"Като две капки вода" - 4 сезон, 8 тема

  • 21 905
  • 373
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Вчера най-много ми хареса Калин-наистина много добро сходство както визуално,така и като тембър,а и с тези танци и динамика-справи се като за заслужен победител. Peace
На Светльо му прилягаше да е Ал Бано,като цяло добре се получи дуета въпреки липсата на дори бегла прилика във визията и гласа на Низамов с Ромина.
Прея този път ми хареса,личи си,че добре е изучила Кичка и макар гласовете им да са различни,на интонация и жестове го докара много добре.
Поли наистина се развихри чак накрая,през повечето време според мен страдаше от скруполи по визията си и най-вече,че е леко пълничка в ханша и бедрата за този вид облекло и тя отлично си го знае,та все внимаваше да се позагърне.Иначе гласа й добре пасна.Тя като цяло ми е много симпатична изключая вечно изчанчените й прически,а има хубави черти,не знам що е този напън за момчешка визия и все от някъде да е обръсната.Като я дадат откъм не обръснатия профил ми е идеална. Peace
Орлин напоследък никак не му се получава.
На Преслава пък както винаги и сега не й се получи,толкова грозна не са я докарвали от първия лайф като беше като Милко Калайджиев.Абсолютно не може да си преправя гласа каквото и да й се падне освен самата себе си.
Геро отново се представи много добре,въпреки че не харесвам руски песни,а пък Висоцки-изобщо.
Джулия звучеше грубо и прекалено натискаше,особено накрая стана едно голямо викане.

Сто пъти предпочитам Маги за жури,отколкото Дони.
Хилда с тази усмивка,закачена за ушите и мяучещо гласче ми е доста дразнеща.
А Рачков с всеки лайф ми става по-нетърпим,мяра няма тоз човек и това е,язък му за таланта.

# 316
  • Мнения: 6 564
Скритата камера за  пръв път ми хареса. Много се смях  Joy

Рачков е голям образ

# 317
  • До морето
  • Мнения: 7 157
Калин каза ли нещо интересно при Гала днес?

# 318
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
На Поли и било неудобно в тези дрехи? Че тя да не е там да и е удобно?! На мъжете дали им е удобно да имитират жени?  Дали им е удобно да им се чупят токчета, да падат микрофони и да им се свлича грима? След прочувствената си реч Поли май очакваше от журЕто да й се извинят, главно Маги, ама добре, че той е пич и не се поддаде. И крайно време е Поли да излезе от Бон Бон, да порасне и да стане жена...Наложително е просто!

# 319
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
И крайно време е Поли да излезе от Бон Бон, да порасне и да стане жена...Наложително е просто!
Peace

# 320
  • Мнения: 6 564
Поли колко пъти ще участва в Евровизия, докато спечели ли?  Mr. Green

# 321
  • Мнения: 4 432
Е, не е единствената. Много изпълнителни са участвали повече от веднъж. А и защо не докато спечели? Все пак се състезава под знамето на България.  Peace

# 322
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Правилно! Дима Билан 2 пъти също участва. не виждам проблем някакъв, щом нейната песен са харесали от бнт

# 323
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Букмейкърите поставят Поли в топ 4 за Евровизия

http://life.dir.bg/news.php?id=22469158&nt=5

# 324
  • Мнения: 9 865
Правилно! Дима Билан 2 пъти също участва. не виждам проблем някакъв, щом нейната песен са харесали от бнт
То нямаше конкурс. Просто решиха, че ще е Поли, написаха й песен и така.

Мен тая Евровизия нито като шоу ми харесва, нито има някаква тежест като конкурс. Повечето участници и пърформанси ми изглеждат като на душевноболни и едни тъпи, тъпи песньовки.
По времето на АББА може да е бил фактор, но днес, не бих казала.

# 325
  • Мнения: 6 564
Дано се класира в първите 5  Peace

# 326
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Има готини попадения, имаше една италианска песен от 2012 много ми беше харесала преди няколко години. Но има и безумни песни като тази , с която спечели Германия 2010 godina , която реално не е кой знае какво, но е някак зарибяваща Grinning
Скрит текст:


тази е италианската , още си я слушам  Embarassed

https://www.youtube.com/watch?v=1K8PB8eIy50&index=81&lis … L92EE307E550434DB

# 327
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 328
  • Мнения: 1 812
Наистина Воскресе! bouquet


Днес няма да има Като две капки, нали?

# 329
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Няма да има предаване. Две седмици подготовка на Зуека и Рачков да се справят със задачата, която много се надявам да е "Вода". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт