Математически турнири - 38

  • 160 190
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Много странно... Аз лично не съм заявила участие за щерката, защото прецених, че при тези квоти нейният рейтинг от 76.67% не би стигнал и изобщо даже не й казах за това състезание. Сега се оказва, че ако бях пуснала заявка, щеше да е "класирана" или "одобрена" или "поканена" или каквото е там Simple Smile Дребната никак не е фен на състезания и масовки, но пък обожаваме Пловдив, та можеше и да я навия, ако бяха казали, че са такива правилата още в началото...
Здраве да е Simple Smile

# 226
  • Мнения: 2 298
Ако не ползвам фейсбук дали ще мога да видя списъците, ако някой сложи линк към страницата им в темата?
Не би трябвало да може така, но пише, че всички потвърдили ще участват.

Мога да съдействам, като проверя. Пратете ми на лично съобщение за кой клас и кое детенце, ако желаете.

# 227
  • София
  • Мнения: 10 825
Ако не ползвам фейсбук дали ще мога да видя списъците, ако някой сложи линк към страницата им в темата?
Да, мога да ги сложа като линк към снимка. Само кажете за кой клас за да не задръствам темата

# 228
  • Мнения: 10 559
Ако не ползвам фейсбук дали ще мога да видя списъците, ако някой сложи линк към страницата им в темата?
Да, мога да ги сложа като линк към снимка. Само кажете за кой клас за да не задръствам темата

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1025600837529628&set … ype=3&theater

# 229
  • София
  • Мнения: 10 825
така се вижда са от тези които имат фейсбук Peace

ето така би трябвало да се вижда вече от всички https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13174154_102560083 … 5&oe=57A860F1

# 230
  • Varna
  • Мнения: 439
Много странно... Аз лично не съм заявила участие за щерката, защото прецених, че при тези квоти нейният рейтинг от 76.67% не би стигнал и изобщо даже не й казах за това състезание. Сега се оказва, че ако бях пуснала заявка, щеше да е "класирана" или "одобрена" или "поканена" или каквото е там Simple Smile Дребната никак не е фен на състезания и масовки, но пък обожаваме Пловдив, та можеше и да я навия, ако бяха казали, че са такива правилата още в началото...
Здраве да е Simple Smile
Аз пък мисля че са взели решение след като са видяли колко са потвърдилите. Едва ли са знаели в началото. Дъщеря ми е с доста по-нисък рейтинг, но толкова много искаше да отиде и постоянно ми обясняваше как това е мечтата й за лятото..., че реших че така или иначе не губя нищо да изпратя потвърждение - нямаше никакъв риск. И чак не можах да повярвам като прочетох сутринта, защото като цяло не вярвах че толкова мялко деца ще потвърдят, но ето че е факт. От нашият клас имаше поне 7 деца които бяха в този списък и повечето се отказаха, защото е далече, или пък датите са неподходящи. Съдейки по тяхните първоначални реакции, имах някаква надежда че и много други ще се откажат по тези причини и все пак може да стигне и до нас класирането. Така или иначе те нямаше как да вземат 800 второкласника, а реално това е бройката на всички деца които имаха право да се класират.

# 231
  • Мнения: 4 204
Не ме учудва бройката отказали се.
Големия ми син в годините когато участваше активно по състезания /до 4-5-6 клас/ е имал необходимия рейтинг, но не е ходил в Пловдив. Получава се пренасищане. Живота не е само математика. Хората напоследък предпочитат юни да почиват семейно, планират други лагери за децата си, освен това друг град, пътуване....съвсем естествен процес. И за националното състезание не всички идват в София, което пак е нормално.

Освен приятната изненада за тези, които не са очаквали да се класират, а са се, да добавя и положителния факт, че Академия 21 век си изпипват много добре нещата. Включително състезания, лагер- школи, поддържане на сайта.

# 232
  • София
  • Мнения: 12 243
Да наистина в краят на учебната година децата вече имат нужда от почивка. Макар да не е далеч Пловдив от София ние също пропуснахме миналата година, макар да бях платила вече и участието. Тази година не е класирана, защото се явява само на едно от балообразуващите състезания, изобщо не се бях замислила за това. Догодина ще помисля дали да отиде и на второ състезание от участващите в рейтинга за евентуално участие в класирането.
За МБГ също е имало доста незаписали се, тъй като дъщеря ми беше този път от резервите и то доста назад според мен, но се класира на вторият етап.

# 233
  • Мнения: 1 057
някой има ли идея кога ще изкарат класираните за националното състезание? макар, че най-вероятно ще си спестим разкарването до София в края на учебната година; детето иска да ходи на математическите звезди и определено там ще е по-интересно...

# 234
  • София
  • Мнения: 12 243
Ако правилно си спомням от предните години би трябвало да е скоро. На нас поне това ни е наблизо, тоест в града и не пропуска участие.

# 235
  • Мнения: 1 988
Може ли линк със снимка за 2 клас София?

# 236
# 237
  • Varna
  • Мнения: 439
Ето инфо от сайта им:

Допуснати с рейтинг за участие във финален кръг "Математически звезди" 2016
За повече информация посетете събитието във Facebook:
Събитие "Математически звезди"
Забележка: След потвърждаване на участие и заплащане на съответнaте таксa в сайта ще бъде качен списък със записаните за финален кръг "Математически звезди" 2016

# 238
  • Мнения: 2 298
Има много деца, които са с право на участие в "Математически звезди", чиито родители и съответно те не знаят, че се прави такъв рейтинг от Академия 21 и по тази причина не участват.  Peace

# 239
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не мога да намеря информация за таксите и сроковете за плащане за "Математически звезди". Има ли такава някъде на сайта или предстои качването ѝ.
Миналата година сякаш още с публикуването на рейтинга беше написано и това, но може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт