Дългото чакане след трансфер - 48

  • 59 713
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 819
Alja, честит положителен тест да си ги топлиш до термин  Hug  Praynig

Гале, пий много чай с лимон и мед, фрешове, аз смучех и ефизол за гърлото. Аз бях болна преди пункцията, а после ми остана една алергична кашлица за която изпих 2 Стодала (хомеопатичен и става за Б) и смучех Тонзилотрен ,освен Ефизола, който също е хомеопатичен  Peace  Ако имаш кашлица е хубаво да пиеш и но шпа, за да нямаш контракции на матката  Hug Дано пресечеш нещата в началото  Praynig Hug

Вчера и ние видяхме сърдечна дейност на едното ембрионче  Heart Eyes Другото е по-малко, но според док има шанс да навакса и да го догони  Praynig  Heart Eyes Hug  Но в крайна сметка не съм максималистка и ще се радвам и на едно живо и здраво родено детенце  Heart Eyes
Стискам Ви палци момичета и Ви ръся обилно с първият ми прашец :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Електра, когато си на старта, за теб ще има специална доза прашец  Hug
  На мен най-бързо загърло ми помага жабурене с вода за уста,много бързо има ефект,да го знаете това от мен,като стоматолог.Жабурих се и вече съм по-спокойна.Моляте поръси и мен с този прашец.

# 706
  • Мнения: 3 213
Момичета, понеже се събрахте доста нови, нека и аз да ви поръся с малко двоен прашец, пък дано да ви е на късмет.  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 707
  • Мнения: 1 849
Цопвам и тук пода прашеца, взимам си малко, да има за всички ни  Hug

# 708
  • Мнения: 3 047
Скрит текст:
Alja, честит положителен тест да си ги топлиш до термин  Hug  Praynig

Гале, пий много чай с лимон и мед, фрешове, аз смучех и ефизол за гърлото. Аз бях болна преди пункцията, а после ми остана една алергична кашлица за която изпих 2 Стодала (хомеопатичен и става за Б) и смучех Тонзилотрен ,освен Ефизола, който също е хомеопатичен  Peace  Ако имаш кашлица е хубаво да пиеш и но шпа, за да нямаш контракции на матката  Hug Дано пресечеш нещата в началото  Praynig Hug

Вчера и ние видяхме сърдечна дейност на едното ембрионче  Heart Eyes Другото е по-малко, но според док има шанс да навакса и да го догони  Praynig  Heart Eyes Hug  Но в крайна сметка не съм максималистка и ще се радвам и на едно живо и здраво родено детенце  Heart Eyes
Стискам Ви палци момичета и Ви ръся обилно с първият ми прашец :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Електра, когато си на старта, за теб ще има специална доза прашец  Hug
  На мен най-бързо загърло ми помага жабурене с вода за уста,много бързо има ефект,да го знаете това от мен,като стоматолог.Жабурих се и вече съм по-спокойна.Моляте поръси и мен с този прашец.
[/quote]

Гале, специално за тебе

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 709
  • Мнения: 819
Скрит текст:
Alja, честит положителен тест да си ги топлиш до термин  Hug  Praynig

Гале, пий много чай с лимон и мед, фрешове, аз смучех и ефизол за гърлото. Аз бях болна преди пункцията, а после ми остана една алергична кашлица за която изпих 2 Стодала (хомеопатичен и става за Б) и смучех Тонзилотрен ,освен Ефизола, който също е хомеопатичен  Peace  Ако имаш кашлица е хубаво да пиеш и но шпа, за да нямаш контракции на матката  Hug Дано пресечеш нещата в началото  Praynig Hug    Много благодаря  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

Вчера и ние видяхме сърдечна дейност на едното ембрионче  Heart Eyes Другото е по-малко, но според док има шанс да навакса и да го догони  Praynig  Heart Eyes Hug  Но в крайна сметка не съм максималистка и ще се радвам и на едно живо и здраво родено детенце  Heart Eyes
Стискам Ви палци момичета и Ви ръся обилно с първият ми прашец :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Електра, когато си на старта, за теб ще има специална доза прашец  Hug
  На мен най-бързо загърло ми помага жабурене с вода за уста,много бързо има ефект,да го знаете това от мен,като стоматолог.Жабурих се и вече съм по-спокойна.Моляте поръси и мен с този прашец.

