„Кралицата на нощта”(Gecenin Kraliçesi)с Мурат Йълдъръм и Мерием Юзерли -тема 4

  • 80 121
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 41 708
Добро утро! Hug



Цитат
Злати Hug, този мъж, с който наш Мурат се прегръща в Бодрум от твоя пост №551 Йозджан Дениз ли е или така ми се струва newsm78 Скоро като го гледах на други фотки в подготовката на Втори шанс с Нургюл пак с подобна брадата Thinking
Ванина Hug,не е той! Peace Но Кети Hug ти е отговорила!Аз също не знаех кой е мъжа ,но не прилича на ЙД! Peace
Благодаря ви за споделеното! bouquet bouquet

Днес е Илинден!Честито на именниците! smile3525
http://dnes.dir.bg/news/ilinden-gramotevitzi-sveti-prorok-ilia-23377401

Вчера излезе нова снимка от пристигането на Мурат в Бодрум-Milas Bodrum Airport! Peace


....и друга нова...


Много лоши неща стават при комшиите-освободении са декани от университетите,учители и журналисти! Peace

Хубав ден на всички! bouquet


# 556
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Благодаря ви както за публикуваните новини и коментари, така и за пожеланията за празника ми.  Hug
Ужасни са събитията в Турция и новините стават все по-тревожни.   Sad
Дано човешкият разум надделее и човекът да бъде поставен пред и над политическте амбиции.  Peace
Снимката, която Златито е пуснала е към тази статия:


http://www.sabah.com.tr/magazin/2016/07/20/yeni-proje-gorusmesi

# 557
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет, привет на всички в темата Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ринка, чудесно е че си жива и здрава, и надявам се отпочинала Hug Hug Hug В тази статия май става въпрос за нов проект, но дали е за дизи или нещо друго -  newsm78 newsm78 newsm78 Някак си имам чувството, че не е за дизи Heart Eyes Laughing

Кети, Злати, тенкс за уточнението. Наистина ми замяза на Йозджан, но Мурат явно в последно време му върви да се прегръща най-вече с бизнесмени. Дано да е за добро Heart Eyes Laughing

Момичета, нещо важно за мене:
Скрит текст:
Стана точно една година от както миналото лято ме вкараха в болница за поредица от три животоспасяващи операции. Затова сега правя малък курбан, който споделям с колеги и приятели за да се помоля да имам още сили да посрещна мъжката и други предизвикателства на природните сили в мен и извън мен. Ето и за дружките в темата – на здраве:




По принцип, Мурат е като дежурен на телефонна линия. Винаги с телефон или в ръка, или в джоба или на ухото. И това уж било от Бодрум където хората ходят не за да говорят по телефона. Но наш патрон съчетава явно полезното с приятното. Колкото приятно разбира се може да е сега в неговата любима страна Thinking ooooh!
Хубав да е денят ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace

# 558
  • Мнения: 41 708
Ринка Hug,добре завърнала се! Hug Дано си била добре и си почивала! Peace

Ванина Hug,
Скрит текст:
Дано си вече добре след тези операции! Praynig Да си жива и здрава още много години! Hug Hug Благодаря за курбана! Peace

Ето превод на руски ез. на статията за Мурат пусната от Ринка! Peace
Скрит текст:
перевод: Анастасия Новак

Вчера один из популярных актёров Мурат Йылдырым был замечен на пляже Якылавак. Актёр, который навестил владельца этого места, вместо того, чтоб искупаться в море, покушал и побеседовал со своим другом. Стало известно, что Мурат Йылдырым, который время от времени вставал, чтоб ответить на телефонный звонок, приехал в Бодрум не для отдыха, а для встречи по поводу нового проекта.



# 559
  • София
  • Мнения: 1 385
Еха, какви апетитни рибоци. Благодаря Ванина. А пък за погачата какво да кажа. Ако можех щях да бръкна да я извадя от монитора.

Да си жива и здрава дълги години и да се радваш на любов и уважение от семейството и приятелите си. Пази се, за да те има по-дълго.


