Пеят сладко малки птички - "Скоро мами ще са всички" !Бъдещи мами над 35

  • 43 699
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Честит празник на всички с красиви цветни имена!Носете ги с гордост и бъдете винаги прекрасни,шарени и нежни като цветята!Весел празник днес! smile3525

Ние отиваме на църква и после на купон /свекърва ми и двете племенници са с цветни имена/.

# 706
  • Мнения: 3 535
Жане,как е Лизи?Шарка ли се оказа или нещо друго?
Няма шарка за сега Simple Smile
Скрит текст:
да о отложи с няколко месеца че хич не ми се мисли. И без това достатъчно проблеми с каската  Confused
При нас пък сутринта валя сняг , на парцали . Май няма да закриват ски сезона още  hahaha

# 707
  • София
  • Мнения: 392
Добро утро, момичета.
Честит празник на всички малки и големи цветенца в темата. Бъдете здрави, безкрайно
щастливи и много Обичани...




И ние след малко отиваме на църква Simple Smile обичам пролетта и всички пролетни празници  Heart Eyes

# 708
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Честит Празник   bouquet Да са живи и здрави всички малки и големи цветя в темичката и много специални пожелания за най-малкото ни попълнение Цвета  Heart Eyes

Жане мислих че сте я махнали каската, дано и там проблемите да отминат скоро  Hug

# 709
  • Мнения: 3 005
Честит празник на всички с имена на цветя и специално на най-малката принцеса Цвета! Бъдете много здрави и с късмет!
Магнет, честито за къщата! Много хубаво решение сте взели, особено ако може да си позволите да пътувате всеки ден.

# 710
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз не чакам гости, то тук и не се празнуват имените дни както в БГ .
Жане дано махнете каската скоро !
При нас вчера валя сняг ама се топи и слава богу  Simple Smile

Може да направя козунак или нещо сладко нещо ако ми дойде музата.

Ние от вчера имаме новина, че сестрата на мм също чака бебе през октомври  Simple Smile Явно не искат да изостават  Laughing

# 711
  • Мнения: 3 535
Жане мислих че сте я махнали каската, дано и там проблемите да отминат скоро  Hug
.
Ели, не сме Sad
Скрит текст:
Две седмици не я носи че се изрина яко. Сега уж минава и пак я сложихме. Дано вече няма такива неща , че иначе терапията ни ще остане наполовина... Sad Иначе още от самото начало ни предупредиха , че може да откараме и 6 месеца
Абе аз имам въпрос . Откакто Шери ме добави във Фацебука , имам вече 10  вас там . И поне още 10 ми се появяват да добавям .Да правим ли и там група а ?

# 712
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не съм голям фен на ФБ  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 8 532
Уанче, кой набор е етървата?
Които сме във ФБ може да си направим група.

# 714
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даре добре, че ме светваш кой койе, защото аз това етърва и зълва все ги бъркам.
81 набор е етървата, а половинката и е 84 и двамата са в началото на годината.

# 715
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Само ако споделяте и тук всичко от там,иначе аз ще съм назад с матрИяла. Имам наблюдения от две теми тук,че направи ли се фейсбук група,темата замира  Tired
Тук вали като из ведро. Съответно скучаем у дома,а Вики развихри въображението си. В момента,ваната му за къпане е на средата на хола,сложил е одеало вътре и играе на доктор с играчките,от време на време идва при мен и ми иска 5лв да си зареди бензин на мотора,и ползва чадъра за бастун,бил дядо мраз  Joy

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Мария,поне не му,е скучно на детето  Hug

Тук времето се оправи...само ма разходки.Чакам си гостите аз...
Фейс нямам.

# 717
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
И аз имам наблюдения, че ФБ разваля темите.

Честито на всички именици и най-вече на нак-малката - ЦВЕТА - да е красива и нежна като пролетно цвете, уханна като априлско утро и свежа като ранна роса  Hug

# 718
  • Мнения: 36 132
Дами, темата е от типа "спамо-чат". Моля, не пускайте нова преди изписването на 50 стр.

# 719
  • Мнения: 5 037
Моля тогава да изпишем тази,преди да пишем  в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=919078.msg32986658#msg32986658

Общи условия

Активация на акаунт