"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 5

  • 83 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
"Там долу"  Joy Joy
Уникат, уникат! Не мога се спра да се хиля.  Joy

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
"Там долу"  Joy Joy
Уникат, уникат! Не мога се спра да се хиля.  Joy

Хахахаха, страшен момент!

# 47
  • Мнения: 690
Шепадна, голяма простотия с тази лелка Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 14 147
Тази серия ми хареса.

# 49
  • Мнения: 1 197
Е неее, ще припадна, пред болницата пред очите на всички и жена си подарява колата на Стилянова  Laughing Сценаристите изтрепаха рибата днес..

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
А преди това за какви пари говореше с жена си, че щял да й връща? Да продаде колата и да й ги върне. Коя кола, предполагам не тая, която подари на докторката?

# 51
  • Мнения: 14 147
А, да, това с колата за мен е недомислица, но пък със сигурност има такива мъже, които не мислят с горната глава. Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 1 115
"Там долу"  Joy Joy
Уникат, уникат! Не мога се спра да се хиля.  Joy
Сама се смях като луда

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Мъжът ми още хълца от смях...

Добра беше серията, ама с малко недомислици, чисто медицински. Плод в 11-та седмица има и ръце и крака, че и сърдечен ритъм, проф. Генадиев, ама нейсе.
А пък аборт на 17 години не можеш да направиш без подпис на родителя, но родителят няма право да те принуди да го направиш, ако не искаш. Ако ще 100 формуляра да подпише.

# 54
  • Мнения: 14 147
Майката я изнуди, че може да се вижда с момчето ако направи аборт и момичето се съгласи. Peace
П.П. Нана, драго ми е да те "видя". Hug

# 55
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мъжът ми още хълца от смях...

Добра беше серията, ама с малко недомислици, чисто медицински. Плод в 11-та седмица има и ръце и крака, че и сърдечен ритъм, проф. Генадиев, ама нейсе.

Да, това беше много тъпа недомислица.
 И ние много се смяхме с ампулите. hahaha

# 56
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 871
А, да, това с колата за мен е недомислица, но пък със сигурност има такива мъже, които не мислят с горната глава. Mr. Green
Сигурно е действал в момент на афект. Все пак искаше да изненада жена си-кобрата, а тя го отсвири брутално. С такава жена и аз бих кръшкала Laughing

# 57
  • Мнения: 31 326
Тази серия наистина беше по-хубава.

# 58
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Тая Захариева е изключително неприятна.
Днес малко повече живец в Биляна, на моменти.

Бях чела, че случаите, които са във филма са реални (дори и да са 1 на 10 000), та някоя леля така е дошла с ампулите. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 862
Към недомислиците -скоростният гинекологичен преглед на жената с ампулите....все пак беше с панталон...
Чак в тази серия забелязах, че Биляна е левичар....не че е важно.....
 Не мога да се сетя за майката на Джулияна коя е...
 Наистина във всяка серия засягат по някой парлив въпрос от лайняната ни здравна система. ...в следващата серия дочух "вместо немски дай рисайкъл"....

Общи условия

Активация на акаунт