               

   Ето, на едно такова място да отидеш да си починеш и да съзерцаваш слънцето и звездите.

# 560
  • Мнения: 12 818
Здравейте!

Ринка, добре си се завърнала тук!
Hug Hug

ВАНИНА  Hug Hug HugДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА  още дълги години!!!
 Да те следва  късмета!

Злати,Кети
Hug

Мурат е съчетал полезното с приятното.


 

# 561
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Злати, Кет, Ели – тенкс за пожеланията. Дано се сбъднат Thinking Hug Hug Hug Peace

Кет, прекрасна морска картинка. Като я загледам малко по-дълго почвам да си представям плясъка на вълните Heart Eyes Laughing А за погачата - тая не е точно моята погача, която занесох в църквата, че се сетих да пусна тук фотка след като вече моята я бях дала за курбана с шарана Blush Но и тя също беше такава- от отделно направени кифлички, поставени една до друга.  Много е лесно – заиграй се Joy hahaha
Скрит текст:
А аз наистина гледам да се пазя, за да оцелея за хубави неща като подадена приятелска длан, изгрев на слънцето над морето или нощен бриз под мъждукането на звездите .  Това третото може и на някоя хижа или високопланинско езеро,  стига да ми издържат коленете до там.  И когато ми е трудно да преглъщам гадостите на реалито, на които по никакъв начин не мога да влияя,  се връщам към талантливи души, които ме отнасят в други светове като Мурат например или пък се заравям в музиката на Тубето. Laughing Laughing
Поздравче до всички в темата (пък ако минават насам именници и до тях) с една песничка на френската звезда Заз. Аз я открих наскоро благодарение на франкофонските вечери в нашия град. Като я слушам съжалявам, че не ми е останало време да понауча френски. Такива неща трябва да се случват, а не уволнение на учители, просто така по списък и безпричинни убийства с камиони като че ли хората са гадни хлебарки... Thinking


https://www.youtube.com/watch?v=8IjWHBGzsu4
В нея се пее:
Скрит текст:
"........ Ще заявим, че за поетите няма национални флагове,
ще празнуваме, дори да имаме само двама герои,
ще разберем, че децата са пазачите на душите ни
и че, докато има жени, ще има и кралици
 
Ще им кажем, че всяка среща е прекрасно пътешествие,
ще видим най-накрая как човек заслужава само онова, което споделя,
ще чуем как тогава ще зазвучи музика отвсякъде
и ще разберем, че трябва да даваме най-доброто от себе си винаги
 
О, какъв имаме късмет само!
Късметът на милионите човешки цветове,
смесени от различията ни,
на кръстопътя на живота
 
Вие сте звездите, а ние сме вселената,
вие се побирате в една песъчинка, а ние сме пустинята,
вие сте хилядите думи, а аз - аз съм моливът.
 
Вие сте хоризонтът, а ние сме морето,
вие сте сезоните, а ние сме земята,
вие сте поточето, а аз - аз съм пяна.
 
Вие сте звездите, а ние сме вселената,
вие се побирате в една песъчинка, а ние сме пустинята,
вие сте хилядите думи, а аз - аз съм моливът.
 
Вие сте хоризонтът, а ние сме морето,
вие сте сезоните, а ние сме земята,
вие сте поточето, а аз - аз съм пяната."
Животът продължава. Дано са щастливи и Аслъ и Биркан със своите противоположности Thinking newsm78 Heart Eyes Laughing





 
Хубава вечер ви желая!

