~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№8

  • 22 172
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 331
Менделеевка, смела мама си ти Hug

# 16
  • Мнения: 1 256
Изключително смела!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Ами то,не че имаш избор.Нямаше как просто да стана и да си тръгна от масата  Grinning.
Важното,е че всичко свърши добре и в понеделник ще ми махнат конците.А на тези,които още очакват им пожелавам безпроблемно раждане и прекрасни бебоци. Hug

# 18
  • Мнения: 233
Менделеевка,направо си герой.Аз имах болки при самото секцио докато я избутваха от горната част на матката,защото моята беба не й се слизаше въобще,а упойката си ме държеше.И това на фона на другите жени със секцио,които нямаха никакви болки при операцията,а какво ли да те шият без упойка почти о.О

# 19
  • Мнения: 1 256
Менделеевка, благодаря за пожеланията. А ти се възстановявай бързо!

# 20
  • Мнения: 94
Здравейте момичета,

честити бебчета на всички родили мамчета, да са ви живи и здрави и много да ви радват, а на вас бързо възстановяване.

На мамчетата, които още чакат, леко и безпроблемно раждане ви пожелавам, малко ви остана, после ще ви липсват ритничетата.  Simple Smile

От много време не съм писала, но ви чета когато мога. Нашата Мариянка направи 1 месец на 21.04. И ние даваме капки Витамин Д на Джеймисън, но на нас педиатърката ни каза по 2 капки. За ваксина ни каза, че вече след някакви промени в програмата на ваксините се биела на втория месец, та около 21.05 ще ни я бият.

# 21
  • Мнения: 203
Здравейте момичета,

честити бебчета на всички родили мамчета, да са ви живи и здрави и много да ви радват, а на вас бързо възстановяване.

На мамчетата, които още чакат, леко и безпроблемно раждане ви пожелавам, малко ви остана, после ще ви липсват ритничетата.  Simple Smile

От много време не съм писала, но ви чета когато мога. Нашата Мариянка направи 1 месец на 21.04. И ние даваме капки Витамин Д на Джеймисън, но на нас педиатърката ни каза по 2 капки. За ваксина ни каза, че вече след някакви промени в програмата на ваксините се биела на втория месец, та около 21.05 ще ни я бият.

Твоята Мариянка е с моята Попи на една дата 🤗

И на нас ни казаха втория месец за имунизация.

Честит празник на всички с имена на цветя. Моята дъщеричка също празнува днес- името и от английски се превежда- полски мак 🌺🌷

# 22
  • София
  • Мнения: 324
Честити бебета Божидар и Борис!  Grinning
Много се радвам, че с бебе Божидар сме Рожденници на един ден! Wink
И такаа, и аз си почаквам още. Нямам и грам притеснение, сърцето на бебчо бие ок, но разбира се ще започна да се следя активно ако до ден-два нищо не се промени... И тъй като моята АГ е изключително зле и с апаратурата и пр., ще посетя някой друг най-вероятно, който все пак да ми каже подробно как се нещата... В моя случай по-скоро не е преносване, а неправилна дата... Все пак при всички е индивидуално.
Tedka90, ти кога трябва да раждаш? И аз се чувствам като теб - наличието на контракции някакви през последните два дни ми припомнят, че все пак ще има и край някакъв Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 331
Честит празник на Попи (много ми хареса името й!) и на всички цветенца!
Нашето зверче има много газове и почти не спи. Покрай него и аз. Днес излязоха с таткото, за да мога да поспя. Но от утре таткото се връща на работа и оставам сама-ще е интересно Crazy много се надявам с порастването да разреди нощните будения, за да имам сили през деня.

# 24
  • Мнения: 203
Честит празник на Попи (много ми хареса името й!) и на всички цветенца!
Нашето зверче има много газове и почти не спи. Покрай него и аз. Днес излязоха с таткото, за да мога да поспя. Но от утре таткото се връща на работа и оставам сама-ще е интересно Crazy много се надявам с порастването да разреди нощните будения, за да имам сили през деня.

Адиктет аз й давам мъничко чай от анасон. Пие не повече от чаена лъжичка и след десетина минутки почва да пръцка и заспива спокойна. Пробвай ако искаш, може да помогне 🤗

# 25
  • Мнения: 3 331
Някаква марка да ми препоръчаш?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Минавам да се похваля, че днес в 14:40 се роди Мила 3390 51см. Беше естествено раждане без упойка, но се чувствам много добре. Беб е при мен и после ще пробваме първото кърмене

# 27
  • Мнения: 203
Някаква марка да ми препоръчаш?

Мама ми донесе няколко пакетчета от БГ. Нищо особено не бяха, взела ги беше от аптеката.

# 28
  • Мнения: 203
Имам въпрос. Пиете ли противозачатъчни по време на кърмене и ако да, коя марка? Четох че само отделни марки са подходящи заради хормоналният им състав.

# 29
  • Мнения: 1 256
Честит имен ден на всички именнички!
Decuto, честита дъщеричка Мила! Много нежно име сте избрали. Когато имаш възможност разкажи как мина.
Джейн, как си? Пиши как сте с бебчо?
След твоето раждане темата затихна.

Общи условия

Активация на акаунт