Истории от мюсюлманския свят

  • 250 224
  • 1 775
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 727
Закриването на 7-те чакри на човешкото тяло ги има навсякъде ... и е много полезна практика
Скоро гледах един алтайски старец говореше за символите ...оказва се , че ако човек има петолъчка на челото е по лесен за командване от вън
А за глава (шеста и седма чакра е най-добре да се покриваш с бяла кърпа , срцето - зелено и т.н. както го пишат в индийските  книги.
Друго ленът е много важна  за човека материя следва я  вълната , памука и коприната (коприната за мъжете много не е полезна) - за това понеже в арабските страни лен не расте главно го карат на памук и камилска вълна (както е наредено в Корана) , а ако някой е ходил на екскурзиите за реклама на магнитни одеяла знае за какво става дума

# 1 771
  • Мнения: 3 675
В класа на моето дете има сирийчета, турчета и едно дете на което родителите са от Иран. Уж не ядът свинско, а са дебели и децата и родителите. Моето дете яде свинско, но нито е дебело, нито болно.
С майката от Иран (единствено нейните деца ядът свинско) си говоря често, ходили сме им на гости и жената ми е споделяла, че нейните деца ядат свинско, но са инструктирани, че трябва да се крият от другите мюсюлмани. Жената ми каза, че ако разберели другите, щели да имат проблеми и затова е инструктирала децата да не казват и да се крият от другите мюсюлмански деца и родители.
За мен това не е нормално и редно. Нали живеем в демократична страна и мюсюлманите искат да имат права? Да, но явно искат само те да имат права, а всички останали да имат само задължения и всички трябва да се съобразяват с тяхната култура, религия и разбирания за живота.  Sick
В детската градина на моето дете не се предлагаше свинско, а християните бяха повече от мюсюлманите. На моето дете нищо не му стана от това, че не е яло свинско месо, но за мен това е принципен въпрос. Не съм съгласна да се налага на всички хранителният режим на мюсюлманите. И днес те са малцинство, ами утре като станат мнозинство как ще живеем заедно при положение, че те още от сега налагат начинът си на живот?

# 1 772
  • Мнения: 5 645
И аз бих искала да помоля t_ агитациите да си ги прави на друго място. Пълна досада и безсмислици.
Между другото, чакрите не са ли част от друга религия? Да не й се скара имама, че не е съвсем правоверна?

# 1 773
  • Varna
  • Мнения: 2 596
И никакво свинско, щото и ранна менопауза ви чака Shocked ooooh! Crazy ooooh!

# 1 774
  • Мнения: 10 082
Еее, оставете я Т-то! Naughty
Чакри, индийски книги, наредено в Корана - доста е забавна с объркаността си. Rolling Eyes
Сега чакам и за християнството да пише нещо и съм сигурна, че ще е за постите. Wink

# 1 775
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Темата достигна до предизвестения си край.
Направих нееднократни опити да я задържа в рамките на първоначалната идея.
Не смятам, че е нужно да поддържаме втори фронт на мигрантската тема.

Общи условия

Активация на акаунт