Искам да кажа ... (76)

  • 88 575
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 013
Лили, благодаря! А солта, къде се слага? Мястото за хапчето е разделено но на две отделения, да не би там?

В Дубай ще си изкарате страхотно, само ще жегата ще е голяма по това време, а в сградите държат 18, не забравяй шал или лека жилетка, която да е винаги в теб.

# 721
  • Мнения: 2 457
Добро утро и честито на именниците.  Не име, а титла, както казва един мой близък приятел  Simple Smile
Да сте здрави и успешни  Peace
Лиляна, браво, значи все пак ще пътуваш, това е чудесно. Колкото повече пътува човек, толкова повече обогатява  себе си и кръгозора си срещайки се с други нрави и култури и  намирам за много полезно за всеки това откъсване от малкият му  сигурен свят,  в който  е свикнал да живее.
Ще имаш ли, тоест ще ползваш ли нет там?  Simple Smile
Очакваме  снимки като се върнеш,  хайде  участието ти в темата  "Покажи се"  да не е вече само като  поучаващ коментатор.   Wink
 

# 722
  • Мнения: X
Честито на именниците! Носете си със здраве името!

Мър, честита годишнина! bouquet

Еха, Дубай...екзотична дестинация. Със сигурност ще си прекарате чудесно, Лиляна.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито на празнуващите!

# 724
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жаки, контейнерът за сол е обикновено някъде в дъното на миялната. Извади долната кошница и огледай за някаква врътка с диаметър около десетина сантиметра, нещо такова е капачката:
Скрит текст:
Скрит текст:
Развърташ и сипваш сол за миялни най-удобно с фуния около половин-един килограм.

А отделението за таблетки е разделено на две, за да може да слагаш евентуално повече препарат при програма с предварително миене.

Ша, да, би трябвало да имам нет в хотела.

# 725
  • Мнения: 2 457
Гледате ли парада?  Има някои пропуски, далеч е от перфектно.
Само след дни гледайте парад   послучай Ден Победы, там е  висота,  без аналог Wink Peace

# 726
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Гледате ли парада?  Има някои пропуски, далеч е от перфектно.
Само след дни гледайте парад   послучай Ден Победы, там е  висота, . без аналог Wink Peace


У дома гледаме парада, аз много обичам да го гледам Simple Smile


Честит Празник на всички!!!

Първи ден от седмица насам, в който се събудих от слънце през прозореца Simple Smile

# 727
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Гледах го! За малко. Като опело на българската ни армия, ще прощавате. Имаме затрита армия, това ни е положението, а държава без армия...и самолети нямаме. Опоскват ни отвсякъде.  ooooh!
Малките келеши вместо да си скубят веждите и да ходят по козм.салони, сега можеше да ги гледаме и да ни трепери отвътре.
Аз поне, преди години като гледах парада и слушах химна...ми то сълзи да ти покапят от умиление.
Днес просто смених канала.
И аз веднъж да подкрепя Ша, за това дето каза за руския парад.  Peace   

# 728
  • Мнения: 4 785
Добро утро и честито на всички именици! Аз много благодаря за пожеланията и дано ви се връщат по две поне  Hug

Напоследък много спя, преди не беше така  Rolling Eyes Вчера поръчах за половината офис от тези гривни, които мерят активност и как ти е сънят, че напоследък не се движа много и искам да се стимулирам.
Лиляна, лек път и да си изкарате много хубаво, пътуването е хубаво нещо, мен много ме зарежда  Simple Smile Ние може би мислим да ходим до Америка за около месец септември, това означава че ще пропуснем морето (дългото такова), но като не спечелихме зелени карти все трябва да я видя тази пуста Америка, още не ми е ясно как смятам да се придвижа до там и обратно, разбира се  Mr. Green
Жаки, за съдомиялната забравих - много е хубава прахта за измиване от Кауфланд, тяхната си КК. Около 7 лева е, стига за много време, а мие чудесно. Таблетките на Лидл също са много хубави, сега съм с тях, но прахта ми е по-лесна за дозиране, тук чупя таблетки. Сипвай сол и гланц - пак и на Кауфланд техните, и тези на Лидл са екстра. Таблетки единствено избягвам на Финиш - такова дране на чаши и неизмити съдове, така и не ми се е случвало за толкова години, освен като ги ползвах тях, никога вече.

Последна редакция: пт, 06 май 2016, 11:29 от Мъ℘♥Мяɣ

# 729
  • Мнения: 4 569
Лиляна, чакаме снимки.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Минавам да ви почерпя с каквото желаете  Party!
На закуска младежът ми "накисна" телефона в мляко с какао hahaha,та малко трудно отговарям на честитките...Тъкмо се улесниха с избора на подарък  Whistling Mr. Green

# 731
  • Мнения: 9 574
Честит празник на Гена и другите , които имат повод! Бъдете много здрави и щастливи! Simple Smile

# 732
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Честито на всички, които днес празнуват!

# 733
  • Мнения: 14 654
Дубай ли, Лили? Пожелавам хубаво изкарване, после да разкажеш, аз на снимки не държа.
Мм ще ходи през август в Дубай, но по работа, а на мен предлага да ида с него за компания. По принцип често го придружавам по командировки и си изкарвам много добре, само че точно Дубай не ми се струва като място, където да се шматкам сама по цял ден, пък и август сигурно жегата ще е непосилна.

# 734
  • Мнения: 22 036
Янечек, няма проблем да се мъкнеш сама в Дубай, но август е много топло. Аз като кацнах в края на юли и не бях сигурна дишам ли или инхалирам горещ чай, а аз обичам жегите.

Общи условия

Активация на акаунт