка (който е намален сега) и този с дозатора. За мен този в тубичката е в пъти по-хубав.

Общи условия

Активация на акаунт