"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 5

  • 83 664
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Към недомислиците -скоростният гинекологичен преглед на жената с ампулите....все пак беше с панталон...
Чак в тази серия забелязах, че Биляна е левичар....не че е важно.....
 Не мога да се сетя за майката на Джулияна коя е...
 Наистина във всяка серия засягат по някой парлив въпрос от лайняната ни здравна система. ...в следващата серия дочух "вместо немски дай рисайкъл"....


Е, ако дават обличане, събличане и други формалности, ще има да си гледаме до 22.

На моя съученичка не оперираха майката, докато не даде хиляди лева за пластини от чужбина. Трябвало точно даден си вид и на точно такава цена. Трагедия пълна! Аз за това се кръстя с 10 ръце нищо да не се случва на роднините ми.

# 61
  • Мнения: 14 167
Реални са си случаите. Докторите какво ли не са вадили, на едни от "там долу", на други от "там отзад". Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 12 555
Даре  bouquet

За смешните случаи - за 4-те години, които по служебни причини прекарах почти ежедневно в "Пирогов" - повярвайте, такива неща чух и видях, че определено няма никакво съмнение, че са "по действителен случай".

# 63
  • Мнения: 2 710
Един генеколог казал на пациентка, че трябва да я види на ехограф, та да си вземе един презерватив и да го чака пред кабинета. Мъжът и я изпраща на преглед мърморейки: „Не стига, че ще ми ч... жената, а и аз да му купувам презерватив”.

# 64
  • ES
  • Мнения: 2 172
Биляна ми се вижда съвсем отказала се.
А Захариев ако е така категоричен пред жена си, както пред професора, нямаше да го тъпчат така.
Генадиева ѝ светна лампичката, че има нещо между Василев и Биляна.
Накрая какво си казаха Биляна и Алекс пак трябва наново да го гледам. Но бяха толкова хубави с официалните дрехи.
На Алекс Алексиев майка му е рускиня или от руски произход, нали? Тази вечер много ми заприлича на руснак.

# 65
  • Мнения: 1 283
Може ли повече инфо за ампулите, че детето точно тогава реши да реве... Tired

# 66
  • Мнения: 6 161
 ooooh! Професорът само как каза на строителните предприемачи  , че той никога не би си оставил детето ...Кога ли ще открие истината  newsm78

# 67
  • Мнения: 1 972
Ампулите е трябвало да се инжектират в бедрото ( съдържанието им де Wink ). Жената обаче ги слагала "отдолу"  Joy 4 е сложила но 5-тата падала hahaha

# 68
  • Мнения: 48 071
Серията беше значително по добра от предните.

# 69
  • ES
  • Мнения: 2 172
ooooh! Професорът само как каза на строителните предприемачи  , че той никога не би си оставил детето ...Кога ли ще открие истината  newsm78
Ама не можа да ги погледне в очите като им го каза.

# 70
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079

 Не мога да се сетя за майката на Джулияна коя е...

Играеше в 7 часа разлика - барманка /доста некадърно/

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Не беше изпипана историята с ампулите. Захариев явно не е казал на пациентката директно "идвай всеки ден да ти ги слагат с инжекция." Вместо това е имало "слагай по една всеки ден" Laughing

# 72
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
ooooh! Професорът само как каза на строителните предприемачи  , че той никога не би си оставил детето ...Кога ли ще открие истината  newsm78
Ама не можа да ги погледне в очите като им го каза.

И, като каза на момчето, че няма да си остави детето, гледаше встрани.

Стана ми смешно, че момичето не знаеше за Ромео И Жулиета. Добре го изигра как младото поколение има слаба обща култура.  
Точно преди малко прочетох как наша ученичка, която роди на 16 е накарана сега от майката да си търси работа и дом. С една дума: да си тръгва. Момичето не живее с бащата. Жестоки родители има.

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 22:26 от Kalinka

# 73
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да, професорът всъщност на момчето го каза, не на родителите на момичето.

# 74
  • Мнения: 2 590
Да, професорът всъщност на момчето го каза, не на родителите на момичето.
А ми се стори и че почти се разплака, сякаш имаше сълзи в очите като го каза и гласът му се поразтрепера

Общи условия

Активация на акаунт