Приказният свят на най-новия сайт за безплатни обяви Yaza.bg

  • 15 750
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 265
За да си продаваем трябва да изработиш нещо уникално, а всички вече правят неща ръчна изработка и пазара е пренаситен с еднотипни продукти.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 264
Трябва ми повече реклама.

# 32
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 793
Не ми достига смелост и решителност като че ли.

# 33
  • Мнения: 2 024
Споделете в настоящата тема какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес.

На мен определено не ми достига на-вече ресурсът време! Не съм оптимист, че хобито ми би могло да издържа семейството ми, заради което се налага да отделям необходимите часове за работа на трудов договор. През останалото време съвместявам всякакви семейни нужди, за които ще се сетите. Всъщност, за хоби остава време чат-пат и то най-вече инцидентно.
Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 690
Хобито ми изисква време за изпълнение, а аз това време го нямам в излишък. Засега времето ми стига за запълване на свободното време с хоби, но не и дотолкова, че да стане бизнес начинание  Peace

# 35
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не ми достигат време, финанси, решителност и кураж да загърбя сигурната си работа Sad

# 36
  • София
  • Мнения: 564
Да, мечтата е хобито ми да стане бизнес и да мога да изкарвам финансите си от това. През последните години все натам ме води, но не ми достига смелост и подкрепа за да стане.

# 37
  • Мнения: 219
Всяко нещо започвам с голям ентусиазъм, няма да крия, че много пъти съм се замисляла за собствен бизнес, но като че ли все не ми достигат финансите. Може би по-нататък във времето бих рискувала. Няма как да знам крайния резултат без конкретно действие.

# 38
  • Мнения: 1 796
Не ми достига най-вече смелост, а също и финансовият аспект не е за пренебрегване.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Не ми достигат финанси и  кураж, защото развитието и поддържането на дребен и среден бизнес в нашата държава е меко казано трудно. Освен това нямам и нужния опит засега.

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 601
Какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес?

На мен, както и на повечето тук не ми достигат средства. Имам много мечти, но ще си остана с тях. Дано децата ни успеят да следват своите.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 836
Здравейте : ))))

Какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес?

Лично на мен не ми достигат средства за сайт, реклама, а понякога не ми достига и хъс и амбиция, за да се опитам поне да осъществя част от нещата,които намирам за хоби .

# 42
  • Мнения: 5 435
Пари и време, за да реализирам мечтата си без да се притеснявам....

# 43
  • Мнения: 2 071
Не ми достига смелост, а и началният капитал е проблематичен.

# 44
  • Мнения: 254
Не ми достига смелост да рискувам, самочувствие да повярвам, че ще се справя и не на последно място - пари ...

Общи условия

Активация на акаунт