"Като две капки вода" - 4 сезон, 8 тема

  • 21 893
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 22 931
Нееееееее Някой от задачите им се задават от продуцентите или музикалния мениджър на шоуто. Simple Smile

# 361
  • Мнения: 4 936
Убедена съм, че договарят  поне половината си изпълнения и само нялко са 'случайно панднали им се с помощта на продуцентите"
Все пак иде реч за костюми, грим и т.н.т

# 362
  • София
  • Мнения: 22 931
Убедена съм, че договарят  поне половината си изпълнения и само нялко са 'случайно панднали им се с помощта на продуцентите"
Все пак иде реч за костюми, грим и т.н.т

....и там, където могат да се представят много добре. Все пак се мислят за "звезди:, ама то какви....свят да ти се завие. Срам и позор!  Mr. Green

# 363
  • Мнения: X
Аз съм сигурна, че Преса си е договорила всички имитации, все пак тя е "звезда" и продуцента е длъжен да се съобразява с нейните желания и капризи, ако иска на всяка цена да участва в проекта му. А Геро е последната дупка на кавала - каквото реши Маги това ще пее, за него няма място за претенции. И съм сигурна, че чалгаджийката е с най-висок хонорар - тя знае как да се продаде скъпо по такива формати и да си договори една камара екстри към договора.

# 364
  • София
  • Мнения: 22 931
За разлика от други "звезди", Прея се справя блестящо! Преслава доказа, че и чеп за каца за зеле не става от нея!  Mr. Green

# 365
  • Мнения: 32 106
И съм сигурна, че чалгаджийката е с най-висок хонорар
Да плащат най-много на човек, който всеки път се проваля  hahaha

# 366
  • Мнения: X
И съм сигурна, че чалгаджийката е с най-висок хонорар
Да плащат най-много на човек, който всеки път се проваля  hahaha


Маги това хич не го вълнува, за него е важно, че е "хванал" и чалгаджийската аудитория, което води до висок рейтинг, много рекламодатели, добри печалби...

# 367
  • Мнения: 4 418
И съм сигурна, че чалгаджийката е с най-висок хонорар
Да плащат най-много на човек, който всеки път се проваля  hahaha


Маги това хич не го вълнува, за него е важно, че е "хванал" и чалгаджийската аудитория, което води до висок рейтинг, много рекламодатели, добри печалби...

+1
Макар и да се прави на най-големия критик на съвременното българско общество, всъщност е просто един бизнесмен. Изобщо не го интересува какво и кого възпитава с предаванията си.

# 368
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И съм сигурна, че чалгаджийката е с най-висок хонорар
Да плащат най-много на човек, който всеки път се проваля  hahaha


Маги това хич не го вълнува, за него е важно, че е "хванал" и чалгаджийската аудитория, което води до висок рейтинг, много рекламодатели, добри печалби...
Абсолютно! И това е съвсем ясно още от миналогодишното участие на Азис. Явно е печеливша тактика участието на чалга звИзди.

# 369
  • Мнения: 6 541
Дали ще има в понеделник предаване, след като Поли е в Швеция? Или някой ще я замества?!

Поли сигурно ще е на запис

# 370
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Не си ги избират, Къцито беше казал при Кеворкян, че в началото като подписват договорите знаят колко женски и колко мъжки образа ще правят, но не знаят кои ще са и кога ще им ги дадат.

На Геро му дадоха Дивна, защото спечели с Ема и сега да печели пак.

# 371
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Прея подготвя Поли Генова за новия й образ в „Като две капки вода“

ПОЛИ ИЗПИСА НОВИЯ СИ СИНГЪЛ ВЪРХУ ВЕЛИКДЕНСКО ЯЙЦЕ


http://nova.bg/shows/video/2580/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%8F-%D0%BF% … 0%BE%D0%B4%D0%B0/

Зуека и Рачков с изненадващ дует в „Като две капки вода“

ГЕРО СТАВА ДИВА ТИЙНЕЙДЖЪРКА, А ПРЕСЛАВА СЕ ВПУСКА В РОК ВИХЪР С АКСЕЛ РОУЗ УТРЕ ВЕЧЕР ОТ 20.00 Ч. ПО НОВА


http://nova.bg/shows/video/2606/%D0%97%D1%83%D0%B5%D0%BA%D0%B0-% … 0%BE%D0%B4%D0%B0/

# 372
  • София
  • Мнения: 22 931
Сигурна съм, че утре повечето участници ще се представят добре. От ГолЕмата "звезда" Преслава очаквам отново излагация! От Зуека и Рачков очаквам да направят едно великолепно шоу с изпълнението си./ каквото и да е то! Simple Smile/

# 373
  • Мнения: 5 128
Резултати от анкетата:

Кое бе най-доброто превъплъщение в "Като две капки вода"? (25.04.2016 г.)

1. Калин Врачански като Will Smith - 44 (32%)
2. Светльо Христов и Георги Низамов като Al Bano & Romina Power - 27 (20%)
3. Поли Генова като Pink от Lady Marmalade - 16 (11%)
4. Геро като Владимир Висоцки - 15 (11%)
5. Орлин Павлов като Криско и Мария Илиева - 13 (9%)
6. Прея като Кичка Бодурова - 12 (9%)
7. Джулия Бочева като Паша Христова - 5 (3%)
8. Преслава като Васил Найденов - 2 (1%)

Общ брой гласове: 134


Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт