Дългото чакане след трансфер - 48

  • 59 716
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 213
Alja98 Браво и успех до края ! Hug

# 691
  • Мнения: 311
Alja98, тихичко честито и от мен! bouquet

# 692
  • Мнения: 749
Алиа, много се радвам за теб, мила. Желая ти предимно спокойствие, всичко друго ще бъде наред. Сигурна съм! Прегръщам те силно Wink

# 693
  • Мнения: 498
Здравейте на всички,
 до сега само четях постингите, сега се включвам и аз да пиша
чхг на 10 ден след трансфер на два 3 дневни ембриона ми е 58,06.
Предполагам, че е добре и нещо се е захванало?

Честито!  bouquet
Пусни си на 72 часа тест, да видиш как ти се увеличава  ЧХГ.  Hug

# 694
  • Мнения: 485
Момичета,подготвям се аз за ЗЕТ трансфер,ама док визда леки контракцийки.Пия но шпа и салбутамол,ако до четвъртък тези лекарства не спрат контракциите няма да има трансфер.Та ви питам тук дали при някоя са овладяни,или няма шанс.Аз съм спокойна защото не искам трансфер на всяка цена.всички знаем че контракциите обричат опита, ама все пак ми е интересно...

# 695
  • Мнения: 186
Аз бях така при първия ЗЕТ.Въпреки тях направихме трансфера и док ми изписа една седмица по 3 пъти на ден Бусколизин и Но шпа мускулно + още нещо , но не се сещам и лежане.Няма да ти казвам на какаво ми беше станало дупето.Тогава резулатът от теста ми беше 3,5 - отрицателен,но все пак явно е имало някаква имплантация.След месец док смени подготовката и тогава нямах контракции и се получи.Не е много обнадеждаващо , това което ти пиша знам,но не съм сигурна,че заради контракциите не ми се е получило.Според мен док ще прецени най-добре какво да правите.Ааа, спри кафето и шоколада,ако не си.Успех!!!

# 696
  • Мнения: 819
Момичета от снощи започна да ме боли гърло.Много се притеснявам да не се разболявам и това да попречи на имплантацията.Опасно ли е настинка сега?

# 697
  • Мнения: 1 849
Alja, честито и от мен  Hug
Гале, на мен за гърло ми помагат гаргари със сода бикарбонат- 1 ч.л., разтворена в малко вода, колкото глътка, също и прополис, който капвам директно върху сливиците (неприятно е, но няма как). Пий топли чайчета с повече мед и лимон. Също и компреси с ракия на гърлото, може и сланина - гадно е, но помага.

# 698
  • Мнения: 819
Alja, честито и от мен  Hug
Гале, на мен за гърло ми помагат гаргари със сода бикарбонат- 1 ч.л., разтворена в малко вода, колкото глътка, също и прополис, който капвам директно върху сливиците (неприятно е, но няма как). Пий топли чайчета с повече мед и лимон. Също и компреси с ракия на гърлото, може и сланина - гадно е, но помага.
   Много се притеснявам за ембриончетата....Само да не им навреди това.

# 699
  • Мнения: 485
Аз бях така при първия ЗЕТ.Въпреки тях направихме трансфера и док ми изписа една седмица по 3 пъти на ден Бусколизин и Но шпа мускулно + още нещо , но не се сещам и лежане.Няма да ти казвам на какаво ми беше станало дупето.Тогава резулатът от теста ми беше 3,5 - отрицателен,но все пак явно е имало някаква имплантация.След месец док смени подготовката и тогава нямах контракции и се получи.Не е много обнадеждаващо , това което ти пиша знам,но не съм сигурна,че заради контракциите не ми се е получило.Според мен док ще прецени най-добре какво да правите.Ааа, спри кафето и шоколада,ако не си.Успех!!!
Ами с контракции няма как да стане,поне съм наясно и няма да се разочаровам ако отложим.Интересно ми е дали и при предните трансфери съм имала контракции и док си е замълчал...Сега съм при друг доктор .

# 700
  • Мнения: 1 849
Гале, високата температура е опасна, опитай се да пресечеш настинката в началото.
И мен ме е страх да не се настина- още от стимулацията всяка сутрин се събуждам вир-вода  ooooh!

# 701
  • Мнения: 186
Аз бях така при първия ЗЕТ.Въпреки тях направихме трансфера и док ми изписа една седмица по 3 пъти на ден Бусколизин и Но шпа мускулно + още нещо , но не се сещам и лежане.Няма да ти казвам на какаво ми беше станало дупето.Тогава резулатът от теста ми беше 3,5 - отрицателен,но все пак явно е имало някаква имплантация.След месец док смени подготовката и тогава нямах контракции и се получи.Не е много обнадеждаващо , това което ти пиша знам,но не съм сигурна,че заради контракциите не ми се е получило.Според мен док ще прецени най-добре какво да правите.Ааа, спри кафето и шоколада,ако не си.Успех!!!
Ами с контракции няма как да стане,поне съм наясно и няма да се разочаровам ако отложим.Интересно ми е дали и при предните трансфери съм имала контракции и док си е замълчал...Сега съм при друг доктор .

Не вярвам нарочно да не са ти казали.При кой док си?Ти май беше в Селена,нали?

# 702
  • Мнения: 420
Alja, честито и от мен  Hug
Гале, на мен за гърло ми помагат гаргари със сода бикарбонат- 1 ч.л., разтворена в малко вода, колкото глътка, също и прополис, който капвам директно върху сливиците (неприятно е, но няма как). Пий топли чайчета с повече мед и лимон. Също и компреси с ракия на гърлото, може и сланина - гадно е, но помага.
   Много се притеснявам за ембриончетата....Само да не им навреди това.

Не се притеснявай, Божа работа. И аз преживях повръщане и главоболие, възможно е да съм имала и температура. Мисля, че от инвитрото много пада имунитета. Дано не се наложи повече, в петък отивам за резултат...

# 703
  • Мнения: 3 047
Alja, честит положителен тест да си ги топлиш до термин  Hug  Praynig

Гале, пий много чай с лимон и мед, фрешове, аз смучех и ефизол за гърлото. Аз бях болна преди пункцията, а после ми остана една алергична кашлица за която изпих 2 Стодала (хомеопатичен и става за Б) и смучех Тонзилотрен ,освен Ефизола, който също е хомеопатичен  Peace  Ако имаш кашлица е хубаво да пиеш и но шпа, за да нямаш контракции на матката  Hug Дано пресечеш нещата в началото  Praynig Hug

Вчера и ние видяхме сърдечна дейност на едното ембрионче  Heart Eyes Другото е по-малко, но според док има шанс да навакса и да го догони  Praynig  Heart Eyes Hug  Но в крайна сметка не съм максималистка и ще се радвам и на едно живо и здраво родено детенце  Heart Eyes
Стискам Ви палци момичета и Ви ръся обилно с първият ми прашец :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Електра, когато си на старта, за теб ще има специална доза прашец  Hug

# 704
  • Мнения: 420
много, много радостно г-це Магнетична... luvbed luvbed luvbed

Общи условия

Активация на акаунт