Да помогнем на момичетата от "Проблемно забременяване"

  • 1 845
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм една от тези, които пише в проблемно. Моята болка обаче е много по-малка от тази на повечето момичета там, тъй като имам вече едно детенце. Похвално е, че искате да помогнете за което лично аз ви благодаря  bouquet. Тези от вас, които са имали проблеми и особено тези, минали през АРТ процедури наистина биха могли да го направят - с конкретна информация и факта, че са успели. Колкото до окуражителните думи... по-добре недейте. Те ще са по-подходящи за "Искам бебе". В проблемно пишат само жени, които имат сериозни проблеми и трябва да мобилизират всичките си сили за да се "борят". На всички там ни е трудно да не се поддавам на отмчаянието. Пожеланията и добрите думи от вече реализирани майчета може би само ще ни разстрят и "размекнат". Не ме разбирайте погрешно. Просто идва един момент след години чакане, когато окуражителните думи и съчувствие вече не вършат работа, а по-скоро пречат. Но пък информация от мами със сриозни диагнози, реализирали мечтата си, би ни била полезна. Не знам повечето от вас от колко време пишат в БГ мама, но преди 1 - 2 години разделянето на "Проблемно" в два подфорума - "Искам бебе" и "Проблемно" стана именно поради факта, че в "Проблемно" имаме по-скоро нужда от сериозна информация и да не ни се напомня, че при нас нещата стават по-трудно, докато в "Искам бебе" момичетата искат именно подкрепа и укоражаване.
  bouquet

# 31
  • Мнения: 9 990
Лекси-браво-аз не успях така добре да го обясня както тебе-точно за това става въпрос.  bouquet  bouquet  bouquetУспех на всички!  bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
...че в "Проблемно" имаме по-скоро нужда от сериозна информация и да не ни се напомня, че при нас нещата стават по-трудно, докато в "Искам бебе" момичетата искат именно подкрепа и укоражаване.
  bouquet

Всъщност именно това си мислех и аз...За информацията ми е цялата тема...
  Мерси, Лекси! Heart Eyes
 След 3-4 дни са ми изследванията след раждането и кърменето и от тях зависи дали ще пиша в "Проблемно..." или в "Искам бебе"...Ако е в първият форум ще имам наистина нужда от инфо, защото проблемът ще е сериозен....

Общи условия

Активация на акаунт