Гале, специално за тебе

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
[/quote]    Греба си с пълни шепи.....

# 710
  • Мнения: 647
Магнетична много се радвам.

# 711
  • Мнения: X
Здравейте и от мен.Изчетох цялата тема и реших да разкажа и моя случай.
На 29 години съм с ендометриоза на единия яйчник.Правих лапароскопия за премахването на кистата ноември месец и след това отказах лечение със золадекс ами направо почнахме с опитите за бебе.Не се получи...направих киста от задържан фоликул от дясно а ендометриозата се появи отново в ляво макар и да е малка още и реално не пречи-яйчника ми си прави овулация там.Тогава бях пациентка на клиниката на Щерев и реших да се преместя в Надежда-пое ме Шефкетова.След 2 месеца ходене се оказа че проблема ми е че често задържам фоликули които стават на кисти и не се пукат след това ами си растат.На поредния преглед(когато трябва да ми е овуто) се видя хубав фоликул и Шефкетова направо ми каза "пусни сега тези хормони и ако всичко е наред след 2 дни пункция и почваме ин витро на естествен цикъл"  newsm78 това малко ме шокира защото реално с мъжа ми нямаме никакъв друг проблем освен това че фоликулите ми не се пукат(неговата спермограма е перфектна)....но както и да е искаме много бебе и тръгнахме по пътя към ин витрото без реално да знаем абсолютно нищо за него.Мина пункцията извадиха 1 яйцеклетка.Звъннаха на следващия ден да кажат че има успешно оплождане и че трансфер ще правим на 5 ден.Аз за тези 4-5 дни след новината за ин витрото вече бях прочела всички форуми и тн информация и попитах не е ли рисковано на 5 ден да правим трансфер като е само 1 ембрион-отговориха ми "ами да...има малък риск...ако искате може на 3 ден, но понеже д-р Шефкетова не е на работа тогава ще ви го направи Персенска".Казах ОК нека е на 3 ден.На следващия ден пак се чухме с ембриоложката потвърди че се развива добре вече беше на 4 разделен и се разбрахме окончателно на следващия 3 ден да е трансфера.Отивам на обяд в болницата(преди това правих и иглотерапия в деня преди и на същия ден) трансфера беше в 12-30ч а аз бях много притеснена все пак ми е за пръв път и идва Персенска и още преди да легна ми вика "не е един от най-хубавите ембриони ама става  Shocked Shocked Shocked" Shocked представяте си това как ми повлия!Питам "ЗАЩО" бил разделен на 6 а трябвало на повече.Пристъпихме към съществената част а аз бях като попарена вече.Трансфера не мина гладко-не стана с първия катетър-носиха друг и с него вече стана.Полежах после и си тръгнах горе долу вече без почти никакви надежди след случката.Вечерта имах съвсем леко кафеникаво зацапване което на другия ден вече го нямаше.Много се притеснявам за това че трансфера не мина гладко-има ли някоя от вас на която и се е случвало такъв трансфер?Общо казано много съм разочарована от отношението и компетенцията на нашите болници и лекари.Също четох че понякога се прави пробен трансфер който тук го няма и че се пускат изследвания на прогестерон преди трансфера-мен никой нищо не ми е гледал откакто пусках хормони преди пункцията.Другото ми питане е те от кога имат информация на колко е разделен ембриона?Дадоха ми снимка която е от 9-30ч и на която пише че е разделен на 6...ама трансфера ми беше в 12-30ч?Тох за 3 часа не се ли е разделил на повече вече?Ох имам много въпроси и се надявам да ми дадете някакво успокоение като преминали вече по този път.Днес ми е втори ден след трансфера.