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 20:08 от vanina707

# 562
  • София
  • Мнения: 1 385
О, Ванина, аз доста погачи съм направила в младите си години. Когато живеехме на село в периода от 1980 до 83-та (в с.Бъркач, Плевенско) ни водеха за редови селяни и ни бяха дали земя за лично ползване, като на местните жители. Имахме лук, царевица, лозе и жито. Вече не помня по колко декара беше, но наесен от АПК-то ни даваха зърно. Ходехме на мелница с нашия невероятен червен запорожец, който беше без врати и дясна предна седалка. Ние с Ани се настанявахме отзад, а чувалите с жито и после с брашно се возеха на мястото на седалката. Изобщо го ползвахме като каруца. Много весело си живеехме там. Като купихме къщата на тавана намерих 5 чисто нови делви. В двете по-големи  от тях държах брашното, а в малките правех туршия. Та там се научих да правя няколко модела погачи - едната се казваше Слънце, другата Слънчоглед и т.н.  Нямаше уикенд, в който да нямаме гости от София. Всичките ни приятели се изреждаха да ни гостуват. Чудесни времена бяха. Ама защо ли - млади бяхме, затова. Не се изморявах да шетам, имахме и градина, отгледах Ани, Направих два неуспешни опита да родя второ дете, но за съжаление не се получи. Май се увлякох.
Приятна вечер на всички.

# 563
  • Мнения: 8 417
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ванинка миличка да си жива и здрава още много дълги години и късмета винаги да е с теб   Hug Hug Hug smile3525
Ринка HugЕли HugЗлати HugКети Hug


# 564
  • Мнения: 41 708
Добро утро! Hug



Ели Hug Кети Hug Ванина Hug Ени Hug

В Турция е обявено извънредно положение за 3 месеца!Да видим какво ще стане? Peace

От 14 август ще започне излъчването на ''Кралицата на нощта'' в Унгария! Peace
"The Queen of the Night" from 14 August in Hungary




Хубав ден на всички! bouquet

# 565
  • Мнения: 12 818
Злати  Hug Кралицата стартира  в Европа, макар и Унгария.
Дано все някой понапише отзиви за сериала там.
Интересно ми е как ще се приеме.

 Мурат все по добре изглежда от последните снимки.
Дано телефоните му обаждания са свързани  с нова работа

# 566
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Ванинка, здраве и пак здраве ти пожелавам.  Hug
Ели, Злати, Ени, благодаря ви.  Hug


Скрит текст:
Добро утро! Hug



Ели Hug Кети Hug Ванина Hug Ени Hug

В Турция е обявено извънредно положение за 3 месеца!Да видим какво ще стане? Peace

Скрит текст:
От 14 август ще започне излъчването на ''Кралицата на нощта'' в Унгария! Peace
"The Queen of the Night" from 14 August in Hungary




Хубав ден на всички! bouquet

Като начало това:

http://btvnovinite.bg/article/svetut/turcija-vavezhda-izvanredno-polozhenie.html

http://www.segabg.com/article.php?id=814644

Успех на "Кралицата на нощта" пред унгарските зрители.  Peace



# 567
  • Мнения: 8 417
Здравейте  wavey wavey wavey
Ринка HugЗлати Hug мерси за интересното инфо  smile3525 smile3525
Много лошо става положението в Турция .Три месеца извънредно положение е възможност на властта през това време да има неограничени пълномощия .Какво ли ще се случи през това време и след това  newsm78 newsm78 newsm78Като чета и гледам новините май ,май нищо добро не се очаква да се случи  smile3518Но понеже надеждата умирала последна се надявам ,че все пак не всичко е чак толкова черно .
А Кралицата дано да се хареса на унгарските зрители и да има успех там  smile3521
Ели Hug

https://youtu.be/rWHQ4tmh0uM
https://youtu.be/zspv6l3UKqU

# 568
  • Мнения: 12 818
Eни, Hug донесла си лятно настроение , въпреки лошите новини у съседите.
От мен пък  класика на живо



https://www.youtube.com/watch?v=dJL-Ws_ne1U

Скрит текст:
Бях на концерта им в  неделя. Не разбрах как минаха два часа. Заплесната .
Невероятно шоу направиха. Вокалиста поостарял като останалите, гласа му си е неговия,но музикантите,китаристите ,барабаните са музиканти от класа,наистина се насадих на музиката.
А светлинното им шоу и видеостената бяха завладяващи.

# 569
  • Мнения: 8 417
ЕЕеее Ели супеер била си на много ,много ,много хубав концерт  Hug smile3521Няма значение на колко години са тия пичове ,важна е музиката ,а музиката им е велика и ще остане завинаги в историята на човечеството  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт