Напълняхте ли след като спряхте цигарите?

  • 13 063
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 630
Аз също отказах цигарите след като разбрах, че съм бременна. За бременността качих само 10 кг., но след като спрях да кърмя -  Shocked+10 кг. Да не обяснявам как ги смъкнах и как ги поддържам, но ако има действаща рецепта за ускоряване на метаболизма - свиркайте.  Нещо с хапването често на белтъчини не ми се получава. Може би се пооливам с количествата newsm78. Е, и проблемче с тоалета си докарах #Cussing out. Ноооо - имам обоняние, не мириша на пепелник, не кашлям сутрин и пулса ми е в норма. И др. плюсове има, но вие си ги знаете Hug

# 121
  • Мнения: 1 058
Спрях ги когато разбрах, че съм бременна и качих 16кг. Мисля, че не бяха от цигарите. Grinning Grinning

# 122
  • Мнения: 4 447
Хей, монда!
Ние с теб се срещаме в друг форум (знаеш кой). И аз искам да ги откажа и съм решила вече твърдо. Но ще почна някъде от пролетта (имам рожден ден тогава и това ще е подаръка от мен за семейството).
Причината да не почна от сега е, че не мога да нося две дини под една мишница, още се мотивирам, настройвам, амбицирам. Нали знаеш колко е важно да се мотивираш добре - толкова, че като видя цигара да не ме впечатлява!
Ако искаш тогава да направим подобна тема като на рицарките и да се подкрепяме!
Ако си почнала борбата вече - успех ! Hug

# 123
  • Мнения: 1 318
От седмица не пуша, хапва ми се сладко (и не само), но проявявам воля и някак си успявам да устоя на изкушенията Praynig Май даже отслабнах... newsm78

# 124
  • Мнения: 9 095
браво, първите 2 седмици са най- тежки, ние ще започваме с бебеправенето и аз ще ги спирам, ама никога не ми се  е ядяло повече като съм ги спирала newsm78, само да ти дам съвет, не дъвчи дъвка, с мисълта че ще ти се пуши по- малко, пт нея ще ти се яде повече Peace

Общи условия

Активация на акаунт