# 712
  • Мнения: 749
Магнетична, браво! Само така, даваш ми надежда. Желая ти всичко да бъде наред и да премине безпроблемно до края. И моят втори опит наближава, живот и здраве през юни, и ме е обзело напрежение и притеснение. Хем си казах, че този път ще съм спокойна Wink

# 713
  • Мнения: 784
Prozerpina, много от нас миналите по този път сме имали трансфери на качествени и не толкова ембриони. Никога няма гаранция за успех. Важното е твоята нагласа към нещата. Природата е по силна от нас, ако забременеем нормално никой не знае на кой ден колко се е разделило, кога се е хванало. Ако човечето е борбено ще си се развие и ще си стои там още 9 месеца. Успех, а и сега си бременна до доказване на противното.  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 3 047
Благодаря ви момичета за милите думи и хубави пожелания bouquet

Надежда има, бъдете силни и вярвайте, и не се отказвайте колкото и трудно да изглежда  Hug  Стискам ви палци и ви пожелавам УСПЕХ !!!  Praynig

# 715
  • Мнения: 1 408
Гале, ако си на зарзио, може да е от него. Аз бях така и прочетох, че това е една от страничните реакции. Но понеже ме подгони лудостта, взех стрепсил мед и лимон - позволен е! Ако е само гърло и не е червено, да си знаеш...  Hug Обърни внимание дали се засилва след поставяне на инжекцията и дали отслабва преди нея.
Магнетична, много се радвам!!! Успех до финала!  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 819
Гале, ако си на зарзио, може да е от него. Аз бях така и прочетох, че това е една от страничните реакции. Но понеже ме подгони лудостта, взех стрепсил мед и лимон - позволен е! Ако е само гърло и не е червено, да си знаеш...  Hug Обърни внимание дали се засилва след поставяне на инжекцията и дали отслабва преди нея.
Магнетична, много се радвам!!! Успех до финала!  Heart Eyes
Аз имах зарзио и при стимулацията и сега,имала съм и при другите трансфери,но не ме е боляло гърло.По скоро от медрола ни срива имунитета и бързо се разболяваме.

# 717
  • Мнения: 3 047
Магнетична, много се радвам!!! Успех до финала!  Heart Eyes

Клиърче, благодаря ти  Heart Eyes И за теб съм приготвила персонален прашец  babydust7 babydust7 babydust7

# 718
  • Мнения: X
Prozerpina, много от нас миналите по този път сме имали трансфери на качествени и не толкова ембриони. Никога няма гаранция за успех. Важното е твоята нагласа към нещата. Природата е по силна от нас, ако забременеем нормално никой не знае на кой ден колко се е разделило, кога се е хванало. Ако човечето е борбено ще си се развие и ще си стои там още 9 месеца. Успех, а и сега си бременна до доказване на противното.  Heart Eyes
Благодаря!Дай Боже на всички нас борбени и здрави бебета  Heart Eyes .Притеснява ме само това мотаене с този катетър...До вчера имах болки ниско долу като при цикъл днес вече нищо не усещам.Не ме болят и гърдите, не знам това дали е ок.

# 719
  • Мнения: 1 849
Prozerpina, подкрепям мнението на Follow- има много успешни бременности с "лоши" ембриони, и обратното, моите уж са перфектни, но засега нямам успех- гаранции няма.
Относно трансфера- Персенска е спец при проблемните трансфери, понякога се случва и така, Галето може по-подробно да сподели за проблемните трансфери.
Не се самонавивай, не отписвай опита преди теста, случват се всякакви неща, длъжни сме да вярваме, че ще успеем, това е част от успеха  Peace
Относно симптомите - не търси такива- понякога има, друг път не  Peace

Общи условия

Активация на акаунт