Математически турнири - 38

  • 160 222
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 298
Не съм виждала таксите за 2016, но някъде мернах срок за записване 15 май.  Peace

# 241
# 242
# 243
# 244
  • Мнения: 51
До 14 май е срокът за плащане на таксата за участие в МЗ Пловдив.

# 245
  • Мнения: 1 988
Благодаря, междувременно получих потвърждение по имейла с неработещ линк.

# 246
  • Мнения: 1 057
само дето още не е ясно засега кои деца ще плащат, определено няма да са всичките... миналата година всичко им беше публикувано ясно и прегледно на сайта, дано и тази е така Simple Smile

обаче това, което не ми харесва е, че доколкото виждам предвиждат и вариант за онлайн участие в индивидуалното състезание; според това, което се случи на пролетния им онлайн кръг мисля, че няма да е коректно спрямо децата, които са на състезанието (на пролетния онлайн кръг децата които бяха в Хисар изкараха доста по-ниски резултати от тези, които си решаваха на спокойствие задачите в къщи)

# 247
  • Мнения: 1 743
само дето още не е ясно засега кои деца ще плащат, определено няма да са всичките... миналата година всичко им беше публикувано ясно и прегледно на сайта, дано и тази е така Simple Smile

обаче това, което не ми харесва е, че доколкото виждам предвиждат и вариант за онлайн участие в индивидуалното състезание; според това, което се случи на пролетния им онлайн кръг мисля, че няма да е коректно спрямо децата, които са на състезанието (на пролетния онлайн кръг децата които бяха в Хисар изкараха доста по-ниски резултати от тези, които си решаваха на спокойствие задачите в къщи)

В една от многобройните таблици, но дали в групата или в събитието математически звезди е, е посочено за децата, които се състезават за суперзвезда, за кого кое е безплатно. Предполагам, че в имейли всичко ще се уточни:)
за онлайн и аз съм любопитна, но ако го има ( аз поне до последно очаквам промени)  е посочено, че ще е с отделно класиране

# 248
  • Мнения: 2 298
Цените от имейла, с който потвърждават:
Скрит текст:
ДО 14 МАЙ  МОЛЯ ДА ИЗБЕРЕТЕ ВАРИАНТ НА УЧАСТИЕ  И  ПОДГОТВКА ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО:
 І.   УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО:
1.       ЗА УЧАСТИЕ САМО В ИНДИВИДУАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ                 15 ЛВ.
2.       ЗА УЧАСТИЕ В ИНДИВИДУАЛНО И ОТБОРНО СЪСТЕЗАНИЕ      22 ЛВ.
3.       ЗА ОНЛАЙН УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО                                          8 ЛВ.
/ ОНЛАЙН КЛАСИРАНЕ С РАЗЛИЧЕН НАГРАДЕН ФОНД/
ІІ .ЕДНОМЕСЕЧНАТА ОНЛАЙН ПОДГОТОВКА И УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО:
 1. ВАРИАНТ ПОДГОТОВКА В СИСТЕМАТА МУДЪЛ И УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО В ПЛОВДИВ:
ОНЛАЙН ПОДГОТОВКА И УЧАСТИЕ  В ПЛОВДИВ В МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ -  2016   
11.05 -10.06.2016   ПОДГОТОВКА ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ В МУДЪЛ   16 уч. ч.   48   20%  отстъпка
11/12 юни   УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕ МЗ, 2016                            ИНДИВИДУАЛНО /2 уч.ч/.  и ОТБОРНО /3 уч. ч./   5 уч. ч.   22   56 лв.
 2. ВАРИАНТ  ПОДГОТОВКА В СИСТЕМАТА МУДЪЛ  И ОНЛАЙН УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО
 ОНЛАЙН ПОДГОТОВКА И УЧАСТИЕ  В МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ
ВАЖНО!! ОТДЕЛНО КЛАСИРАНЕ И ДРУГ НАГРАДЕН ФОНД
11.05 -10.06.2016   ПОДГОТОВКА ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ В МУДЪЛ   16 уч. ч.   48   20% отстъпка
11/12 юни   УЧАСТИЕ В СЪСТЕЗАНИЕ МЗ, 2016   2 уч. ч.   8   45 лв.

# 249
  • София
  • Мнения: 943
Това явно не важи за 2 клас. За втори клас в потвърдителния мейл има само такса за участие в индивидуалното състезание.

# 250
  • Мнения: 2 298
Не предполагах, че може да е различно за различните класове.

# 251
  • Мнения: 6 952
Някъде бях чела, но сега не намирам, че за отборното на МЗ ще се класират само 15-те най-добри, а не който пожелае. Дали още е така (намирам в сайта само регламента за индивидуалното състезание)? За да знам коя от сумите да плащам (едва ли ще се класира в 15-те най-добри).

# 252
  • София
  • Мнения: 10 825
Тези потвърждения кога сте ги получили? Още като пратихте заявките ли?
Защото аз нямам никакъв отговор от тях, а им писах доста отдавна

# 253
  • Мнения: 10 630
ОТБОРНО СЪСТЕЗАНИЕ
"МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ - 2016"
11 юни - за 3 и 4 клас
12 юни - за 5 и 6 клас
Мото на състезанието!!
Звездите са високо, но Приятелите са до нас!!
***
Желаещите да се включат в отборно състезание ще бъдат разпределени в отбори на случаен принцип. Те ще се ЗАБАВЛЯВАТ от 11.30 до 14.00 ч. с нестандартните задачи на доц. Кортезов и Творчески клуб "Математически звезди".
***
Отборите ще участват в четирибой, щафета и ще подготвят креативен проект.
Всички отбори играят В ПАНАИРА:
1. 60 мин. - ЧЕТИРИБОЙ в Конферентни зали №1 и №2 на Палата №6;
Отборите имат време за запознаване и разпределяне на задачите.Време за решаване в екипи. Отборите получават - точки за решени задачи и точки за презентиране на задачите пред жури.
2. В парка на Панаира при фонтаните играят:
2.1. 40 минутна щафета.
Математическата ЩАФЕТА подготвя доц. Кортезов. Тя е негова запазена марка.
2.2. 40 мин. - решават отборна креативна творческа АРХИТЕКТУРНА ЗАДАЧА.
Отборите трябва да подготвят проект на картон.
Творческите проекти на всички отбори ще бъдат подредени на изложба пред Палата №6.
***
Награждаване 14.00 ч. - пред Палата №6.
Важно!!
Панаирното градче е с контрол на достъп! Охраната в 14.00 ч. ще допусне родителите в Панаира, за да присъстват на награждаването.

# 254
  • Мнения: 6 952
Тези потвърждения кога сте ги получили? Още като пратихте заявките ли?
Защото аз нямам никакъв отговор от тях, а им писах доста отдавна
Аз го получих днес в 15:30.

Общи условия

Активация на акаунт