Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 403
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 445
Малко късно се включвам, благодаря за предложенията, но си взех бронзиращия на Герлен Terracotta Joli Teint и съм много доволна, но определено е за суха кожа като моята. Придава леко "лъснат" вид, от който така упорито бягате, а аз съм супер хепи.  Laughing Направо целуната от слънцето.
Интересно, моята е комбинирана и също "стои" добре Simple Smile

# 556
  • Мнения: 190
Искам да похваля матовия фон дьо тен на Clarins. Ползвам го вече 1 месец нон-стоп... Има матов завършек, прекрасен за мазна кожа, а покритието му е средно... даже бих казала леко към средно. Изглежда изключително естествено и ми харесва, че матовия му завършек стои цял ден... Супер е!!

# 557
  • Мнения: 2 276
Момичета, да ви питам, на Сисли ли беше онази пудра, която беше и с една малка кутийка за чантата?
Че тръгнах да поръчвам... newsm78

# 558
  • София
  • Мнения: 4 752
La prairie имаха такава.

# 559
  • Мнения: 2 276
Ох, мерси много! bouquet
Строст-нерадост вече.
Гледах Сисли, гледах - не виждам такава пудра, а то Ла Прери!

# 560
  • Мнения: 2 592
Да, прахообразната на Ла Прери е с малка пудра 10 гр. за чантата. Има и хубаво огледалце, но тампончето, което върви с нея (то всъщност е от плат и може да се пере), по мое мнение не е никак удобно за ползване. Самата кутийка е красива, но също не е от най-удобните.
За това пък пудрата е просто разкошотия  Heart Eyes

# 561
  • Мнения: 150
Може ли мнение за maybelline affinitone. Има го намален в лили.  Peace

# 562
  • Мнения: 2 276
Nenna, удобна, неудобна - поръчах вече! Laughing
Тампончета продават отделно във всеки магазин, ако се наложи ще купувам допълнително.
За пудрата - да, разкошна е. newsm44

Аз досега се кълнях в свободната на Шанел, но имах две кутийки от една лимитка с блестящи частици, а вече ги привърших.
От две години се оглеждам за подобна пудра и няма и няма.

Ла Прери си спомням, че едно време я бях пробвала и ми беше харесала, а и с тази допълнителна кутийка ме спечели. Дано си допаднем.

# 563
  • Мнения: 1 176
Melany, откъде поръчваш Ла Прери?

# 564
  • Мнения: 2 592
Мелани, чудесен избор си направила, няма да останеш разочарована  Peace
Кутийката е удобна за пътуване, аз често ходех в командировки и ми беше идеална за тази цел, но допълнително си носих четка, защото както казах тампончето не ми хареса особено.
Цената на пръв поглед изглежда леко стряскаща, но количеството е огромно и стига за цяла вечност.
Наистина много добър избор, ще чакам впечатления като пристигне  Peace

Mary Jo, аз моята я поръчвах от Ягодката. Цената беше около 150-160 лв. Сега погледнах, че вече я няма там  newsm78

# 565
  • Мнения: 1 436
Може ли мнение за maybelline affinitone. Има го намален в лили.  Peace
Щеше да е почти съвършеният ФДТ за мен, ако не изчезваше толкова бързо от лицето ми (със суха кожа съм). Сравнявам го с високия клас ББта и ФДТ, които ползвам от години (Guerlain, Dior и т.н.)
Какво харесвах в него:
- Усеща се мн лек в/у кожата.
- Не запушва по никакъв н-н порите.
- Цветът, който имах се сливаше идеално с кожата ми, а подтонът му я правеше да изглежда свежа (нещо, което не успявам да намеря в "селективните" марки и към момента съм страшно разочарована, защото съм в период на интензивно търсене и пробване и не намирам. Омръзнало ми е да смесвам продукти с цел, докарване на цвят, покритие и консистенция едновременно Crossing Arms)
- Нанася се изключително лесно и бързо, само с пръсти (предпочитан от мен начин, въпреки наличието на четки и т.н. )
- Седи естествено, никога като маска.
- Подходящ за нормална (дори суха) кожа- не изсушава.
- средно покритие, по-точно може да се насложи до такова, иначе може и съвсем леко да се нанесе.

Горните важат за ефекта му в/у моята кожа.

Искам да намеря всичко изброено, но  съчетано с дълготрайност (е, добре де + още няколко изисквания  Blush Laughing ) съответно ви следя за идеи.

# 566
  • Мнения: 150
Може ли мнение за maybelline affinitone. Има го намален в лили.  Peace
Щеше да е почти съвършеният ФДТ за мен, ако не изчезваше толкова бързо от лицето ми (със суха кожа съм). Сравнявам го с високия клас ББта и ФДТ, които ползвам от години (Guerlain, Dior и т.н.)
Какво харесвах в него:
- Усеща се мн лек в/у кожата.
- Не запушва по никакъв н-н порите.
- Цветът, който имах се сливаше идеално с кожата ми, а подтонът му я правеше да изглежда свежа (нещо, което не успявам да намеря в "селективните" марки и към момента съм страшно разочарована, защото съм в период на интензивно търсене и пробване и не намирам. Омръзнало ми е да смесвам продукти с цел, докарване на цвят, покритие и консистенция едновременно Crossing Arms)
- Нанася се изключително лесно и бързо, само с пръсти (предпочитан от мен начин, въпреки наличието на четки и т.н. )
- Седи естествено, никога като маска.
- Подходящ за нормална (дори суха) кожа- не изсушава.
- средно покритие, по-точно може да се насложи до такова, иначе може и съвсем леко да се нанесе.

Горните важат за ефекта му в/у моята кожа.

Искам да намеря всичко изброено, но  съчетано с дълготрайност (е, добре де + още няколко изисквания  Blush Laughing ) съответно ви следя за идеи.


Много благодаря за изчерпателния отговор. Ще си го купя. Hug Пробвай с хубава база за лице и фиксиращ спрей за накрая, за да запечата грима или с пудра.

# 567
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.  Hug
Някой ползва ли този

От доста време му се чудя. newsm78
Кожата ми е...и аз незнам каква. Embarassed  Има леко омазнаяване по челото и носа, но на скулите и особено брадичката ми е суха. Държа най-вече да не ми подчертава сухите части от лицето,да не стоят на люспи Confused
Искам кожата да изглежда свежа и озарена,а не пудрена и матирана.

# 568
  • Мнения: 1 140
Лия, не знам за фон дьо тена, но серума от същата серия е чудесен за суха/ нормална кожа. Като минус мога да отбележа, че не стои на лицето 12 часа.

# 569
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мислех,че серума е с по-леко покритие, затова се спрях на ФДТ. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт