Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 745
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 012
Масимо Дути са по 500 и нагоре. Зара 250-300, не са много качествени, но биват. Масовите марки ХиМ, Зара, Бершка, Страдивариус, Бенетон, Резерве, Манго до 400 ще си намериш със сигурност. Като в Манго и Зара има най-голямо разнообразие. Аз пролетта си взех байкър от Зара за 290 май беше, не е лошо, мекичко и много ми пасна като кройка. Качеството не е много ОК, но другото ми от преди 5 години е D&G и летвата ми за сравнение е височка  Grinning Все пак и разликата в цената е 5 пъти.

# 736
  • Мнения: 1 405
В Манго имаше много хубави модели по 230 лв. , но супер ниско качество. В останалите наблягат на изкуствените кожи или не ми харесват моделите. Така е, човек като знае какво търси обикновено не го намира  Joy

# 737
  • Мнения: 746
Имам много подобно на Guess, но е купувано отдавна (2 години някъде).

Пак ли е с такива шевици?
Лу, някаква идея за якето?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета, кецовете на converse отговарят ли си на номерата или има разминаване?
Харесах едни жълти, но ще изчакам да кажете и тогава ще поръчам Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 4 786
Моите са умалени,има разминаване според мен. Ако имаш възможност да пробваш е по-добре. Има значение и от коя линия са.

# 740
  • Мнения: 7 519
Момичета, кецовете на converse отговарят ли си на номерата или има разминаване?
Харесах едни жълти, но ще изчакам да кажете и тогава ще поръчам Hug
Зависи от модела! Някои са умалени, някои са точно.

# 741
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Писала съм и преди за Converse - уголемени са. Прост пример е измерването на стелката - реално е по-дълга (с 1 см.) от посоченото на етикета.
От години нося модели на марката, винаги купувам един номер по-малки.
За ММ и децата също.  Peace
Купувам както от БГ, така и от чужбина. Офлайн и онлайн.
Характерното за класическите им модели е, че са по-подходящи за тясно стъпало, предвид предната част. Оттам може да има разминаване в потребителските мнения за номерацията.  Peace

# 742
  • София
  • Мнения: 4 786
Ами явно не е така. Дори и в магазина ми казаха, че някои модели са умалени, други не. Аз имам 3 чифта- кецове, маратонки и едни като балеринки и имат разминаване. Peace От такива категорични мнения имах едни, които ми бяха супер малки и продадох поне.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ви момичета!
Май ще е най добре да премеря като за първа покупка от марката Hug

# 744
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=942153.new#new

Общи условия

Активация на акаунт