„Кралицата на нощта”(Gecenin Kraliçesi)с Мурат Йълдъръм и Мерием Юзерли -тема 4

  • 80 157
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8 442
Добър вечер  wavey wavey wavey
Злати HugЕли HugВанинка Hug мерси за всичко споделено  smile3525 smile3525 smile3525
Злати мерси за поздрава -чудесен клип и хубава песен  smile3521



# 541
# 542
  • Мнения: 41 784
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Ени Hug

Лошо е това,което се случва по света! ooooh! От ИГ на Мурат! Peace
https://www.instagram.com/p/BH59aa2BsVr/

Мурат в ТТ! Peace
Скрит текст:
И превод!
Скрит текст:
#new твитт Мурата

Мы не хотим удара. Пусть будут прокляты те, кто наносит удар. Пусть будут прокляты те, кто вовлёк страну в этот хаос.

Явно Мурат е в Бодрум! Peace


Спокоен следобед! Hug Hug Hug

# 543
  • Мнения: 8 442
Здравейте  wavey wavey wavey
Злати така е много лоши неща се случват през последните дни  Hug

# 544
  • Мнения: 41 784
Добро утро! Hug



Ени Hug

Днес е Св.Марина-http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=749000

Ринка Hug,честит имен ден! baloni
Бъди жива и здрава!Много здраве,щастие и сбъднати мечти! newsm51




При нас днес е хладничко! Laughing

Приятен ден на всички! Hug

# 545
  • Мнения: 12 826


Честит празник на Ринка!

Да е здрава и все така  всеотдайна!
За радост на  близките си хора, с благодарност от  нас които общуваме виртуално!






Скрит текст:
Девойката Марина била дъщеря на езическия жрец в Антиохия Писидийска (ІІІ в.). Баща и я възпитал в идолопоклонство, но господ Бог по Своята милост и дал да узнае истината и я призовал при Себе Си.

В това време римското правителство жестоко преследвало християните. Много от преследваните се криели по пустините и планините. А мнозина оставали в градовете и като вземали вид на просяци, стараели се да проповядват и разпространяват словото Божие.

От един такъв християнин 12-годишна Марина пръв път чула за Господа Иисуса Христа и сърцето и изпълнело от любов към него. Тя много желаела да получи св.крещение, но поради гонението не е имало нито в града, нито в околностите свещеник, който да може да извърши това тайнство. Марина се оставила на Бога и очаквала Неговата воля. А между това тя не се бояла открито да изповадва името на Господа, макар и да знаела, че може да бъде подложена на гонение.

Пръв неин гонител станал самиеят и баща. Той бил ревностен поклонник нидолите и когато узнал, че дъщеря му вярва в Христа, намразил я и започнал да се отнася с нея много жестоко.

www.sv-marina.com

# 546
  • Мнения: 8 442
Здравейте  wavey wavey wavey
Злати Hug мерси за кафенцето  smile3521
Ринка Hug Hug Hug Честит Имен Ден миличка Hug Hug HugБъди здрава и много ,много щастлива  smile3525 smile3525 smile3525



2 нови снимки от Бодрум  smile3521



# 547
# 548
  • Мнения: 12 826
Ени, намерила си летен отпочиваш Мурат. Peace

За добро утро!


и  


Хотелът където почива Мурат

https://www.youtube.com/watch?v=GjsBjsWXgsA

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 06:11 от eliNIM

# 549
  • Мнения: 41 784
Добро утро! Hug



Ени Hug Ели Hug,вече сте пуснали новите снимки на Мурат! Simple Smile Благодаря и за колажите и видеото от хотела,където почива Мурат! bouquet bouquet

Да повторя тази не в цял ръст! Wink



Малко усмивки! Laughing


Приятен ден и спокойна нова седмица! bouquet

--------------------------------
Още една нова снимка!

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 15:03 от Zlatina3

# 550
# 551
  • Мнения: 41 784
Добро утро! Hug



Ели Hug

Нова от Бодрум!


Нова от Бурак Дениз...


....и Дерия Бешерлер


Приятен летен ден! bouquet

# 552
  • София
  • Мнения: 1 385
Попаднах на нещо интересно в интернет.
http://znews.bg/novini/208205-nov-atentat-vv-frantsiya-mzh-napad … ?pushcrew_powered
И си мисля, че сега всеки идиот, на когото му прегреят лагерите  може да напада когото си иска и да се оправдава с вярата си.
Как ви се струва това?

# 553
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Здравейте момичета!
Ели Hug Злати Hug Ени Hug Кет Hug и другите Hug Hug Hug

Бях на хубаво място без Интернет и само радио и телефон ( от време на време) ме свързваше със света. Но защо ли? Не ми се коментира цялата тая лудост и във Франция, и в Турция , а и у нас скинарските изтъпления и прочие Sick Най-малко тук в темата ooooh!Само съжалявам, че съм изтървала именния ден на Ринка  Sad ooooh! Дано тя не е в Турция по някакъв повод Thinking И дано да се е покрила някъде като мене на спокойствие Peace Това е за нея с много, много целувки и най искрени пожелания да си чува името само с добро  Heart Eyes Peace


Злати Hug, този мъж, с който наш Мурат се прегръща в Бодрум от твоя пост №551 Йозджан Дениз ли е или така ми се струва newsm78 Скоро като го гледах на други фотки в подготовката на Втори шанс с Нургюл пак с подобна брадата Thinking

Кети Hug, какво да кажа на въпроса ти newsm78 Един куп хора са подлудели ooooh!  Имам чувството че толкова инциденти и нападения ( не само от араби, ами от всякакви смахнати) като тази година не са бивали по-рано  Rolling Eyes Почвам да си мисля, че това са нови измерения на световна война Thinking И на изток и на запад и на юг и на север, вече май няма държава, в която да не се случват такива неща. Може би ако я вместим в поредицата ще е наистина третата световна война – с нови форми на разнообразна агресия, при това не само на религиозна основа Sick Но и властта на журналистите е изключително опасна – непрекъснато ни бомбардират с новини, понякога и измислени и непроверени. Ето това например, може да е истина, може да не е – някакъв мъж, някаква жена, някакво летовище, някакъв сътрудник и прочие.... Ей тъй да се всява страх и от страниците на пресата допълнително Cry Отвратена съм от това, което прави една доста солидна популация от човешкото племе във всичките му измерения #2gunfire

Все пак да пожелая – по лека да е вечерта на всички, а и нощта също  Hug Hug Hug Hug Hug
И да я чуем:


https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBVag0I

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 19:20 от vanina707

# 554
  • София
  • Мнения: 1 385
Неееее, Ванина, това не е Йозджан Дениз. Този мъж бил един от най-известните дизайнери на Ливан. Освен това имал две големи дъщери. Нали се сещаш, че това обстоятелство веднага беше изтълкувано по подходящия начин. Също така бяхме подсетени, че Мурат скоро беше в Ливан и каза, че пак ще отиде скоро, защото много му харесал Бейрут.  Остава да чакаме да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт